Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Raději bych viděl nové Republic Commando.
    • Walldstein
      Republika je ohraná...spíš bych ocenil Imperial Commando
  • No jo, ale co to tam na tom disku dělalo?
  • Battlefront 3? Ten na který čekám tolik let?! Že by konečně dostali Lucas Arts rozum?

    Pokud je to pravda ta se nemůžu dočkat! .... možná konečně po dlouhé vytasím blaster proti republikovým psům *15*
    • Sorry, ale LucasArts o rozum přišli ve chvíli kdy vývoj Battlefront III sebrali klukům z Rebellion
      • Walldstein
        No nevim jestli to byla chyba, ale budíž...Jen je dost dobře možný že Lucas Arts a potažmo vlastně i George Lucas si řekli že Rebellion si moc upravuje univerzum sw a že na Hotu prašivý rebelové nesestřelili ISD...tohle by pro mě jako pro duchovního otce byl dostatečnej důvod zadat práci někomu, řekněme vhodnějšímu...
        • Hmm, tak zas tolik si to neupravili, nevim nic o žádném sestřelování ISD na Hotu. Tady jde spíž o to, že pánové ze Slant Six neuměj ani půlku toho co Free Radical, ty měli hotový i systém velkých map, kde hráč mohl bojovat jak na povrchu nějaké planety tak i bezproblému vyletět do vesmíru a tam zas podpořit vesmírnou bitvu. Nevím jestli si viděl to 5ti minutové video co uniklo na net, právě jako symbol rozhořčení z toho, že LucasArts zahodil jejich práci, a že té práce na tom už měli dost hotový. To video ani super modely, který měli mi nijak star wars univerzum nekazili, a že jsem velkým fanouškem hlavně původní trilogie

          EDIT: Omlouvám se, samozřejmě jsem měl na mysli Free Radical a ne Rebellion, nevím proč ale nějak mi do hlavy automaticky naskočili Rebellion :(
  • nebyl by špatný battlefront z období KOTOR.. dobyvačné války pod vlajkou Revana *14*
  • Pokud by Battlefront III byl pres Origin (jako ze asi bude) tak bych si ho nekoupil.
  • Black_Hand
    "Residen" Evil? *1*
  • deridon
    no sakra.. tuhle hru bych viděl rád v novém kabátku s pořádnou fyzikou a hratelností battlefieldu.. :\
    • časom sa určite niečoho takéhoto dočkáme
  • Musím mít..... hned.... TEĎ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit