Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Derp_1337

    Hry nechci znova hrát, abych si nepřipomněl to velké zklamání, když jsem já a ostatni fanoušci konečně pochopili, že se na ně Valve vykašlalo a zrušili HL2: Episode Three a HL3.

  • Corvus

    Zdarma po omezený čas. Kdo čeká (dle všech titulků napříč všemi českými weby), že si všechny H-L přidá do knihovničky, tak má smůlu. Jde o časově omezenou nabídku, kdy si můžete hru zahrát, ale rozhodně jí nebudete po uplynutí doby vlastnit...

  • Mohl by mi někdo poradit nějaký opravdu "dobrý" (vím, to je hrozně subjektivní) fanouškovský mód do Half Life 2? Chtěl bych si to po 15 letech zahrát a subjektivně mě moc nebavili ty "post-apo" kulisy města a vojáci Combine (některé levely v exteriéru ale byly naopak fajn, to zas jo!)

    Zkrátka a jednoduše, něco co je kulisami a herním scénářem blíže prvnímu dílu. Rád bych si zahrál něco na způsob "Black Mesa na Druhou" . Někdy před 10 lety jsem zkoušel pár módů z moddb.com (Garry atd.), ale všechno to na mě bylo tématicky takové "neBlackmesovské", popřípadě Xenovské a to už mě taky krutě nebavilo :(

    • Sice to neodpovídá tvému zadání, ale třeba tě to zaujme.

      https://store.steampowered.com/app/235780/MINERVA/

      Existuje do toho i čeština


    • Row

      Jestli jsi to jeste nehral (je to stary jak metuzalem tak tezko rict) tak byl za mne hodne "HL2 like" tenhle https://www.moddb.com/mods/riot-act z prostredi Nova Prospekt a jeste si pamatuju ze docela neotrelej mod byl tenhle https://www.moddb.com/mods/half-life-2-short-stories ale to je tak z hlavy asi jedine co po tech letech jeste dam dohromady. :)


      Edit: Ted teprv mi doslo ze prvnim dilem si myslel prvni HL a ne HL2 pred epizodama... tak to uz vubec nevim, ale zkus ty dva. :)

  • readyxx


    tak jak to tedy je ?? na steamu jen  half life absolute zero

    Plánované datum vydání: 12. října

    ,zbytek za penize ....no jdu si to radeji natrvalo pridat na disk  z jine stranky :D

    • Derp_1337

      HL Absolute Zero je fanouškovský mod pro původní 1. díl. Prostě jenom částečné překopání původní hry a nějaké nové lokace.

      A zbytek HL série je jen časově omezené hraní. Hru si nemůžeš natrvalo "přidat do galerie", ale jenom můžeš kliknout na tlačítko "Hrát". Po uplynutí 2 měsíců ti to pak samo zmizí z galerie.

      • readyxx

        jo tak diky  za odpoved..no to je teda nabidka  ... 

  • haha ani to nedaj free navzdy asi jim to porad dost vydelava 

  • Qendorf

    Poradím ti jak nebýt zapšký a nasraný, že to nejde hrát na kompu, ale jen VR :)

    Počkej do podzimu a kup si Valve Index někde z bazaru za polovinu ceny, až to budou mít už skalní fanoušci dohraný a zjistí že je málo obsahu na VR. Zahraješ, zapaříš mo a pak to zase prodej dál :)

    • Derp_1337

      Pokud na Index(u) pojede p*rno, tak to zas tolik lidí neprodá :-P

  • Phillios191

    Až vyjde HL3 na PC bez VR, pak budu mít zájem, je to jen další marketingový tah.

    • Maxianimal

      Koukám, pán je odborník.

      • Nemusí být. Já bych za VR brejličky 1000 euro taky určitě nedal - a nikdy nedám.

        • Maxianimal

          Tak to ti gratuluju. Naštěstí se najde spousta lidí, kteří ano a budou tuhle technologii tlačit dál, aby si ji potom plebs jako ty mohl za pár let zahrát za podstatně menší cenu :)

          • yeniczek

            Nos nahoru, protože někdo jiný nemá na to utratit 25000 za VR, to je teda fakt na poklonu. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit