Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chim

    Vidím, že ten nesmysl s isometrií tady stále žije. Takže znovu: tato hra není isometrická.

    • JamesFaith

      Vidím, že někteří lidé stále nejsou schopni pochopit, že u některých slovních spojení už dávno došlo k významovému posunu, a puristicky žijí v minulosti.

      • Chim

        Chyba zůstane vždy chybou, bez ohledu na čas. 

  • Corvus

    Jsem backer a opravdu netrpělivě tuhle záležitost očekávám. Sice se zpožděním, ale přesto jsme se dočkali. Jen doufám, že fyzické edice pro podporovatele nedopadnou jako v případě Pillars of Eternity, na kterou ještě stále čekám... 😠

  • Hidden

    Posledni Pillars me nechalo i pomerne chladnym, DOS2 take, nejak mi po prvnich dilech jejich svety k srdci neprirostly. Ale na Pathfinder jsem docela zvedav a mohlo by to byt prijemne osvezeni, prave kvuli te sprave kralovstvi, bohatym moznostem tvorby postav a podobne. Jestli to teda nebude jen nejaka povrchni rychlokvaska prave ve vecech, diky kterym by hra mohla vyniknout. :)

  • Krescz

    jé to se zase roztrhl pytel s izometrickýma rpg typu Baldur´´´  s Gate

    • Krescz

      neříkám, že je to špatně :D

    • i586

      Žádný pytel se neroztrhl. Pokud se nepletu, tak tohle je první "D&D" od dob Baldur's Gate, resp. od Neverwinter Nights.

      • JamesFaith

        Od té doby tu byly ještě Sword Coast Legends, jen nedokázaly napodobit úspěch předchůdců a rychle zapadly.

    • skaven

      ja som tomu rad. pretoze by nam na druhej strane ostali genericke fps strielacky, alebo genericke 3th person strielacky AAA produkcie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit