Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bohemia zacnete uz neco delat s tim udesnym enginem!!!!Priznam se, ze jsem hraval uz prvni flashpoint a vyzkousel jsem vsechny dily až po apex..Ale už mi asi nějak došla trpělivost..ten váš engine je udesne pomalej...nejde o fps..prostě je to celý zpomalený, je to frustrující jak pomalu se dokáže někdo pohybovt strašn kostrbaté..vím že v reálné simulaci by asi neobstál quake 3 engine ale sakra proč takovej druhej extrém?proč se to nemůže hejbat jako já nevím třeba cod nebo battlefield..že to není reálná simulace?podle mě se vojáci nepohybujou jako zasekaní pultunoví roboti...Celé je to strašně pomalé..tenhle engine z flashpointu už zakopejte a udělejte uplně jinej!
  • hraje vubec jeste nekdo tudle cipovinu? *1*
  • Nejlepší hra co sem kdy hrál je Arma2, pokud je Arma 3 jen z poloviny tak dobrá jako její předchůdce tak se můžou jít všichni kritici vycpat !!!!!!!!! *5* *5* *14* *5* *5*
    • ti voXove tuhle hru uplne dokuXvili
  • hned v první misi trable na kontrolním bodě ...po třetí hlášce mise nesplněna kvůli rozkazu zpomal náklaďák ,pěkně zvolna tahle game letěla, i když se jede zvolna tak sasi ne pěkně , podobný ptákoviny tyhle hry kazí *11*
  • Kdo nadává a nehraje, neví o co přichází. . :) Stačí si zahrát s větší super partou lidí. . :) Pokud máte zájem tak steam 505. Griffen a více info na 505skss. team-forum. net :)
  • Nejhorsi jsou COD fanatici, pro ktere je Battlefield sproste slovo. Ty potad sermuji prodeji a tvrdi ze nic nez tech 10 porad stejnejch CoD neexistuje
  • Ak ma niekto zaujem hrat na CZ/SK serveri COOP/TVT atd tak co viem existuju tri servery kde sa da hrat alebo lepsie povedany tri komunity 102pzpr dalej BTK a ARMASERIES u 102pzpr a ARMASERIES su servery zamknute takze sa nanich nedostanete musite ist na TS a dohodnut sa snima BTK ma server odomknuty takze tam je volny pristup na vsetky servery je treba stiahnut nejake ADDONY ale stim vam poradi ktokolvek na TS ale pre istotu uvediem IP BTK: 92.62.224.150:9987 102pzpr: 81.0.217.180:6851 ARMASERIES: 193.192.58.178:9996 ku klanom BTK a 102 tie su uz nascene troska dlhsie myslim uz od ARMA 1 a ARMASERIES zacala nedavno zaroven s ARMA 3 staci si len vybrat ja osobne hram u BTK

    ARMASERIES http://www.armaseries.cz/
    BTK http://www.btkclan.cz/news.php
    102pzpr http://102-pzpr.com/news.php
  • Stydím se za pokračování nejlepší hry OFP.
    • tomu ver, totalni pakovina, zlatej ofp
  • hm, kupuju hru uz od dob OFP. Ale neprijde mi ze by se nejak vyzname lepsila herni mechanika , hlavne chovani AI. Neduhy kterymi trpelo uz staricke OFP ( na tu dobu sem mu to ovsem nemel vubec za zle ) trpi i arma 3. Nez na novou techniku, prostredi a grafiku, by bylo moc fajn kdyby se v arma 4 pokusili zamerit spis na to. Ai nesmyslne nevyvazena, vidi me na stovky metru i kdyz lezim v krovi a trefi z kleku na stejnou vzdalensot i bez optiky :(
    Jinde zas muzu prijit na 50 metru a nic, priadne strelim protivnika a 10 metru od neho druhy jen stoji a ceka az dostane ranu.
    • ...nejdřív ověř, jestli nemáš naražené zrcadlofky od starýho dobrýho Slye Stallona, pač s nima třeba házíš prasátka možná i za kopec *1*
      ftípek mno.

      AI má rezervy, snad na tom zamakaj.
    • to ai me srXalo uz pri ofp ale budiz, u army 2 sem ocekaval ze to spravili a voni hoXvno, arma 3 to samy..klise o gerojich usa je uz fakt totalne trapny
  • -

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit