Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus

    Recenze sice přišla pozdě, ale osobně jsem rád, že přišla vůbec, protože ASHEN si jednoznačně zaslouží pozornost. Osobně jsem si přidal bodík a kdo by rád proniknul do souls-like žánru, tak ASHEN je pravděpodobně nejvhodnější start. Nádherně stylizovaná záležitost, ten typ hry, který je potřeba vidět v pohybu. Z obrázků to není ono. Vedle Dark Devotion a Blasphemous vynikající soulsovka pro začátečníky.

  • Kissino81

    Vypadá to jako by zapomněli dodat textury.

    • Sierra117

      To jo, ale tobě na profilovku :) 

  • Maxianimal

    K smíchu...

  • Jsem jediny, komu prijde tak krasne ceske stezovat si, ze jsme se konecne dockali nejake recenze, haha?

  • StarejKokos

    To je fakt psycho vydat recenzi za rok.. mrzi me kam se to tu posouva a ocekavam oznameni o zavreni webu ci zmene majitele, jen pocit...

    • Náhodou, já jsem rád, že jí udělali. Když to vyšlo na Epicu, tak jsem to sice zaznamenal, ale vlastně mě to moc nezajímalo. Teď to vyšlo všude a rád jsem se dozvěděl o čem to je.

    • ales.smutny

      Protože se u příležitosti vydání na GOGu vracíme k restům, které ani nevznikly naší vinou? Pozoruhodné. Pocit sám je pak, vzhledem k číslům čtenosti, úsměvný :)


      • StarejKokos

        Aha a kdo za to tedy muze kdyz ne vy? Ze recenze je po roce? Tenhle pristup je 10x usmevnejsi nez to, ze vyjadrim svuj pocit o upadku webu u takoveto "aktuality" ... no asi si v tom skluzu jeste libujete.


        To ze recenze jedete dle toho esi to vyslo na gog ci epic.. je jen dalsi epic fail ktery nebudu dal rozebirat

    • uher

      Náhodou mě to naplňuje optimismem. Je hezký, že i se zpožděním vydají recenzi. Dokonce to ve mě začíná vzbuzovat naději, že se dočkáme i Project Cars 2 recenze 😎

      • StarejKokos

        No zustali tu evidentne masochisti

  • Sierra117

    Rok se s rokem sešel a konečně jsme se dočkali ! :) 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit