Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Coffin.Corner

    Doktor Hugo Mercier z Anno 1800 :)

  • Derp_1337

    Nejsem překvapený, že redakce opět protlačila do top nějaké indie hry. I když Disco Elysium si to asi zaslouží.


    Jinak mě letos osobně v paměti nejvíce utkvěli:

    Dimitri (Fire Emblem: Three Houses)

    ADA (The Outer Worlds)

    A ze záporáků je to rozhodně Mr.X (RE2 rmk). Nikdy jindy jsem snad nezažil takovou strašidelnou atmosféru jenom když někdo pomalinku šel směrem k tobě. Navíc to byl skvělý herní prvek, když člověk dělal randál (třeba hodně střílel), tak si Mr.X našel hlavní postavu mnohem rychleji.

    • 0011

      No z Fire Emblem bych vybral Edelgard, za modrásky mě kampaň ještě čeká, nevím co mám hrát dřív, ale letos jsem si nejvíc užil hry které nebyly postavené na zajímavých postavách, nejlepší případ je asi astral chain, který nemá prokreslené postavy ale dohání to na všech ostatních frontách. Na druhou stranu vyšlo spoustu portů které mají skvělé postavy ale počítat je do toho by bylo nefér jako třeba baldury na konzole.

      • Derp_1337

        Jo, Astral Chain je bomba. Akurát na charakter postav tam není moc místa, teda s jedinou vyjímkou Akiry (female obv).

        • 0011

          Já když můžu tak hraju jedině za ženskou, takže asi nikdy nezjistím jak se ten příběch řeší, každopádně hlavní ženská postava je solidní waifu materiál 😀 když jí dám zrcadlovky tak mám flashbacky z Ghost in the shell, možná proto tu hru tolik zbožňuju, druhý díl musí být, prodeje prý byly nad očekávání tak snad se dočkáme.

  • iSpirit

    Genichiro. Vlastně docela chudák a vůbec ne zloun a pak Isshin. Možná trošku přehlížené postavy, tak je sem napíši.

  • TheGGG

    3. Cal (jedi fallen order)

    2. Sam Bridges (DS)

    1. Cliff (DS)

    • Cliff mi jako zajímavá postava opravdu přišel, Sam už tolik ne a ke Callovi jsem si vypěstoval vyloženě odpor jak otravná postava to je...

      • TheGGG

        no vidíš, mě Cal bavil jak charakterově, tak jeho origin

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit