Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ATS je oproti ETS2 docela chabota, zatím je to jen průměrnej early acces DLC pro ETS2. Evropský prostředí mi taky přijde daleko hezčí a příjemnější než ježdění po nevzhledné poušti.
    Njn SCS se chtěli zalíbit americkému trhu, bohužel nezaujali ani evropský.
    Za mě stále kraluje ETS2, je to znát i na multiplayeru.
    • hele s tím nemůžu souhlasit, za A) CSC dělaly vdycky americký trucky a pak jednou udělali evropský a asi se to prodávalo tak vymlaskli 2 a teda co se enginu týcě fakt supr, ale mě to zas tolik nebere oproti pořádnýmu american ROAD TRAIN :-) jen mě FAKT MRZÍ že ty trucky nefouknou ani trochu kouře, nebo horkej vzduch u vejfuku!!!!!!!!!!!! (čumte třeba na GTA V),,,,,,,,,, 1:20 dobrý, ale až tam bude celá Amerika + kousek Mexika a Canady jako v Across the Amerika nebo Pedal to the Metal..........uuuuhmm :-) ,,,,,,,,,,,,,,,,jo 1:1 je fakt nesmysli, větší už né hele!!
  • Debilnost toto akorat prodlouzeni herni doby zasilku ketrou jste drive vezly pul hodiny dnes vezete hodinu vydelek stejnej *11* *16*
    • To samy rikal i kolega co to hraje... Snad vam za delsi cestu daji alespon nejakej ten fenik navic :D
  • Můžou tě tam honit policajti?
    • To sice ne, ale jak neco porusis ..... okamzite pokuta :) Treba jizda na cervenou 1400 a rychlost za 1000 :)
      • Díky. A jezdi tedy policajti aspon po silnici nebo hlídají na určitých místech? Dostávat pokuty na základě "jen že si to překročil" mi nepřijde až tak dobré.
        • Ale je pravda , ze nekdy prekrocis rychlost a nic se nestane. Za jizdu na cervenou mas pokutu okamzite i kdyz jedes v noci a okolo nikdo neni.
          • Díky za odpověď. :)
        • Policejnich aut jezdi okolo dost, ale jako dekorace. pokutu dostanes okamzite, rovnou zpravou do kabiny.
          • Není úplně pravda - policejní auta v blízkosti detekují přestupky. Za rychlou jízdu například dostaneš pokutu jen v případě, že buď projedeš kolem kamery a nebo kolem policejního auta.
            U semaforů je to pak tak, že za přejetí na červenou máš určitou šanci, že dostaneš pokutu. Pokud je ale poblíž policejní auto, tak je ta šance 100%.
            S bouráním se to má tuším tak, že pokud bouráš za přítomnosti nebo přímo do policejního auta, tak je pokuta větší.

            Každopádně policejní auta nejsou jen dekorace.
          • Já myslím, že nejsou jenom jako dekorace. Připadá mi, že pokutu za rychlost člověk dostane buď jenom od radaru, nebo od stojícího/projíždějícího policajta, ale nijak věděcky jsem to nezkoumal :)
  • Není to můj šálek čaje, ale myslím, že to vypadá dobře. Tak si říkám, jestlipak někdy dojde i k tomu, že to bude 1:1 a bude se dát ty silnice poznat...
    • 1:1 by byla hra pro masochisty. Mapy v ETS2 i ATS jsou už teď dělané tak, že určitá místa hodně připomínají realitu, třeba ve městech je typická architektura nebo i konkrétní budovy. V ATS díky změně velikosti to teď bude ještě zřetelnější, třeba křižovatky by měly být více podobné realitě, na což se u těch amerických propletenců dost těším.
    • To by asi nikdo nehrál. Aby jsi cestoval ve hře hodiny a dny jako v reálu....

      Na poznání stačí google earth a street view
      • Já to beru tak, že je spousta nadšenců, kteří jsou schopní sedět x hodin u letu z x do y (někdy teda mají i autopilota). Tak by to třeba někoho oslovilo, co já vím...
        • Zrzzek
          To třeba jo, ale oni na tom potřebují vydělat. Pár lidí by to potěšilo určitě, víc by to určitě naštvalo...
        • tak urcite by sa nasli ludia, co by to hrali. Ide skor o to ze by to trvalo strasne dlho na vyvoj, nehovoriac o nárokoch na pc a mapa by mala par sto giga.
      • Já bych to hrál

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit