Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan_Klobouk
    A pocet hlasu? Respektive pocet hlasujicich ctenaru?

    Ja jen jestli ty vysledky muzeme povazovat za smeroplatne. Zajima me to a ptala se i Mana. ;)
  • Nejlepší závodní hra
    1 – Forza Motorsport 7

    *15* dáte na první místo Forzu 7 a pak tu celej rok děláte v diskuzích odborníky na hry a "radíte" ostatním *15*
    • 0011
      většina hlasů je od lidí, co do diskuse nepřispívají a jenom čtou články viz poslední průzkum přímo od games, sem přispívá mizivá část čtenářů webu
  • No za mě Evil Within 2 a co se týče postav, tak top jsou Sebastian samozrejme, dale pak Talion z Shadow of War. Hellblade byl pro mě totalni shit, litoval jsem koupě. Vím, že se mnou v tomhle asi většina neshodne, ale hej, tak to hold cejtím. ;D
    • TheGGG
      sebastian mě teda přišel dost průměrnej, to spíše ten padouch byl cool, talion taky takový průměr a dobrý byl hlavně ten elfí duch. Hellblade je super hra, takže vzato kolem a kolem jsi divný.
      • Jack1947
        To není moc hra spíše interaktivní dílo to že to hraješ a máš z toho deprsi neznamená že to je hra... a těvh děl vychází čím dál tím víc *3*
  • Zajímavé výsledky.... docela mile mě překvapilo, že v TOP10 jsou 3 hry na Switch :) s čímž naprosto souhlasím... .) i když mě trošku mrzí, že to nevyhrála Zelda, tak s 1. i 2. místem se nedá než souhlasit :)

    Doufam, že rok 2018 bude stejně nabity jako ten loňský :)

    Hraní a hrám zdar *5*
  • Vysoké hodnocení Hellblade: Senua's Sacrifice bych pochopil tak maximálně v oblasti grafiky postav a ozvučení. Jako hra je to však neuvěřitelná nuda.
    • Ten ne všechny hry musí být kopií Call of Duty. Představte si, že některé lidi ty jiné žánry dokonce baví *3*
  • Po téhle volbách si vždy řeknu, ze jsem rad, ze nejsem totální mianstream
    • Mart9
      Myslíš si, že Divinity je mainstream?
    • TheGGG
      no jo, být mianstream to musí být hrozné... a co mňaustream, to nejsi?
  • Je březen...
    To vaše několika měsíční vyhlašování je trapné jako každej rok. Vážně byste s tím měli něco udělat. Ideálně to stihnout aspoň za leden...
  • Vidím, že Zela zaslouženě triumfuje na celé čáře...
    • 0011
      Počet lidí v ČR co mají konzoli od Nintenda vs počet lidí co mají doma pc schopné rozjet divinity aspoň na nejnižší detaily. Já jsem příjemně překvapený že celkově skončila třetí.
      • "Počet lidí v ČR co mají konzoli od Nintenda vs počet lidí co mají doma pc schopné rozjet divinity aspoň na nejnižší detaily."

        A pak počet lidí, kteří jsou schopni konstruktivně obhájit 98% hodnocení u BotW = 0.
        • Fak znamená frustrovaný anonymní klaun?
        • Pocet lidi co chteji poslouchat konstruktivni obhajobu 98% hodnoceni = 0%. Snazil jsem se to tu shrnout uz asi 3x pod ruznejma clankama. Po 4. to uz delat nebudu.
      • To tak není úplně pravda. Hodně lidí hrálo Zeldu na PC díky emulátoru

        Takže v reálu:
        "počet lidí se Switchem" + "počet lidí s dostatečně výkoným PC na emulování Switche" VS. "počet lidí s PC dostatečným rozjet Divinity"
        • Hodne lidi hralo Zeldu na PC diky emulatoru? Jses si tim jistej ze to "hodne lidi" neznamena ve skutecnosti ze Zeldu na PC nehral skoro nikdo?
          • Absolutní čísla asi nikdo nebude znát, ale co jsem sledoval diskuze a články různě na webu, tak asi tak třetina lidí hrála právě přes emulátor.

            Samozřejmě záleží na konkrétním webu. Tady na Games.cz skoro nikdo nepoužívá emulátory, tak se nedivím, že máte ten zkreslený pocit, že tak nikdo hry nehraje.
            • 0011
              Ne to ty máš zkreslený pocit, že mizivý zlomek lidí co přispívá do diskuzí představuje nějaké statisticky významné číslo. Znám spoustu lidí co hraje a herní weby nečte vůbec, natož aby do nich přispívali, z ankety games vyplívá, že jsem přispívá 6% lidí a to je jenom díky tomu, že můžeš přispívat anonymně, jiné servery mají povinné registrace, ale taky mají mnohem méně diskutujících.
        • 0011
          To není taky úplně pravda protože spousta lidí neemuluje. Zároveň emulaci Zeldy nerozjedeš na nějaké plečce a pokud už někdo má herní mašinu, tak má co hrát, zatímco divinity rozjedeš na starém notebooku, na kterém spustíš tu Zeldu 2 fps v 720p
          • "To není taky úplně pravda protože spousta lidí neemuluje."

            Máš nějaká data k tomuhle výroku nebo to taháš z rukávu? Doufám, že máš, když už se tady oháníš procentama a že tady má někdo zkreslené informace.

            Mimochodem, na emulaci Zeldy v rozumných fps nepotřebuješ dobré PC. To potřebuješ na 4K@60fps, takže tvůj výrok o 720p@2fps je naprostý nesmysl.
          • Tak samozřejmě ne každý s dostatečně výkonou mašinou má chuť a čas si hrát s emulátory... To je snad logické, ne? *7*

            Nicméně to množství lidí nebude zanedbatelné číslo.

            Jo a opravuji svoji chybu z předchozích komentu:
            U Zelda Breath of the Wild se nejedná o PC dostatečně výkonné na emulování Switche, ale jedná se o emulaci Wii U verze.
  • Vakek
    Ano lidi No Man’s Sky ještě hrají. Ostatně kolem hry samotné se točí i ARG s názvem Waking Titan :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit