Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo jo ... u nás na pouti v maringotce ho stále mají :), v září ho tam zas zapaříme :D. Do gauntletu jsme tam vždycky naházeli nejvíc drobásků :), pak se taky hodně hrál Terminator, s těma světelnýma "uzinama" :)
    • Kde bydlíš. takovou pouť už jsem neviděl tak 10 let:-)
  • Je to pecka...někde jsem ho v 80´ letech hrál, ale nevim už kde a v 90´ letech byl v hereně v PALÁCI KULTURY NA VYŠEHRADĚ...a tam jsem si ho teda dával...miluju... *14*
    • Super :) Po autorech této herny stále patrám, uvítám cokoliv, fotku, přibližné roky od kdy do kdy tam byla, díky!
      • Jojo, tahle herna me stala hodne casu a penez :) Maly namet pro Arcadehry.cz - seznete mi k vam Xybots !! :) A ted nevim, mate tam Alien Syndrome? Originalni, ne nejaky ten odflaknuty na multihernich kabinetech ? :)
        Ten hydralicky velky "oblud" byl fakt uzasny,ale jak se jmenoval to nevim, myslim ze to melo neco jako "Galaxy...." v nazvu....
        Pavel
        pavel.swing@gmail.com
      • Hoj...tam byla tak někdy mezi 1992 - 1998 si teda myslim po těch letech...že takhle nějak...
        Bylo tam spousta automatů a na tu dobu i jeden s hydraulikou.
        Byl to jakoby létající talíř, kam si člověk sednul doprostřed...
        naproti obrazovka...letěl s střílel nepřátelský lodě a celý se to pohybovalo různě,
        až člověku nebylo dobře ;-) asi 60cm nad povrchem...
        Pak tam byla perfektně hratelná gamesa pro 3 hráče OFF ROAD,
        LINE OF FIRE, BATTLE SHARK atd... držim palce... *3*
  • Joo, taky jsme se ho neco naparili! (Atari 8bit). Pro zajemce "GAUNTLET V 50-TI PŘEVLECÍCH" , moje tvorba rok cca 1990 :)
    http://www.edisk.cz/stahni/60422/Gauntlet_cca_1990.pdf_4.5MB.html
    Enjoy! :))
  • MickTheMage
    Gauntlet a Castlevania boli prve dve hry na automatoch, ktore si aj pamatam, ze som hral a viem ich dnes pomenovat :) (z tohto hladiska ma mrzi, ze si nepamatam, co za ruske masinky boli v Petrzalskom Lunaparku...ale to je ina story :) ). Bolo to cez leto v dennom tabore a v jednej miestnosti tam mali tieto dva automaty. A Gauntlet to bola jasna pecka - tlacilo sa pred nim najviac ludi a kazdy si to chcel vyskusat. I s tym minimom vreckoveho co clovek mal (co som mohol mat 9 - 10 rokov?). Inak (neviem ako ini ludia), ale ja si z Gauntletu do dnes pamatam hudbu a "hlasky".
    • Key... for the open doors.....Treasure....one hundred points *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit