Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    TUKAN, jedééééééééééé *14* *14* *14* *14* *14*
  • ach jo.. Tukana fakt z dob Score nemusím a to jsem kupoval Score od prvního čísla (mj. pár černobýlých excaliburů by se u mě snad taky ještě našlo).. a Iva.. pokud zpívá francouzsky (nerozumím) tak to jde, ale jakmile zazpívá česky tak to i já ve sprše kvákám líp.. a ješte v kombu s T-mobile? No horší už to být nemohlo ne? :D
    • vzdyt je mnohem vetsi sympatak nez kdokoliv tady z redakce
      • O Pavla se mi neotírej.
        • Mart9
          Pavel je vyvolený?
  • Vazne by me zajimalo, kdo psal tenhle PR clanek. Hlavne ten "vybrouseny styl" v 2. a 3. odstavci. Nevsiml si stylu, jakym se pise na Games? Tohle pusobi jako pest na oko a zdejsi sctenare to imho spis odradi.
  • Já se divím, že je zde PR sdělení, u kterého je zapnuta diskuze. Jak nezvyklé.
    • Jack1947
      Divím se že tu není nasráno no... ani zahejtováno ještě.
  • A kde je aplikace pro WP?
  • to je alžbetka s vlasy prebarvenymi načerno?
  • Běžte už s tím Tukanem někam, fakt jsem na něj už alergickej. Strašně namistrovanej člověk, brr.
    • Jack1947
      Ale no tak, kdo nemá rád Mikoláše Tučka to snad ani není možné. *4*
        • Jack1947
          Hmm, proč že je ho "všude" hodně ? *15*
          • kdepak, já mám vůči němu averzi už od dávných dob kdy se svojí partou nakýbloval do časopisu Score a udělali z časáku co jsem měl docela rát nečtitelnou blitku, jeho styl recenzí a především humoru mi opravdu těžce nesednul a to byla přesně ta doba kdy jsem začal číst už jen Level, jako jiné nepříjemné věci jsem ho vytěsnil z paměti, ale po letech se začal objevovat v televizi, tak jsem přepínal/vypínal vždycky když se tam jeho xicht objevil, no, ani to nepomohlo a koukám na něj pro změnu na games *1*
            • Miloši víš jak to chodí, občas prostě mezi lidma narazíš na člověka co ti je tak nějak od základu od přírody nesympatický ať dělaš cokoliv, já proti Tukanovi necítím žadnou zášť, nemám pokoj polepený jeho fotkama do kterých ráno házím šipky ani mu nevyčítám starý věci (to jen že se Jack ptal) ale prostě ho nemusim, tak ho ignoruju jak to jen jde, to je celé
            • Mopped
              To je přirovnání. Sebrat bábovku a dokurvit kultovní časopis. Andreji ty to vidíš.
            • milos.bohonek
              To je jako kdybych říkal, že nemám rád sousedovic kluka, protože si před 15 lety půjčil bez dovolení moji bábovičku. Chlape, trochu nadhledu, za tu dobu se fakt hodně změnilo a netřeba to vytěsňování takhle hrotit.
            • Jack1947
              Aháá, tak to je tedy zlé... já mám rád LEVEL víc než SCORE ale není to kvůli Tukanovy, nevím LEVEL mi je bližší.
    • Mart9
      A kdy se ti to přihodilo?
  • Blondýna lepší, nejlepší by teda byly obě dohromady bez Tučka
  • Legendární Xperia Neo se mi rozbila před měsícem a žádný smartphone nemám. Používám starou Nokii a vůbec si nestěžuji. Výdrž baterie je skvělá a mobil se dá použít i jako kladívko, což je velice praktické a co vím, tak žádná aplikace neudělá z dnešního normálního křehkého smartphonu kladívko.
    • Taky s láskou vzpomínám na svou 3410, teď mám sice hodně starý Ericsson, ale mám chuť se k těmto jedinečným mobilům vrátit :)
    • Jack1947
      No, je pravda že jsem ještě zabíjet hřebíky nikoho mobilem neviděl...
      • Mart9
        Vždyť si vymýšlí...
        • Jack1947
          Já nevím je to možné... ale bylo by to zajímavé obávám se že asi ani ten nejtvrdší mobil by nevydržel pár ran, dp hřebíku. To ty první Motoroly byly celkem výdržné - tátovy se vždycky lámala anténa *15* a ty pěkné alkalické 4-6baterek to bylo taky super. *3*
  • Jack1947
    Sleduji je občas, když nezaspím (RE-play) nebo si pustím reprízu a je to dobré i sranda. Už jsem psal v FC podcastu v komentářích že Tukan je dobrej týpek a hodí se tam ale špatná není i Iva Fruhlingová.
    • Jj, Tukan je kujon jeden srandovni, wtz. Z fragu se mi bruch smichy trese jeste ted.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit