Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jediné, co by mohlo hru pokazit je Uplay - majitelé Anno 2070 asi ví o čem mluvím :-D
    • Jako vasniveho hrace serie Anno me Uplay celkem se*e. Ale funguje spolehlive imho...
    • mne uplay krome problemu se synchronizaci uloženych her na cloudu a občasnych problemu s pripojenim funguje naprosto perfektne
  • No jsem zvedavy. To zasazeni poslednich dvou dilu do scifi se mi moc nelibi. Anno 2070 sice nebylo uplne spatne, ale predchozi dil Anno 1404 + Venice se me libilo postatne vic.
    • Já měl rád oba díly, jen mě u série trochu vadí ty ostrovy. Myslím že by to šlo i na pořádné pevnině...
      Rozhodně by to byla zajímavější změna než vyměnit podmořskou základnu za základnu na měsíci... Jestli to má být hlavní rozdíl od posledního dílu, tak děkuji, nechci...
    • bohužel musím souhlasit, poslední hra ze série anno, která se mi líbila bylo 1404 a Venice. 2070 nebylo špatný ,ale už to nebylo ono, to anno.
  • dark souls je stejne lepší než anno
    • A šroubovák je lepší ovoce než houpačka...
    • Anno je větší RPG než Souls *3*
    • ja.. ja ani nevim jak na tohle mám reagovat O_o nechybí nejaka část mozku nebo tak ?
    • Tady je někdo asi hodně mimo.. XD
  • Koho to zajímá? Když dnes vyšel nejlepší CGI opening ke StarCraftu
    youtube.com/watch?v=M_XwzBMTJaM
  • Cities Skyline, je daleko lepší :)
    • dvě rozdílné hry.... Stejné jako kdyby jsi srovnával Witcher3 a Dark Souls...
      • to by tedy člověk musel být opravdový hlupák, aby tyto dvě diametrálně odlišné hry srovnával *7*
  • vypada to na skvelou zabavu /sarkazmus
  • Série jako HoMM, Settlers nebo Anno patří do videoherní síně slávy.
    • Bohužel práva na všechny tyto tituly drží UbiSoft... což akorát tyhle značky ničí...
  • Dost mě sere, že si už nemohu koupit na steamu Anno 1701 (ani snad jinde). Dobré hry stáhnou z prodeje a kraviny nechají. Není někde nějaká anketa ? :D
    • Anno 1701 nedavno pridali na gog.com, rovnako aj 1503 a 1602
      • Dík. Ale bral bych podporu od steamu, patche a tak :).
        • však už aj gog má klient čo ti to opatchuje
          • Jo takhle. Tak to je paráda. Sice bych to bral asi vše na jednom, ale aspoň něco díky moc.
  • a stavět pod vodou jako v 2070 půjde samozřejmě taky, že?
    • kovar.jakub
      Pod vodou se stavět nebude, nahrazuje to právě měsíc.
    • Podla mna namiesto vody bude nahradou ten mesiac

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit