Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shenkster
    Kéž by udělal pokračování Alice *14*
    • Kéž by dnes už na nic nesahal.
    • První Alice.... to byl neurotický zážitek na celý život :), asi zkusím dvojku.
      • rozhodně! je to trochu jiné, ale podle mě lepší, hlavně souboje s nožem, to jsou jatka...
    • pokud se povede zafinancovat OZombie, a pokud konečně vymáčknou z EA práva (třeba právě na základě úspěšnosti Dorotky), tak stopro bude
  • nacpal jsem tam třicet, jen škoda, že asi nebude existovat krabice, kterou bych si mohl postavit vedle Alenek...

    každopádně se moc těším, i když ostatní projekty se mu podle mýho moc nepovedly, tak obě Alenky byly a jsou moje nejoblíbenější hry - kde ostatní vidí blonďatou Disney princeznu, já už navždy uvidím šílenou brunetu s podlitýma očima a kuchyňákem v ruce...

    Alice, what have you done?!
  • Ferdis2
    Spomínam si, ako pred 11 rokmi (pane bože ten čas ale ide ) McGee pracoval na hre American McGee's Oz
    http://games.tiscali.cz/obrazky/american-mcgee-oz-se-odhaluje-17274 a ako som bol zklamaný keď z toho projektu zišlo.
    Pokračovanie Alenky som si navzdory recenziám náležite užil a mojich 15 $ má Dorotka istých.... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit