Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TomBest

    Jsem level 38 a nepřipadá mě že bych musel nějak extra grindovat. Mise po splnění vždy jen na rush a výjímečně znovu hraji jen kvůli animus challenge. Stačí se párkrát za den přepnout do hry která běží na pozadí a vybrat odměny a rushnout pár misí. Lektvarů mám přes 500 různé síly a není problém si je vyrábět a pak i prodávat. Jediné co si někdy koupím za helixy jsou zlaťáky na trénink a riftové tokeny na lepší výsledek v eventu. Pokud plníte úkoly a neutrácíte helixy za blbosti jako urychlení výroby, tak jich máte dostatek. Sice na vás hra vytváří tlak na nakupování, ale pokud nespěcháte a smíříte se s tím, že nebudete v eventech v první třicítce, tak jde o super hru z mého oblíbeného prostředí.

  • Luke_F

    V podstatě s recenzí souhlasím, i když pár výtek bych měl. Aguilar je hlavní postava filmu Assassin's Creed, proto se taky děj točí okolo španělské inkvizice a ne, dejme tomu, italského řádu templářů, kde by Ezio dával smysl od začátku. Denní výzvy se mi zatím daří plnit všechny. Pokud jsou hrdinové dostatečně silní, mnoho života jim mise při "rushování" neuberou a pokud se zaměřím při plnění úkolů i na otevírání nepovinných beden, je i těch lékáren docela dost. Po odrushování 3 misí (Standard, Legacy a Loot) mi tak schází "ručně" odehrát již jen jednu misi z každé takové kategorie a 4 položky z denní výzvy jsou splněny. Další je za free dna cube, což je...ehm free a pak za koupení něčeho v daily sekci. Tam sice položky jsou na začátku seznamu za prémiovou měnu, ale VŽDY dvě položky od konce jsou za herní, které je obrovská hromada a pro splnění výzvy stačí zakoupit i ty. Pak už jen vybrat truhlu (taky jeden z objectivů) a daily reward za 1K XP je doma. Spolu s xp za splnění ostatních výzev se dá za hodinku udělat celá denní výzva bez utracení jediné koruny a bratrstvo dostane něco okolo 3K xp. Ano grind je to pořád šílený (aktuálně mám 13lvl), ale zatím se to dá v klidu hrát bez utrácení. Pojal jsem to totiž jako mhd hru. Ráno rushuji a dělám ostatní věci, během pracovního dne je nechám vyhealovat a doplnit Intel a večer to dojedu. U real racing mi svého času přišel gring opravdu šílený, tady se to, zatím, dá. Každopádně pro fanoušky AC jednoznačně doporučuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit