Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    RDR 2 nebo GoW.... je to hodně ostrý souboj, asi to dám tomu GoW

  • Row

    Jeee, schvalne pak reknete treba ve fightclubu o kolik se snizila ucast v ankete v dusledku toho ze nejsou volby primarne radiobuttonem z predpripaveneho seznamu.

    Priznavam ze jsem linej, ale nez to dohledavat v ostatnich best of clancich nebo marne vzpominat co za tituly v konkretnim zanru loni vyslo... tak se na to radeji vyprdnu. :(

    • Mart9

      Tohle je rozhodně lepší než vybírat z návodných předpřipravených her. Pak nějakou hru zapomenou dát do seznamu a automaticky je diskriminovaná, protože lidé jako ty na ni nekliknou.


      Pokud nevíš, tak nehlasuj, to je jednoduché. Udělal jsem to v kategorii Nejlepší strategie, kde jsem nic nehrál.

  • homeles8

    Já jsem dal nejzajímavější postavu Kyrieho Irvinga. Za Boston s ním v NBA 2k19 překonávám historický rekordy 😎

  • PatchmaN

    Radši jsem ani nehlasoval, sice jsem několik her dohrál, nicméně když se tak dívám na datum vydání, tak jedinná hra z roku 2018 kterou jsem hrál, je asi WoWko, který je tedy pro mě nejlepší hra roku 2018 :D

  • Lukass

    God of War

    PES 2019

     Je docela zajimavy jak se hraje PES a jak Fifa,  u me vzdycky vedla Fifa,  ale fotbalove je Pes 2019 hooodne daleko pred Fifou 19.

    Sice ma PES horsi grafiku ale fotbal je to teda sakra lepsi nez Fifa. 



    • SalemCZ

      To mě štve, že lidi prostě koupí Fifu a PESko ne. přitom Pes je rovnoceným soupeřem pro FIFU. Škoda ty ligy mistrů

  • SalemCZ

    Můje hlasvání 

    Hry-GoW,Akční Dead cell

     RPG, kingmaker, 

    akční adventura GoW, strategie Two point,

    Sportovní hra-PES 2019 (u nápovědy mi nevyběhl),

     závodní hra Wreckfest, Adventura-A Way Out,

     Story GoW, postava Spider-man, 

    Překvapení roku Artifect, zklamání Metal Gear Survive,

    • Derp_1337

      Sportovní hra PES 2019 ti u našeptávače nevyběhla??? A nebude to tím, že ta hra se nejmenuje PES 2019 ale Pro Evolution Soccer 2019 ??

      :FACEPALM:


      PS: Předpokládal jsem, že v podobných anketách běžně hlasujou lidi, co ty hry vůbec nehráli... ale hlasování od člověka, který ani neví, jak se ta hra jmenuje, překonalo úplně novou hranici 😂

      • SalemCZ

        samozřejmě jako první jsem dal Pro evolution soccer, to PES jsem napsal jenom jako zkratku sem, jinak i do hlasování jsem psal Pro Evolution Soccer 2019

  • iSpirit

    Ještě bych doplnil největšího lháře a zlodějě. Warhorse a Dan Vávra. Jeho neustále lži, obíraní backrů a výsledná arogance jsou jen povrzení, co jsem si o tom člověku myslel. Hřebíček je, že si dovolil hru vydat v mnohem horší stavu než legendární Skyrim, který tak pokrytecky zkritizoval. 


    Takže dokončený pád jednoho velkohubého egomaniaka.


    Hra roku? Koho zajímájí ceny popularity? Koho zajímá, co si zvolí za svou hru roku stádo? Dejte pokoj.

    • proti sony je vavra asi jako stanislav gross proti radovanu krejcirovi, jenom hodnej kluk od vedle


      sony uz cely desetileti zotrocuje vyvojare a hrace na uzavreny platforme, ale to ti nevadi, to se jeste bijes v prsa, ze jsi nevolnikem rad

      • Knifer

        Zvláštní nikdy jsem si nevšiml že by mě PlayStation někoho na řetězu. Ty věci ohledně exkluzivit je celkem jasné že si je bude držet když si je zaplatil.. to je jak si stěžovat že sousedi mají bazén do kterého mě nepustí protože nejsem z rodiny..

        • ne, to je jako bys jezdil na nakej zaprdenej benzin, co by byl dostupnej jen na urcitych cerpacich stanicich a ne na kazdy, a ty se musel tahat az nekam do haje, misto abys natankoval u baraku

          • Knifer

            No pokud si ta benzínka zaplatí kompletní vývoj a výrobu toho konkrétního benzínu tak je jen na nich zda ho budou prodávat i jinde

            • pokud by to bylo prumerny auto a ten zaprdenej benzin by potreboval bezduvodne, tak ne, porad by to byla zlovule sony


              jako blokace crossplatform mp, kdy sony opet nutila svoje nebohy zakazniky lakat dalsi nevinny duse do sparu dabelskyho korporatu, misto aby si mohli zahrat s kymkoliv bez omezeni


              plataba za hrani mp her atd.


              vsechno jenom loupezivy praktiky uplatnovany na ty v pasti chycenych

              • Knifer

                Reakce na příspěvek:

                Vidíš jen jednu stranu mince vem si třeba ten cross jako myšlenka hezké ale má to jeden obrovský háček a to jsou hráči kteří nejsou fér. Na konzolích máš minimum hacku a podobně hlavně kvůli své uzavřenosti atd. Na každý argument co jsi uvedl se dá najít proti argument. Pokud chceš můžu ti je i vypsat

    • Coffin.Corner

      "A on obrátil proti Vávrovi všechen hněv celého lidstva. Kdyby jeho hruď byla dělo, vystřelil by své srdce." :D 


    • Meow

      Tak sis poplakal a zase bude dobře. :-D

    • Paul_cz

      Tebe ten Vávra hodně žere co? Určitě ho to hrozně mrzí a oči plné breku si utírá podobně jako Woody Harleson stodolarovkama.


      Btw jsem backer, a KCD je parádní.

      • iSpirit

        jo, kvůli takovým jako ty, je mu to úplně u prdelee stejně jako EA a dalším x firmám, které jenom dojí, lžou a kradou. 



    • Mart9

      Pan Dan Vávra je teď na vrcholu. Vydal úspěšnou hru, která se mu zaplatila, Warhorse je v plusu, bude se stěhovat do jiných prostor, nabírá další lidi a bezpochyby připravuje další projekty.


      A myslím si, že právě tohle je ten důvod, proč si se zde vyzvracel.

      • iSpirit

        Jo, jak rychle se zapomíná.


        Polovina věcí, co Vávra slíbil,ve hře není, odměny backerům nedodal a arogance, co si dovolovali na forum značí s pohrdáním hráčů. Kde je verze pro Linux a Mac? Vrátili všem těm backerům peníze? Ne! Jen těm, co se ozvali. Takhle bych mohl pokračovat. 

        • Paul_cz

          Nelži, šmoulo. Jediný co tam není je blacksmithing a čokl, čokl se dodělává a jinak všechno vysvětlili dávno před vydáním.

        • Mart9

          A podle mě přeháníš. Když si projedu stránku na Kickstarteru, tak chybí leda pes a ta verze na Linux, která nikoho nezajímá.

  • Hellierer

    Já mám čistě kacířský názor ohledně zklamání roku, takže jsem zvědav, kolik lidí mě tu ukamenuje, ale stojím si za svým :)

    Hra roku: Spidey//Nejlepší RPG: Ni no Kuni 2/Monster Hunter//Nejlepší akční adventura: Subnautica//Nejlepší strategie: Mutant//Nejlepší sportovní hra: Football Manager 2019 ( což je zapříčiněno tím, že jsem jinou nehrál)//Nejlepší závodní hra: F1 2018//Nejlepší adventura: Life is Strange 2 episode 1 ( Obra Dinn jsem ještě nehrál :( )//Nejlepší příběh: Subnautica ( Jednoduchý ale skvěle podaný)//Nejzajímavější postava: Saddie Adler//Překvapení roku: Spidey//Zklamání roku: RDR 2/AC Odyssey

    • iSpirit

       Ni no Kuni 2 je spíše zklamaní roku, oproti jedničce fail, takže dál jsem to nečetl sry...

    • tomekbobek

      Proč zrovna Red Dead Redemption 2?

      • Hellierer

        Tak samozřejmě v tom má prsty i přehnaný hype z mé strany, nicméně mi přijde, že ta hra je z hratelnostního hlediska vlastně docela nuda. Svět je krásný, to ano a herní mechaniky vypadají na první dobrou fajn, nicméně posléze člověk zjistí, že všechno je tak nějak "na oko". "Survival" mechaniky jsou vyloženě zbytečné, příběhové volby s podstatě nulovým dopadem, absence dobře fungujícího fast-travelu unavující, tempo hry pokulhávající (docela často sklouzávající do klasické otravy "jeď za tímhle, sleduj tohohle...), Arthur je většinu času strašně nesympatický ( on by takový být vlastně i měl, ale mě osobně to nesedlo, avšak je třeba říct, že mi konec hry pohled na něj trochu zlepšil), docela zvláštně překombinované ovládání ( ale to už si vymýšlím). 

        Prostě kolem a kolem to přirozeně není vůbec špatná hra, nicméně si osobně myslím, že takový buzz si kolem sebe nezaslouží.

        • Co se tyce RDR2, tak mi mluvis z duse. Pro me to byly nejhur utraceny penize za hru za lonsky rok. Bohuzel jsem to navic hloupe koupil digitalne, takze to ani nemuzu poslat dal:) odehral jsem cca 20h a uz vubec nemam chut to vubec zapnout. A Subnautica - tak to je pro me, spolu s Dead Cells, hra roku. Spideyho jsem jeste nehral a popravde z toho mam dost strach, protoze spolu s RDR2 i GoW jsou to snad nejvyhypovanejsi hry na PS4 a me ani jedna z nich nebavi.

        • JakubT

          Zajímavé, zajímavé... Já hrozně času strávil přemýšlením o "Gamescz hitech" RDR2 a GoW, což mě obojí podle gamesplayů (a i jiných videjí) vůbec nezaujalo - ač jsem to nehrál, tak co píšeš o RDR2 mi taky z videjí přišlo.


          Když jsem si četl žebříčky různých jiných dalších webů, tak RDR2 není zdaleka tak jednoznačný vítěz jako to třeba vypadalo u redakce tady - takže je celkem zajímavé, jak se názory můžou očividně totálně různit. (teda to je trochu Cpt. Obvious, uznávám :))

        • tomekbobek

          Jasný chápu. Dost mě to právě zarazilo. Slyšel jsem na RD2 jen samou chválu a žádnou kritiku (moc jsem to ani vlastně nesledoval). Díky za vysvětlení. 

  • jindra.veliky

    jenom nechapu, proc jsou treba v kategorii Hra roku tri ruzny verze Red Dead Redption 2...

    • Vzhledem  k tomu ze si do policka muzes napsat cokoliv a vypada to, ze se tam zobrazuje co tam doposud nekdo napsal, tak to tam proste lidi napsali ruzne, to dalsi slozitejsi nazvy tam jsou vicekrat ... nebo nekde zkus misto Subnautica zacit psat Sabn... obra dinn a podobne.

      Redakce bude muset trochu poscitat co k sobe patri.

      • jindra.veliky

        no prave, to snizuje duveru ankety

  • Mart9

    1. Nejlepší hra roku - Spider-man/////  2. Nejlepší akční hra - Spider-man/////  3. Nejlepší RPG - Kingdom Come/////  4. Nejlepší akční adventura - Spider-man/////  5. Nejlepší strategie - xxxxxx/////  6. Nejlepší sportovní hra - NHL 19/////  7. Nejlepší závodní hra - F1 2018/////  8. Nejlepší adventura - Return of the Obra Dinn/////  9. Nejlepší příběh - Kingdom Come/////  10. Nejzajímavější postava - Pan Ptáček - Kingdom Come/////  11. Překvapení roku - Spider-man/////  12. Zklamání roku - Tennis World Tour

    • Majkl

      já jsem dal Kingdom Come i na místo nejlepší hry, už jenom proto, že chci vidět Alešův otrávený obličej, až to KC:D vyhraje, no a samozřejmě to byla i naprostá pecka 😉

      • Mart9

        Pro mě to bylo obrovsky těžké rozhodování jestli Spider-man nebo KCD. Nakonec jsem se o jedno promile rozhodl pro Spider-mana za to, jak skvěle zoptimalizovaná a technicky bezchybná hra to na základní PS4 je. I když samozřejmě Warhorse to v tomhle ohledu měli náročnější.

        Vyhraje to pravděpodobně RDR, i když bych to samozřejmě Kingdom Come přál.

        • Majkl

          Tak to máme stejné, taky jsem na první místě váhal mezi Kingdom Come a Spider-Manem, ten skvěle vypadal i se dobře hrál, ale nakonec jsem se rozhodl srdcem a dal to KCD, ale jak píšeš, jen o vlásek!


          Možná že nevyhraje, ale v top 3 by KCD být mohlo, držím palce!

      • dworkin

        Jako já jsem si KC:D užil, ale že by byla lepší než třeba RDR 2? To leda v nějakým alternativním vesmíru. :)

        • iSpirit

          ano, ale tak stádo na Games.cz může být právě ten alternativní vesmír. KC:D je poměrně kvalitní záležitost, ale maximálně tak 7,5/10. Hra roku jako KC:D je holý nesmysl, i když je člověk  zarytý fanboy.

        • Majkl

          KCD jsem dohrál v podstatě jedním dechem (to je u rpg na 90 hodin co říct) , zatímco RDR2 mě místy nudilo, ani jsem to zatím nedohrál, zůstal jsem někde za půlkou a budu se muset dokopat, abych to vůbec dojel a viděl konec, ani se mi do toho ale po pravdě moc nechce, po technické stránce je samozřejmě RDR2 jiná liga, ale hodnotíme nejlepší hru, ne nejlíp vypadající bouřkové mraky na obzoru :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit