Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ristoro
    Pořád čekám na den, kdy se při oznámení nějaké hry, traileru či gameplayi na Games.cz objeví více pozitivních ohlasů, než negativních :D. Pořád si stojím za tím, že Češi mají jednu z nejhorších mentalit na světě. Každý rok se tu nadávalo na AC jak je to furt to samé dokola, teď to rapidně překopou a lidi mají zase problém. Mimochodem nohou natáhl jen poslední šíp z luku, protože měl zraněnou ruku, není to nic nereálného, viděl jsem větší frajeřiny s lukem. Taky jsem rád, že máme recenze na hry měsíce před vydáním, českým občanům na to stačí jen trailery a E3 odhalení.
    • Problém je v tom, že Black Flag, ač to byla výborná hra a strávil jsem tam na moři desítky hodin, už měla s AC společnýho tolik asi jako já se zdravou stravou, tzn. vůbec nic. A když jsi hrál všechny hlavní díly série, tak už jsi skeptik. Navíc když jsi k tomu odehrál i třeba skoro všechny Far Cry a vidíš, jak to jsou prakticky stejný herní kostry, jen obalený jiným masem, tak se to začne zajídat.

      Přesně jak píšeš, nejlepší AC byla dvojka (+pro někoho ještě další 2 díly s Eziem). Příběh, resp. jeho podání mělo koule (přesně třeba jako BF), mělo to spád a příběh dokázal pohltit. To už se o Unity ani Syndicate nedá říct, v podstatě z AC zůstal generický stealth, s vedlejším - byt nádherným! - vedlejším efektem encyklopedie historie.

      Např. na Unity jsem se těšil moc a bylo to fakt zklamání. Byť mě Egypt a jeho historie moc neoslovuje, zkusim tomu dát šanci, až to bude někde ve slevě. Uznávám, že je ve mě asi dost hořkosti ex-fnouška AC :)
    • porad cekam, az tyhle narodni sebemrskaci sbali futral a odejdou do zapomneni
    • To není jen u nás, ementálové jsou všude, navíc jsou ty AC hry vedeny pod úplně jiným týmem lidí, zrovna tenhle díl je od tvůrců Black Flag, nemá to žádnou spojitost s předchozími tituly.
      • Ristoro
        Já to vím :). Navíc Black Flag byl výborné vybočení ze zajetých kolejí, po AC2 hned nejlepší díl podle mě. Nevadí mi změna, nevadí mi ani rozšíření zaběhlého konceptu, provedení je to, na čem záleží. A co si budeme povídat, AC rozšiřovalo zaběhlý koncept už tak dlouho, že tahle změna byla třeba jako sůl. A upřímně na mě Origins působí, jako že by se Assassin's Creed mohl vrátit zpět na výsluní.
  • Jó copak bezrukej Frantík. Ten nohama jen psal, ale i maloval a střílel z luku za jízdy na koni!

    Nezbývá než doufat, že příští AC se už vůbec nebude jmenovat AC :)
  • Jack1947
    Zadek bude sloužit místo skryté čepeli... *7*
  • Co nový trailer, to větší fraška........restart celou sérii potopí ještě do větších hlubin hlouposti, než tomu bylo před ním....čekal jsem od restartu návrat k plíživosti, temnotě, k tomu být assassin místo toho se koná pravý opak.....
  • Trailer je moc hezkej, dokud tam nějakej cvok nezačne střílet nohama z luku ("zajímavé a stylové"). Co je pak platnej Cohen...
  • MickeyMutant
    Assassin‘s Ass 1, 2
    • nečekal jsem že tu někdo bude znát oglaf *1* ale sexy loosers bývával lepší
  • Až na South Park od ubisoftu už nikdy nic :) bohužel :(
    • To ještě počkej, jak bude vypadat, je možné, že bude horší než ten od Obsidianu
  • mikezz
    Perfektný trailer so super Cohenovou hudbou. Origins vyzerá moc nádejne. Jedna z mála AAA hier, ktorú si tento rok určite zaobstarám.
  • Šípy si z toulce podává penisem.
    • A meč pochvou :P
      • To až vyjde placené DLC s genderově rovnou ženskou hrdinkou :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit