Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak Rovio se logicky snaží ze značky vydojit co nejvíce, než přestanou být AB atraktivní. Nicméně jako hra to stojí za vyližprd.el a od Rovia si raději zahraju Tiny Thief nebo Bad Piggies.
    • Souhlas. Sranda je, že nejlepší hry, které kdy Rovio vydalo, jsou právě ty, které se na světlo světa dostaly skrze Rovio Stars - tzn. že Roviáci ani nejsou jejich autory.

      Mluvím hlavně o Tiny Thief a o Icebreaker: A Viking Voyage (který se nakonec osamostatnil). Potom už to taky šlo více méně do kytek (miliony match 3 her).

      Pamatuji si, že ještě za dob, kdy existoval jen originál, případně seasons, mě to chytlo a úspěch jsem jim fakt přál - asi kvůli tomu, že to byla první věc, co jsem na dotykové obrazovce hrál. Teď by mě to asi nechytlo a navíc to celé zničili (i zpětně, protože reklamy ve f2p jsou málo a každá "pořádná" mobilní hra musí mít - samozřejmě dobrovolné a naprosto neotravné - mikrotransakce, koukám na tebe, PvZ 2), takže už ani nechytne.
  • Osobne moc nechápem, že sú ľudia takú mikrotranzakčnú srajdu vôbec nainštalujú... Nejde ani tak o peniaze, ale o princíp. Keď vidím, že sa ma nejaký produkt snaží takto nadrzáka zdierať, tak ho sakra nepodporujem používaním. Keby takto ľudia rozmýšlali, hneď by tento hnus vymizol z trhu.

    Lenže to by muselo celkovo IQ ľudstva značne stúpnuť...
    • Ono už je dost pozdě, nabalilo se to jak sněhová koule, která se kutálí z kopce. Jestli takovou věc chceme zastavit, bude potřeba sakra velká překážka.
  • Veskoslav
    1. Je to už ohrané.
    2. Pitomý systém karet.
    3. Debilní mikrotransakce.
    4. Odpad. Raději zůstat u prvního dílu nebo Star Wars verze. Toto je už výkřik umírajícího.
    • N0isy
      Nezapomeň na generování levelů, takže se z toho stal další Luck Simulator. To je teprve hovadina.
    • Keyz
      Nejhorší je ta nutnost čekat na něco. Třeba na doplnění životů apod. Nebo to řešit sledováním nějakého videa....

      První díly byly lepší. Tam jsi hlavně hrál.
      • mužeme s tím nesouhlasit, můžeme o tom polemizovat, ale ta hra zase na sebe vidělá *12*
        • Ty si na sebe časem "neviděláš", jestli se nenaučíš alespoň základy české gramatiky.
          • Na montážní lince u pásu gramatiku potřebovat nebude ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit