Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cosi
    Tak dens jsem si pouštěl videorecenzi a zas se mi to video kousalo. To je reakce na podcast kdy Bach navrhl vysvětlení, že se viedeorecenze nejspíš kousají pod velkým počtem shlédnutí v jednom okamžiku.
  • 13_11
    A já si furt říkal, čím to je, že hlas vypravěče jako by patřil Ronu Perlmanovi z Falloutu. Ale ne: patří Loganu Cunninghamovi ze Supergiant Games, který nicméně přiznává, že jeho vypravěčský projev se o ten Perlmanův opírá. Jsou to oba frajeři.
  • Úžasná záležitost s nezapomenutelnou atmosférou, která postupně spřádá své nitky jak po vizuální, tak po hudební a zvukové stránce, které vévodí především mistr vypravěč. Ještě trochu více vypiplat gameplay a plný počet by tomu v mých očích neuniknul. Takhle přesto peckózních 9/10.
  • Hru také sleduji od okamžiku, kdy jsem se o ní dočetl na IGN. Už se těším, až si 16. zahraji. Jinak mě zarazilo s jakou prodlevou se tu tato recenze objevila. Ještě by to ale chtělo recenzi na Catherine, která sbírá úspěchy, a o které tady byla jen krátká noticka. A přitom je to jedna z top her tohoto roku a zcela jistě největší překvapení. A na Games.cz nic.
    • sleepless
      Catherine v EU oficialne nevysla, proto na Games zatim nic. Az vyjde (uz ma pro Evropu vydavatele), bude i recenze. Hru sledujeme take.
      • SA-reg
        Dobrý vědět. Přece je to něco novýho a recenze na Games pak pomůže rozšířit povědomí o hře u nás.
  • Odulin
    Koupeno a dohráno před 14 dny. Výborná a pěkná odreagovačka. Recenzi jsem celou nečetl, jen asi poslední odstavec, kde se píše o lehčí obtížnosti. Jednu chvíli jsem zapnul i 6 idolů a moc lehký mi to nepřišlo, spíš naopak..musel jsem nakonec snížit počet na 4 stále zapnuté...ale to není výtka na recenzi, jen můj dojem. Za mě také 8/10 (viz. čtenářská recenze).
    • Přesně tak, mě to taky někdy moc lehký nepřipadalo. Jinak pecka hra, doporučuju.
  • Tak tuhle hru sleduju už dlouho .Jak to vyšlo na XBLA tak jsem se bil do hlavy,že jsem ten xbox prodával.Ještě,že tu je ten steam:-)Hned jak to vyjde kupuju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit