Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FIFA predstavuje kompletni baleni moderni sportovni hry, spoustu modu, grafika, ale hratelnost "jen" dobra. PES ma hratelnost naopak skvelou, ale vse ostatni je proste odflakle nebo nedotazene, tudiz je jen pro skutecne fotbalove fajnsmekry, kteri se pres tu absenci pozlatka kolem prenesou.
    Nicmene vitez by mel byt vcelku jasny, a to NBA 2k17. Ta hra je skvost, propracovana po vsech smerech do nejmensich detailu. K jeji smule asi nevyhraje, protoze se nevoli ve skutecnosti nejlepsi hra, ale ta nejpopularnejsi. A tam s fotbalem soutezit nemuze.
    • Mart9
      NBA2K17 má smůlu, že basketbal je naprosto stupidní sport. To souhlasím.
    • basket je neco jako hazena, akorat branka je mensi a horizontalni poloze

      oba tyto sporty jsou neco jako hazena, kdezto fotbal je jako sach

      proto zabavnost je i ve virtualni podobe jednoznacna
      • ja jsem nakej mimo *1*

        oprava:
        basket je neco jako hazena, akorat branka je mensi a v horizontalni poloze

        oba tyto sporty jsou neco jako dama, kdezto fotbal je jako sach

        proto zabavnost je i ve virtualni podobe jednoznacne na strane fotbalu
        • solidní blábol
          • rika blabolu kral, jaka to pocta *5*

            basket je totalne nudnej stejne jako ta hazena, navic omezenej na urcitej somatotyp, ve fotbale se uplatni jak 60 kilovej prcek, tak 100 kilovej kolos, kdyz ma na lavicce za sebou stratega
            • jo a jen system + fh3 si braly pres 9 giga ram, takze kdo ma min, si mozna uzije jeste bonusovej stuttering
  • Podle mě nejde fifa a pes porovnat. Pes je nehratelný online, bohužel. Fifa na PS je zase lepší jak Fifa na PC atd.
    • PES jede online uplne v pohode, pokud tedy myslis kvalitu pripojeni. Pokud myslis mene hernich modu a celkove jejich horsi zpracovani, pak mas pravdu :)
  • Nejlepší sportovní hra je přeci Fapping simulator :D
  • Ja si planuju koupit fifu 17 na pc muzete doporucit nejakej dobrej ovladac?
    • homeles8
      Já mám zrovna Xone ovladač a je to paráda. Jinak mám nabíjecí kabel a bezdrátovej přijímač, ale je to trochu jedno, když zrovna nabíjím, kabel při hraní nevnímám.
    • Záleží na preferencích.. já používám Xbox 360 Wireless.. téměř všechny hry který podporují gamepad jsou na tenhle typ optimalizovaný. Asi lze sehnat i Xbox 1 controller.. bude dražší, je hezčí, ale funkčně podle mě je nastejno s x360 verzí.
      • Taky jsem uvazoval nad xbox 360, je lepsi s kabelem nebo bez?
  • Stačí vydat pes které na pc vypadá nehezky oproti fifa, hůře se to ovládá, a hrajeme tam za noname npc.

    Sice hezké, ze to řeší módy ale hodnoti se hra ve stavu oficiálním.

    Proto fifa.
    • Letos preslo na fifu i tvrde jadro pesaru
      • Na to jsi prisel jak? :D PESari prechazeli na fifu nekdy pred sedmi osmi lety, od PES 2015/2016 se vraceji zpatky, PES 2017 je definitivne herne o dost lepsi (a vyrazne vylepsene uz tak dobre PES 2016) jak fifa, takze jaksi nemaji duvod prechazet k fife. Zvlaste kdyz fifa 17 neni uplne (herne) povedena i podle mnoha zarytych fifaru, ta serie stagnuje tak jako kdysi stagnovalo pesko.
        • Mart9
          Ten nový engine je na FIFĚ hodně znát. Jak už to tak bývá, lze ho pořádně docenit, až když si zahraješ ty starší ročníky.
  • Jack1947
    Když už tam je UFc mohlo tam bejt i WWE2K17 nebo wrestling sport není ??? *7*
    • Mart9
      Wrestling je divadlo.
      • Jack1947
        Při kterém doposud zemřelo nejvíce lidí navíc tady to divadlo bylo dříve než UFC )alespo herně)

        Je to sport Wrestling je prostě žánr sport v US je to sportovbní disciplína a basta fidly!
        • WWE neni sport, jinak wrestling je sport
  • Tak jsem si schvalne zahral po par mesicich pes 17 demo next gen. Dal jsem si pekne barcu proti arsenalu na nejtezsi obtiznost, ani jsem nemenil ovladani a stejne jsem vyhral 3: 0 .... coz o to... celkem realny... problem je v tom, ze tam proste dalsi obtiznost neni. Verim tomu, ze v plne hre to opravi patch. Potom ale nastava otazka, jestli to demo plni ucel, kdyz je hra viditelne nedodelana hned v tom nejdulezitejsim ..
    • Geniální uberskilleri jako ty to mají těžký. Všechno zvladate levou zadní, žádná výzva. My normální hraci k vám jen obdivne vzhlizime.
    • A co se Slávií?
  • Kdyz pominu grafiku, je letos PES na pc zase osekanej, co se gameplaye tyce ?
  • Za mna ok, skoda ze nema tolko podpory pesko, ako ma simsfifa, je pravda ze fifa sa priblizuje viac k sirsiemu publiku asi priamociarejsou a jednoduchsou hrou, ale keby tento, podla mna az primitivny sposob mali aplikovat do peska, tak to radsej nech ostane tak ako je. Chcelo by to este 3 konkurenta , velka skoda ze studio ako 2kgames, co robia kvalitne Nba sa do toho nepusti. Barca Forever!
    • ...primocarou a jednoduchou hrou.... no, soucasny trend v pesku je hodne golu z hodne strel, kdezto u fify je to o prekonani obrany a pada zde prumerne dost malo branek, proto i radost z branky je o dost vetsi.....Dekuji Konami za skvelej fotbalek a taky zato ze jsem posledni tri roky si nezahral poradnou karieru a jeste se frustroval nad tim ze ta hra nebyla dostatecne obtizna..
      • SalemCZ
        Pc, nebo konzolová verze?
  • ringmancz
    neměla by nejlepší sportovní hra být nejlepší napříč všemi platformami? a ne jen na 2 ze 3? navíc když fotbal je nejrozšířenější v zemích, kde se hraje spíš na té zbývající platformě?
    • Pes ja fakticky navíc jen na konzole. Na ps to je osekane od grafiky až po x....

      Tedy anketa se měla jmenovat nejlepší konzolova sportovní hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit