Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Whoossain

    A budou tam zombíci?

  • red.eagle.792197
    Battle royal mam rad len vo wrestlingu.
  • XorxoxTalarius

    Tak dekujeme EA za to ze nam rekli ze si hru nemame kupovat dokud nebude kompletni. Kazdopadne po Early Accessu prislo Electronic Arts s opravdu genialni myslenkou o koupi plne hry na zaklade slibu o budoucim obsahu, uzasne.

  • Jack1947

    BTr až za rok a další mody v BF ? k čemu proboha... nikdy žádná inovace nedopadla dobře.Tak proč to měnit!

  • jindra.veliky

    Tak dik za info, EA. Mozna si to koupim, az to bude kompletni

  • TheGGG

    ta hra už je teď v podstatě mrtvá... myslím, že po vydání ani pes neštěkne po této slátanině od pomatených dice z pomateného švédska...

  • MalyZeli

    Ja uz kdyz slysim/vidim Battle Royal, kdekoliv, tak mam chut se zabit... 

    • patr

      Vsak Call of Duty je prva znama znacka s Battleroyale.  Ja som moc br predtym nehral tak asi mi to tak neleze na nervy ako Vam. Praveze ma to bavi.

      Najvacsie plusy BR.  Moznost hrat duo, squady pre dobre coop hranie.  Cize nemusim zhanat styroch kamaratov ktori by somnou hravali pravidelne 5v5.

      Dalsi plus, nutnost komunikacie. Bavime sa prirodzene podla toho v akej sme situacii, kde sa nachadzame.  Ziadne dopredu naucene mapy a frazy.  Takze BR netreba az tak hatovat

      • Iosephus

        Tak je to móda jako card games, před pár lety MOBA a předtím byla na vrcholu MMO. Tak za rok BR hrám rychle klesne hráčská základna a nakonec se zařadí mezi ostatní klasické žánry nebo kombinace žánrů.

        • twicer

          No aby ses stou popularitou ještě nedivil, je to prostě větší verze last man standing módu který tu snáma je už klidně 20let. Sám o sobě ten mód ještě má co nabídnout a myslím že jsme ještě nedosáhli ani vrcholu jeho popularity, na to aby mohla začít zase klesat..

    • Jack1947

      Já se to snažím ingorovat jak se dá.

      • patr

        Ty si asi taky typ. Vsetko co je mainstream je zle, komercne, ruce pryc :)

        • Jack1947

          Prosímtě už dost, nebo se nakazím tvou hloupostí. Mainstream mi nevadí ( jak co) ale COd je kapitola sama pro sebe.

        • Lukass

          Ne,  von je typ ze zaco musi platit to ignoruje :) 

          • Jack1947

            Ty seš typ místní  debíl Games 🙂?

            • Lukass

              Ano Jacku to su presne ja :) 

              • Jack1947

                Reakce na příspěvek:

                Dobré že si to umíš přiznat, prvmní ale docela zásadní krok 😉

                • Lukass

                  Reakce na příspěvek:

                  Jj,  mel by ses odeme ucit :D

                  • Jack1947

                    Reakce na příspěvek:

                    Proč? já otobě už přestal mít dávno nějaké valné mínění, věřím že to je +- stejně a víš co je mi to ouuuplně u zádele hah.

    • celoush

      A bereš na to něco?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit