Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemůžu, než se přidat ke všem těm pochvalám a přihodit další na hromádku. Je to hodně zdařilá recenze a rozhodně zajímavej nápad! Jen tak dál ;)
  • jabbo126
    Parádní chvilka poezie - o hře si každý může přečíst v té písemné - videorecenze by právě měli fungovat jako prezentace atmosféry, která ze hry sálá. A v tomto případě se povedlo na jedničku. Osobně jsem hru dohrál a lebedil jsem si u ní od začátku do konce. Víc takových a nebudu se vůbec zlobit *5*
  • Videorecenzia je balzamom na dusu, tlieskam autorovi, diky.
  • xixixao
    Tak to je hodně luxusní video recenze. Pochvala, potlesk, poklona!
  • GlaDOS
    Bastion je klenot mezi indie hrami. A recenze je perfektní. Vše se hezky rýmuje a navíc i odpovídá herním faktům. Velmi dobrá práce.
  • No, na hru moc nazor nemam, asi se to hraje hezky. Recenze jako experiment dobra. Hra se slovy slusna, ale doporucil bych, Lukasi odpust, priste si najdi nekoho z dramatickeho krouzku. Snazil ses, jasne, ale kdyby to cetl nekdo s peknym zvucnym hlasem, vyznelo by to lip. Takhle to bylo...mmm... trosicku nedotazene. Ale jsi sikula, urcite mi ten nazor nemej za zly, kazdy to nesvede.
  • Zatim nejzajimavejsi video-recenze co sem kdy vydel. U me mas za jedna. Celkove mam pocit ze z tiskali.games se stava nejlepsi server o hrach na ceskem netu. Jen tak dal.
  • každá recenze úplne jinam. to je luxus to se nám líbí...
  • kdy vyjde dlc do portalu 2 a la niore for pc uz se nemohu dočkat *8*
  • Jako někdo,kdo studuje literaturu a v poezii se drobet vyzná, beru tohle "veršování" spíš jako dobrej pokus o udělání videorecenze jinak. Rozhodně bych to neoznačoval za klenot, jak tu někteří činí:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit