Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chtěl jsem si tuto hru původně koupit, ale když jsem se podíval na systémové požadavky,tak bohužel můj procesor Intel Core i3 530 nesplňuje ani minimální požadavky *16* Nebo si někdy myslí,že bych mohl hru rozjet i s timto procesorem?I když já jsem skeptický.Děkuji za odpověď.
    • Inquisitor
      Na požadavky házim bobek. To se prostě musí vyzkoušet, protože půlku her co v klidu hraju i na high, jsem podle požadavků neměl ani spustit. A někdy zase naopak, takže to se fakt takhle soudit nedá.
    • V takovém případě bych ti asi doporučil si nejdřív stáhnout nějaký warez a když zjistíš, že to rozjedeš, tak si to koupit. Osobně bych si nikdy hru, o které si nejsem stoprocentně jistý, že ji rozjedu, bezhlavě nekoupil.
      • Taky to tak udělám..Ale myslíš že mám šanci si tu hru zahrát s mým procesorem?
  • Z čehož bude tah 60 hodin hledání peříček a jiných podobných kravín. Ale doufám, že tech zbylých cca 20 hodin bude stát za to.
    • Pericka ...uz jsem na tu s*acku malem zapomnel, taky hodne super byly ty letajici listy papiru ...moooc fajn zabava.
    • Jack1947
      Malo, 20hodin hry i na ASsassína je trestuhodne malo 30 hodin a vice . *3*
  • XorxoxTalarius
    No ja se tesim, pro mne je to prvni Assasin Creed ktereho si rad zahraju a to hlavne proto ze to vlastne neni Assasin Creed :)
    • Je.
  • Jack1947
    Hlavne at to neni natahovana herni doba, budu rad kdyz budu prekvapen no uz tolik casu jim do vydani nezbyva. *7* At to stoji vice nez zato. Pak taky aby utichl tenhle humbuk coz logicky po vydani nastane. *4*
    • Ty tvoje vystreli do tmy si nech pro sebe! A ta tvoje vymluva na nemoc psani je smesna!(Nic ti nebrani si to po sobe 10x zkontrolovat) *7* A nutkani mit jeden tvuj blabol pod kazdym clankem je moc! *12*
      • Jack1947
        Ty sve kecy si nech taky pro sebe a ja se neodvolavam na nic. Jen napisu duvod . Tak zas takove "vystrely" to nebudou kdyz Anonyma jako ty to donuti reagovat. Pisi do diskuze , nepisi uredni dopis - delsi souveti mi delavaji problem ... jeste neco Mozna by sis mohl prekontrolovat mozkove zavity, cece mas je naky zadreny zrejmne. *15*
        • Anonymy to donutí reagovat, proč by nemělo, copak registrovaní jsou něco víc? V každé diskuzy, pod každým článkem je tvůj koment a snad ANI jeden nemá smysl. Ty napíšeš 1. kravinu která tě napadne. navíc to napíšeš s chybami, a když vidím že si to editoval stejně tam ty chyby zůstaly.... Nerad někoho poučuju o pravopisu, zrovna já, ale když už se to nedá číst... A nepiš, že já jsem anonym a ty registrovaný člen, tohle mě ale vůbec nezájímá.

          Blížíš se takovým ,,idiotů,, kteří jen spamují, uvědom si to aspoň podle mínusek.
          • Jack1947
            Anonym je pro mne "mene" nez registrovany clen aano pravda. Jde o vyjadreni to uz je vazne nuda furt ... cist anonymy jak si stezuji a to ze ty bys nemel poucovat o pravopisu tak nepoucuj.
            Nebo bys jeste rad zmenil pohled verejnosti na Anonymy jako takove ? Delate si to sami ze jste neco mene nez ti co se za nic nevydavaji. Dobrou noc mistre. *3*
  • michaliuz18
    je mi to jedno aj tak si prejdem len hlavnym pribehom a ak mi po ceste vbehne nejaka vedlajsia spravim aj tu, ..zo zaciatku, potom ich obchadzam lebo mi zacnu ist svojom primitivnostou a repetivnostou na nervy .. cely AC je to iste dokola len ina lokacia
    • Tak to ti gratuluju. V jednom z vývojářských videí jasně řekli, že ti bez vedlejších misí nebude na těžší příběhové mise stačit výbava - loď/postava.
  • To říkali i o trojce a tu jsem po chvilce milerád vypnul.
  • Proboha to přece nemůže už nikoho bavit, za chvilku to bude dílů jako nějaká telenovela.
    • Mě už to právě od dvojky vůbec nebaví.Stala se z to sra*ka.
  • Boooze uz aby to vyslo , uteklo par tydnu a konec sra.ek o AC4!!
    • Sbohem AC IV ahoj AC V *3* myslim že brzo po vydání AC IV se dočkáme oznámení dalšího dílu (a po AC V zase AC VI jak už ze článků vyplynulo) takže hejtři se konce jen tak nedočkají *1*
    • Porad tady ale budou strasit h*vna COD a Battlefield...
    • *1* *1* *1* *1* mluvíš mi z duše kámo! *1* *1* *1*
  • Doufám, že kvalita misí bude stát za to. V minulých dílech AC byl poznat obrovský rozdíl kvality mezi vedlejšími a hlavními misemi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit