Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukass

    Apex je slusna zabava na hodku dve s kamosema,  super.  Bavi me to,  ma to pekny zbraneca dobrej gunplay. 

    Ale 10/10 fakt ne. 

    Staci se podivat kdo to recenzuje a je jasno :) 

  • hulec

    Vzhledem k technickýmu stavu fakt netuším jak to mohlo dostat 10/10.

    Proboha dyť to má horší desync jak PUBG.

  • Tak jsem to vecer zkusil...(jediny BR pred tim jsem hral jen pubg mobile;) ... ma to pekny audio a... to ja asi vsechno... porad je to BR... 10 minut sbirate veci, pak vas nekdo sejme... skoda, chtel jsem nejakou zajimavou scifi strilecku... az me to zase popadne, zapnu destiny2...troll😁 4/10 za audio...

  • Rejsek

    Takovej hate na hodnoceni u hry, kterou muze kazdy bez obav a bez penez vyzkouset na vlastni kuzi😂...o co vam jde lidi?!

    • Ja se tim jenom bavim, APEX jsem zkusil, jeste tomu diky hodnoceni z ruznych stran dam sanci.. a pokud ne tak nemusim hejtovat jako tupe nerdoidni decko :D,,, omg tady je fakt vykvet demence to se musi nechat. Bezte na vdzuch umastenci 😂

  • ZOLLINO

    vlastnim Titanfall1, Titanfall2, a koukam na hodnoceni a vy tam musite mit asi neco v nosu nebo u nosu. Hra je to zajimava, ale ma tolik chyb, technickych chyb, a je obrata o obsah ktery tam vyslovene chybi ze dat tomuhle 10 z 10 muze asi je 14 rocne dite. Jako opravdu... kazdou blbost co ma az jeden mod, prehistorickou grafiku a uplne obmezene moznosti nazyvat skvostem za 10/10 je vlastne zesmesnovani games.cz

  • Ilusiveman

    Jako, z určitého pohledu, to bylo geniální taktika 0 hype a boom, tady máte,  Fornite další a doposud nejodladěnějši battle royale na trhu a zdarma. Žerte.

    Nejsem fanda žánru A battle royal je podle mě subžánr, ale z pohledu výše + dalších posbíraných indicii, zasloužená 10ka, ikdyž to přiznávám nerad.

    • Majkl

      žádná desítka není zasloužená, jelikož žádná hra není dokonalá, takže si 10/10 nezaslouží 😬

      • species
        10/10 ale neznamena dokonala hra, znamena to proste hru o ktere se bude jeste za nejakou dobu mluvit, je necim vyjimecna a ostatni hry ze stejneho zanru se s ni budou srovnavat.
        • Majkl

          tak to zřejmě na games.cz mají jinou definici

  • Radkaa

    A já si celou dobu myslela, že 10 dostává nezapomenutelná hra, ne sezónní záležitost na 2 měsíce, než opadne hype.😀

    • species
      problem je v tom "myslela"
      • Radkaa

        Co myslíš ?

        • Derp_1337

          Je to takzvané pořekadlo: "myslet znamená houby vedět".


          Vysvětlení?

          Jinými slovy je to narážka na to, že lidi si na základě předsudků a jejich očekávání udělají o nečem "názor" a následně na základě toho názoru jednají a očekávají že to bude správně... jenže často původní předpoklad byl mylný a kvůli tomu se dopustí chyby. Kdyby si hned zpočátku ověřili svůj předpoklad, tak by pak k té chybě nedošlo.
          ---------
          TL,DR : ne, "nezapomenutelná hra" nikdy nebyla předpokladem pro hodnocení 10/10.

          • species
            diky hosi! ja kdybych to mel vysvetlit tak mam zase na 7 dni ban :D
        • Ilusiveman

          Že myslet, je exkrement vědět.

          • Skeleth

            Někdo myslí, jiný papouškuje.

  • patr

    Paradna hra a nove napady.  Je vidiet ze zapracovali na tom co mnohych na br sralo.  Moznost ozivenia je tam dobre spracovana. Nie ako v Blackout mode Down but not out, kde ste sa museli len zakempit.   Ale tu ste vystaveni urcitemu riziku kedy je treba banner zobrat (mozu ho strazit) alebo ak pristava drop ship.   


    Len jedina vec co ma trosicku sere je prilis velka arkadovost strelby.  Zbrane by mohli viac kopat.  To je jedine velke minus podla mna

  • Braun

    Nejsem příznivcem battle royale her, ale když jsem zahlédl hodnocení, nedalo mi to. 

    Abych ve finále zjistil osudovou pravdu, a to, že battle royal hry nemají rádi mě.

    Byl jsem tam za tupce i přes absolvování tutoriálu. Usuzuji tak podle toho teenagera, který mi ve voice chatu dával instrukce jak v pomocné škole a nedokázal pochopit mé prosazování celosvětového míru.

    10/10 nezafungovalo, někde dělám chybu.

    • ZOLLINO

      nedelas, to je jen tedka moda, velebit jeden tupy mod a davat 10/10 hram s minimem obsahu a moznostemi.

  • Mart9

    Zpětně to vypadá, že Adam spíš podhodnotil Titanfall 2, než že by nadhodnotil Apex. Ve verdiktu a souhrnu Titanfallu v podstatě vyčítal jen to, že singl má slabší příběh. A naopak zmiňoval, že jde o jednu z nej stříleček současnosti s téměř bezchybným mulťákem. I z toho je spíš 8/10 málo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit