Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kravicka
    To je zase nadpis.. nic netusici Ubi hateri pisou jen hate na cheaty, pritom to je nadherna featura si udelat custom obtiznost na miru.
  • záleží, čo všetko sa bude dať nastaviť, ale znie to veľmi dobre. napríklad nastaviť si, že zásah do hlavy hráča = smrť, končatiny uberú 20% zdravia, trup ale už 50%. maník s prilbou má menší dohľad ako stráž bez prilby, keď mi lev dá ranu, tak to asi nerozbehám, s čím súvisí aj agresivita zvierat. hej, viem si predstaviť pohrať sa takto s nastavením.
    z mňa veľká dobrá
  • no nekecej, jeste pred rokem by si za tonechali extra zaplatit
  • Khanemis
    Na tomhle je krásně vidět, jak se změnila doba. Dnes je zakomponování cheatů do hry považované za fíčuru hodnou velkého oznámení, zatímco dříve to byla nedílná součást většiny titulů. Ale to nic nemění na tom, že je to stále sympatický krok, protože stejnou věc si vývojáři klidně mohli naúčtovat v rámci mikrotransakcí.
    • Anon-ym
      Zas buďme fér, dnes jsou ty hry designem mnohem komplikovanější a ty cheaty nebyly dřív nějak extra propracovaný (nejčastěji godmode, přidání zbraní, unlimited ammo, u RTS suroviny a jednotky atp.) To se do hry zapracovává dost jednoduše.
      • Ne, nebyly.
        • nějaký dev příkazy třeba na god mode tam přece mít musí, už jen kvůli testování
  • No jo, cheatovani je na PC velmi popularni..uz je to holt takova sorta hracu, tak proc na to nejit oficialne:)
    • myslis neco jako autoaim u packovacu, bez ktereho by vetsina akcnich her u konzoli ani nesla hrat ?
    • jamar28
      Přesně. Podobný panel bych uvítal v každé hře. Ani nemůžu spočítat, kolikrát se mi stalo, že mě na nějaké jinak báječné hře štvalo několik otravných prkotin, které by šly snadno odstranit.
  • Jack1947
    Tak ještě že tyhle mody nejsou zpoplatněné on člověk už by se v dnešních nenažrancích ani nedivil *7*
  • MickeyMutant
    A modeři nebudou mít co žrát...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit