Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hehe, jen tak na okraj, oni nekoho zajimaji v diskuzich ty plusy a minusy?? a k tematu uk - zkuzte kdo ma kartu - portal www.123pricecheck.com a vetsina tech obchodu posila do cr bez nebo s max 2 librama postovnyho coz usetrite klidne za pul roku starou hru i 500czk oproti jrc apod. cestiny jsou taky vetsinou na webu. a k clanku: mohlo by to bejt ok s tema rudochama, jenom se bude splhat na sekvoje. (pro neznalce je to hooodne vysokej strom) :D
  • calwin
    tolko peňazí na reklamu a pekné vyrendrované videá a oni to zaklincujú do článku týmto obrázkom :D :D
  • Zajímavý by byl i ten split screen.
  • walltar
    A bude se tam kooperativně jezdit na motorových člunech .... ehm teda bojovat na lodích?
    • jindra.veliky
      Co vam na tom furt tak vadi? Prijde vam to tak nerealny oproti vyskakani na 100 metrovou vez v jednicce a dvojce za 5 vterin? K****I *10*
      • nejvíc mě vadí nechápaví uživatelé jako jsi ty
  • Shaker
    dostal me ten obrazek k tomu... GET BACK TO KITCHEN!
    • B*tch slap *1* *1* *1*
    • Amylee.Anderson
      http://www.pown.it/79/
    • To jo, no. Kovbojové s indiánama nikdy moc nevycházeli.
  • Je to nový WoW KILLER!

    Ta hra je úplně ale úplně v prdeli, na PC bude zase zabugovaná konverze, plná glitchů, nízkoformátových textur, bugů, nedodělků, pandulák bude běhat v rohu obrazovku namísto uprostřed a modifikace nebude proveditelná. K tomu přidejme fakt, že za takový recyklát chce producent zaplatit přes 1000 CZK a při tom používá stále stejné modely, které už vytvořil při prvním AC, stejně tak i převážný zbytek modelů, které použil. A co se historických souvislostí týče, mládež bude ještě více popletená a nebude vědět jaký je rozdíl mezi králem a prezidentem.
    • Shaker
      bla bla bla, svet je zlej, bla bla bla
      • Vaší reakci já říkám "Čech z hospody se ozval".

        Kecat? To jó. Ale jednat? To ne, vole.
        • Shaker
          sorry, can't hear you over the sound how awsome I am!
          • Když už anglicky, tak by to mohlo jít aspoň správně...
            • Zájmeno I se vynechává běžně, ale před of by být mělo.

              Nemám potřebu hrát si na "správňáka" a je mi celkem ukradený, kolik mínusů nebo plusů tady dostanu. Beru tvoje vysvětlení, že mi to přijde vtipný - mně zase trapný a proto jsem na to taky poukázal. Nic víc v tom nehledej.
            • Shaker
              ve skutecnosti takovy veci jako of how i sami anglani a amici vynechavaji, ale budiz, gramaticky mas pravdu, ale v tom pripade mi tam chybi i zajmeno pred can't... to s tou kuchyni sem samozrejme pouzil prave proto, ze internet je toho plnej, prijde mi to vtipny a kazdej vi o co jde.

              A vubec, proc ti to tu vysvetluju? Bud si tu hrajes na spravnaka, aby si dostal plusy, coz te asi zklamu, ale je ti uplne k prdu a lepsi vyplatu z toho mit nebudes. Nebo mas takhle de*ilni pristup k zivotu i v realu a v tom pripade budes neoblibenej, ty jedna vycpela Hnilobo :)
            • Má tam být "of how awesome". Mínus máš taky za ten vyčpělej sexistickej komentář nahoře. Vážně nechápu, jak se tyhle vtipy o kuchyni drží na internetu takovou dobu.
            • Shaker
              pouc me... a prosim jinou vec nez chybejici e po w, zpusobeny rychlym psanim, dik
    • Miserius
      1000? Tak proč nakupujes v nejdrazsich obchodech? Sberatelska edice + postovne vyjde i z Anglie pod tisícovku.
      • Ááá! To je zas ten motorkář, co studuje VŠ hraje na konzoli a shání havrany.
        ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
        A jak si může dovolit průměrné český občan s průměrným českým vzděláním s průměrným českým platem a průměrným českým vlastnictvím dovolit a dokázat objednat hru ze zahraničí?

        Lidí jsou pitomí, budou pořád nakupovat od Alza/Alfa/CZC, neví co je volatilita, likvidita ani jak fungují, nerozumí trhu, bojí se o své peníze a že je těch peněz málo, ale jde o život, co kdyby o ně přišli.
        • Miserius
          Jak dovolit a dokazat objednat neco ze zahranici? To jsi uviznul v 70 letech? Proste neco objednam zaplatim kreditkou a pockam az mi to dojde? Pokud na to nemas, to uz je tvuj boj

          Vubec tohodle trolla nereste. Pred tydnem to tu objevil a hned to tu spamuje. Presne klasickej vesnican co umi akorat sedet pred barakem a nadavat na systém. Pokud mu prijde nemozne objednat v roce 2012 neco ze zahranici tak evidentne nema vubec tuseni...o nicem. Akroat sednout, stahnout hru a dohrat ji = super mega ULTRA herní znalec
        • Ehm... Úplně jednoduše? :) Já teda nevím, co je to za problém, ale dělá to hodně velká část mých přátel, dělám to sám, dá se využívat, v době internetu, desítek portálů... Tátovi je přes 60, nemá střední školu, ale vyřizuje většinu korespondence e-mailem, kontroluje ceny v obchodem u nás i v zahraničí... Já ti nevím, ale jestli jsi zvládnul přidat pár desítek čárek do diskuze, můžeš zvládnout e-bay :)
  • Proč ne?

    Mulťáku v Brotherhood jsem se bál a pak byl nakonec super. Toto může být taky.
    • kačo blaznívá hnilobo mazej zpátky do kuchyne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit