Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paráda, oceňuju recenzi, o tomhle bych se jinak nedozvěděl.
  • To je ta hra o které Adam mluvil v podcastu?
    • solomon.short
      jo, to je ona.

      ale ja africankovi radost neudelam. u tretiho obrazku v galerii jsem byl nucen odstrelit cely tab, protoze jsem probudil pul baraku
      • meli bychom games podekovat, v poslednim tydnu se mi stalo asi trikrat, ze uprostred noci tesne pred spanim me tu nejaka posrana reklama probudila a se mnou vsechny okolo
        • Mám AbBlock a spím jako miminko *1*
          • Spim jako miminko - budim se 5x za noc, s řevem a připo*ranej *1*
          • ja taky, ale pred videem (jak byla ta e3, samej trailer) tam na me pokazdy houklo neco orientalniho
  • A vite ze vysla hra Tokyo Mirage Session na Nintendo WiiU a ma skoro 90% na Metacritics..ja jen kdyz uz tu musej bejt hry z Afriky...
    • Nintendo hry jsou nejvíc overrated...
    • sorry ale i jako fanda nintenda a zároveň anime - strašný, děsný ultrakawaii popstar mahoushoujo - ne všechny hry jsou mířené na panice, ale tahle to má vytetované na čele a rozhodně to není selling point týhle konzole. Navíc citované zdroje recenzí jako FNintendo, Nintendo Enthusiast, NintendoWorldReport nejde brát vážně už z principu (Polygon a IGN jsou taky případ sám pro sebe)
      Jestli tu chybí recenze na opravdový tahový jrpg masterpiece, tak jde o fire emblem fates, nebo když jsme u japonských rpg her obecně tak tu furt chybí xenoblade chronicles x, ale kamerunci si tu zaslouží místo úroveň téhle hry je 100x lepší než provotiny ze severní koreje *1*
      btw TMS má na metacritic 82 a klesá, ono neříkej hop...
      • Mohl bych poprosit o překlad tvého příspěvku do lidské řeči? Děkuji. *4*
        • Jednak to je na dlouho, nic by ti to neřeklo a věř mi že to nechceš vědět. Už to že to nevíš znamená že nejsi cílovka takže to klidně můžeš shrnout pod jednotné heslo "japonská úchylárna" a dál se tím nezabývat a translator je pitchus a může se z toho třeba powee wee *5*
        • wee wee wee wee wee boooooooo

          (hra, která má score od lidí 5-7 je masterpiece)

          wee wee wee
      • Což o to, ta hra neni zas takovej paskvil. Problem je v tom, že ti lofasové z toho absolutně nelogickej crossover, cimž automaticky nasrali 90% fanoušků z obou stran. Fakt skvělý PR rozhodnutí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit