Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukass
    Nevi nekdo kdy pribudou servery pro Conquest s 32 hraci?
  • Kdyby nekdo chtel zahrat ve dvou tak Drasta_CZ.
    • Lukass
      Hrajes na PC? Dneska nejsu doma ,ale zitra po praci bych zahral:-)
      • Jj na PC. Kdyztak pridej a napis a dame.
        • Lukass
          ok zitra odpoledne si te pridam.
  • CRYPT
    Musim rici, ze po dlouhe dobe strilecka, ktera mne fakt bavi. Po prisernych Battlefrontech jsem mile prekvapen. KAzdopadne, to ze to neumim hrat je vec druha.. Co doufam ze fixnou je hlavne kdyz po sprintu stisknu prave tlacitko mysi pro zoom, ze mi to zoomne, hned odzoomne a jsem v pr*eli.
    • Těch chyb je tam jako máku, ale to všechno doufejme vyladí. Největší chyba celýho BF1 je ta změna těch podmínek pronájmu serverů. Vždycky, když se mění něco, co funguje bezvadně, je změna k horšímu.
  • ta hra je draha dat 1450 a neni ve hre kun, ten je ve verzi 2000 tak to je moc. na xzone to stoji 1450 krabicova ale na originu zaklad stoji 60e delux 80e a to je digitalni ne krabicova.
    • Pete.palis
      Ty si fakt alien vole *1*
      • hru za 2000 si nekoupim. https://www.origin.com/irl/en-us/store/battlefield/battlefield-1/standard-edition
        • jo to josu jen skiny ale stejne je to drahy vsechny dlc
  • Jack1947
    BF1 bude jakože víc Hardkoor no nekece... podobné servery mělo myslím i COD ( smrt na jednu ránu, otřesení obrazu po zásahu)
    • ty vole, HC server ma BF uz of BF2.
  • No jsem zvědavej na tu novou mapu. Tady máte tři téměř totožný mapy podobný jako vejce vejci - Fao Fortress, Empire's Edge a Monter Grappa. Než doběhnete do vaše cíle, zhebnete buď tankem, letadlem, sniperem a když budete mít štěstí, tak mortarem, když to stejně přežijete tak plynem neboť v tom chaosu nestačí rychle nasadit masku. :D Zlatý mapy Grand Bazar, přechod přes Seinu nebo Metro...
    DLC mapy rok po vydání posledního rozšíření nemáte šanci zahrát, páč nebudou servery. Takže vyhozený prachy!
    • Lukass
      Vsechny 3 zmineny mapy sou podle me skvely, Zvlast Monte Grappa. Plynem sem chcipal prvni hodinu nez sem se naucil si nasadit masku, stejne tak ohnem nez sem vcas zareagoval a lehl.
    • Tak tam přestaň pobíhat jak to trdlo a pak nebudeš pořád blbě chcípat a třeba i někoho picneš. *3*
      • Mám K/D ratio zatím na 1.68, takže tvůj koment je neplatný. Ty mapy jsou dělaný hlavně pro techniku. Team Deathmatch, Domination jsou jenom narychlo a bez přemýšlení ořezaný původní mapy tak, aby se tam ty lidi jen tak bez rozmyslu řezaly. Nejlepší Team Deathmatch byl v CODku s vlastními spawn základnami, původní velká mapa, žádná ořezaná malá verze s náhodným spawn systémem. Proto pro mě byli nejlepší městské mapy z BF3. Ale třeba mapa Amiens se jim povedla.
        • Další moudrý CODkař , který umí hrát pouze koridor . a pak je mu divný ,že chcípne ,kdyý beží ořes volné prostranství.
        • Co má společnýho tvoje K/D s tím, že se podle vlastních slov neumíš pohybovat na velkých mapách?
    • Koukam ze ti to fakt jde :D
    • Metro :D
  • Keby radsej urobili poriadnu optimalizaciu.
    • ta je prave na spici kamo, tvuj komp uz nestiha
    • Kup si lepší PC, nebo jako já konzoli, za pár korun a bez starosti.
  • Bitva o "Sele"? To je nějaký nový mode, kde budeme honit čuníka? Jsem zvědav na tu mapu, pokud ta řeka bude dost tlustá tak by to bude zábava. Taky bych rád další mapu v lese. Chybí mi ale zasněžená mapa :( Jinak na hardcore a fog of war se těším.
    Doufám, že ten patch přijde rychle, protože už mě spoustu věcí dost leze na nervy. Nefunkční medaile, ukazování postupu u ranku, občas se nejde spawnout, občas nejde točit s dělem a jezdit po spawnutí, někdy se neukážou statistiky na konci kola a štve mě, že tlačítko quit zmizí asi po 10 sekundách, takže si nestihnu nic prohlídnout a už musím čekat než se naloaduje další hra a to chvíli trvá.
    • Mediale uz fungujou ne? Ja jsem je normalne plnil a bez problemu.
      • Jo už mi taky jedou, ale na začátku týdne mi to nešlo tak 3-4 dny.
        • Mne medaile nefungovali asi prvni tri dny po vydani a pak to normalne jelo a ted mi fungujou bez problemu... divny
    • CRYPT
      jj, snih mi taky moc chybi. Doufam ze pridaji zdarma min jednu zasnezenou mapu. Protoze nechci vrazet vic penez, nez nezbytne nutne za dlc, nebo session pass

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit