Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Belgická herní komise - kdo to vubec je ?
  • tyvole že by první rozumná věc co přišla z bruselu?
    • hlavně, že z bruselu chodí €€€

      teď ještě počkat, aby něco dobrého přišlo z Ruska, ale to se načekáme *4*
  • Já jen nechápu proč je sere Overwatch atd kde skin je to na čem tam vlastně vůbec nezáleží. Nic ti to nevydělá nic na tom "neprohraješ" a Hearthstone je jako nesere a ostatní karetní hry kde ne jen že je to teda krásná karta ale figuruje z nich výhra! Dál Pubg je jako co? A naposled oky tak to nebude v bednách každý skin bude stát 4x víc a bude se moct konkrétní koupit za real money.
    A nakonec Amerika zakáže beztak všechno jelikož je hry jsou gembling a nabádaj k násilí!
    • Hearthstonem se komise nezabývala. Proč? Nevím, ale rozhodnutí komise neznamená, že je Hearthstone nesere. Zkoumali pouze Star Wars Battlefront II, Overwatch, FIFA 18 and Counter Strike: Global Offensive.

      Linky jak na rozhodnutí komise tak na problematiku loot boxů v Star Wars Battlefront II jsou v článku uvedeny.
    • tam ide hlavne o to či sa tie skiny dajú ďalej predávať v heartstone tie karty predávať nemôžeš a teda ten loot nemôžeš následne speňažiť, čo sa akonáhle existuje možnosť skiny obchodovať dá.
  • Blbost loot boxy jsou na té hře to nejzajímavější
  • Viděl bych to na změnu režimu v Belgii... je třeba tam zavést trochu svobody a pomoct lidem od diktatury...
  • SalemCZ
    Otázka když je CS od 18, mělo by se jich to týkat teda taky? Ostatní hry jsou i pro děti, který hazard hrát nemůžou, ale u CS je to od 18 let.
    • no tak na prevádzku hazardu potrebuješ špeciálne povolenia a je tam potom aj isté zdenenie výhry, čiže ak by si vybavili licenciu na prevádzku hazardných hier a hráči by platili dane na základe trhovej hodnoty lootu, tak by ich tam samozrejme nechať mohli.
  • Tak to aby zakázali i Kinder vajíčka, ne?
    • Vsak si ho zkus koupit v americe ;-)
      • Americké děti totiž nepoznají co všechno můžou sníst a co je jen na hraní. Ale Happy Meal jim nevadí, přitom tam je kolikrát zdravější sníst hračku a hrát si s nugetama.
  • Nechápu proč chtějí zrušit lootboxy úplně. Stačilo by jen odstranit kupování lootboxů. Vždycky mne tak potěší, když v OW dosáhnu dalšího levelu a dostanu lootbox, ve kterém najdu legendární skin. Navíc při koupi pak člověk přijde o pocit, že si jej ,,vybojoval".
    • alebo by stačilo zakázať obchodovanie so skinmi a už by to bolo OK
      • Jack1947
        Což se v OW nedá obchodovat a co League skiny ty taky zruší daj zadara??
    • Ty je ještě otvíráš? :-) Já mám asi 160 neotevřenejch krabic. Už mě nebaví je ani otvírat. Co jsem chtěl jsem měl za ingame měnu z těch prvních. A většina "legendárních" skinů mě taky moc nebere.
      • Jack1947
        300+ here ne vůbec... jenom ty events až je nagrinduji.
    • Jack1947
      Mě už ani ne ale líbí se mi získávat sezonní lutboxy jen za hraní když nějací zoufalci koupí jich 100 a potom pláčou že nedostali vytouženou legendárku :D já si takhle nagridním třeba4 0 a potom když hra hledá zápas tak si je pootevírám postupně *5*

      Doufám že se to týká jen lutboxů které se dají koupit za prachy a ne těch co se získávají levelováním třeba v Paladins to takhle utly a maj jen za prachy a nějakej grindovací předraženej sešn špás( kterej si abych získal dosažené odměny stejně koupit budu muset ale jen za krystaly které získám týdením loginem do hry ;) to samé SMite ale od toho mám zase (475hodin klid - ono holt někdo špatně snáší kritiku že když ho ta hra nebaví tak ho nebaví asi ani život *1* )
    • Stačilo by přidávat do hry kvalitní obsah místo vymýšlení jak hráče (u OW navíc ty co už za hru zaplatili) ještě více podojit... Tolik úsilí a prostředků co dnes věnují herní studia do vymýšlení jak "nenápadně" prodávat z prdu kuličku bezcený digitální prkotiny to nemá obdoby....
      • Veskoslav
        Ano, zrovna Overwatch, který přidává všechno zadarmo, vymýšlí eventy atd....Proboha lidi jsou tupci a ty jejich král...
      • Marketing a psychologové mají bohužel víc prosotru než programátoři a na velké spoustě AAA her je to bohužel vidět hned jak utichne hype masírka a ti co se nechali zlákat na pre-order brečí.
  • Jack1947
    To je trochu přehnané já naopak jsem v OW rád že má každý jiný skin a já nevidím furt každého se stejnným skinem je to takové rozmanitější. SKin co chci si koupím za herní měnu ... takže trochu nesmyslné u CS:Go to chápu více tam už se skiny dražej za poměrně dost dolarů tam by se defakto o gambling jednat mohlo což ale i pUBG a jiné hry s náhodnými věcmi s lutboxů.

    Pokud je někdo deebil a dá dětem do ruky číslo bankovního účtu nebo rovnou kartu tak by měl odevzdat občanský průkaz a jít se přihlásit do bohnic dobrovolně. Protože tohle řešení není jen neefektivní ale je na nic navíc u všecvh her to je hovadina. ( jistě že u Frýtuplej titulů se to řešit nikdy nebude páč by pak ty autoři mohli zavřít krám).
    • co to meleš o kreditní kartě??? Řeknuti to jinak dal bys dítě do dětské herny kde by byli výherní automaty (jen by se tam hrálo dětskými penězi /rozuměj herní měnou/? NE? No a k oW dítě klidně posadíš to není o tom jestli utratí za lootbox reálné peníze, ale o psychologický princip vyhrávání pomocí "losů" který je založen na gamblerství!!!
      • Jack1947
        Nedal bych mu určitě přístup k účtu ty šašku pokud ty jo to je tvoje blbost.
  • Veskoslav
    No já asi začal s "gamblingem" docela brzo, protože jsme kupovali hokejové kartičky v balíčcích a nevěděli, co tam bude. Jednou jsem měl v balíčku kartu, co se dala v obchodě střelit za 500 Kč, balíček stál 15 Kč a měsíční kapesné bylo 50 Kč. To samé Magicky, Pokémoni atd. Všude, kde člověk nevidí, co tam je, tak je defacto gambling, ne?

    A proč tam není Dota 2 a další? To je další pseudopaskvil, kdy se zaměřili na nejvíce populární hry. Nic víc. Nic to nevyřeší. Mobilní F2P sr*čky jsou mnohem, ale mnohem větší nebezpečí. Ale to není vončo a někdo by musel použít mozek.
    • SalemCZ
      pokud jsem si všiml tak všechny hry kterých se to týká, tak že si ty hry musíš koupit.
      • Ale ty lootboxi ti nikdo nenutí alespoň v owerwatchi (zbytek jsme nehrál) můžeš jich získat hraním stovky a nikdy je nemusíš otevřít celé to klidně můžeš ignorovat a nebudu to mít žádný efekt na hru
        • Jack1947
          Přesně ale třeba cpát to do her jako je Call of duty WW2 mi příjde trochu hodně na hlavu navíc ( tam jsou i zbraně nejenom nějaké gay uniformy ! a ty si jinak získat třeba ani nedají).
    • To je něco jinýho morone. Tam je sběratelská hodnota a hlavně fyzická podoba.
      • Veskoslav
        V čem je rozdíl mezi tím, jestli máš virtuální sběratelský předmět nebo ten fyzický? Ano, na ten fyzický si člověk může "sáhnout" a nikdo mu je nevezme. Ale jedná se o princip a ten je naprosto stejný. Čistá náhoda.
        • Sám jsi si víceméně zkusil odpovědět. Nicméně vidím určitou podobnost mezi CS-GO skinny. Fyzicky existují jako 11100, ale s přivřením oka lehce podobnej systém. Mohu lidi ti svůj skin na kudlu jen tak dát..furt na tom nevidím ten gamble, ale jen tu sběratelskou hodnotu a nesoudím ted blizzárdí počin, podle mě stejnej pokus o sbírání kartiček proto se to bruselu nelíbí. FIFA by dle toho patřila do podobné kategorie hokejovejch kartiček, což je na předpokladu že si nekoupí každej přesne to co by chtěl založenej.

          Ten rozdíl mezi systémem hokejovejch kartiček a battlefront II přístupu je to na co narážím.
          • Brusel nereaguje na zlo jako EA battlefront II, ale podle mě celkem ještě neškodný pokusy o digitální hokejový kartičky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit