Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naprosto skvělá hra.Atmosféra,grafika,příběh,vetřelec jako nelítostná bestie kterou prostě nezabijete.Jedna z nejlepších her co jsem za posledních x let hrál.Pro fanoušky filmů aliena naprostá povinnost.Velké plus je že to není tupá střílečka kterých jsou mraky.
  • Můj názor: Nejlepší hra na světě po jejím hraní sem asi týden nespala docela dost se člověk naleká ale tak už to u hororové/akční hry bývá. Jistě pokud jste nikdy neviděli film Vetřelci/Alien tak nikdy nepochopíte co je to za postavy a kdo je tzv. Riplejová (mimochodem podoba jí sedí přesně) dávám této hře 10/10. *4* *4*
  • musim se přiznat, že pokaždé před spuštěním hry jsem měl strach *8* *8* Jinak velmi povedená gamesa..
  • Podle mého názoru špička. Nejlepší hra, kterou jsem za poslední dva roky hrál! A to steath moc nemusím. Respect!
  • Asi som vadný, ale podla mňa je to totálna kokotina. Strašna nuda, nezáživna hra, kde človek situáciu za situáciou nevie čo má vlastne robiť, kade ísť, jedna z tých hier, ktorá sa nedá hrať bez návodu kým samotný priechod hrou je determinovaný. Starý Thief je tisíckrat lepší, tak ako je aj AVP a AVP2 hutnejšie a lákavejšie. Pri tejto hre mám pocit akurát, že som sa ojebal o peniaze a to som veľký fanúšik votrelca. Áno grafika super a atmosféra by bola tiež, keby sa v hre niečo dialo.

    Inak negatívne recenzie nepíšem, nepíšem vôbec žiadne, ale toto pre mňa bolo veľké sklamanie po tých všetkých pozitívnych recenziach a odporúčaniach aj na steame aj všade na webe, proste jedná veľká bublina.
    • Podle toho co tady píšeš jsi vadný,protože jsi typ člověka který si hru neumí vychutnat ,bezhlavě střílet a střílet , milion nábojů ,nevědět vůbec děj hry a jít jenom tam kudy tě hra vede a co nejrychleji dohrát *11* ,
  • Můj první počin, video z průchodu první výzvy Přeživší - Sklep s Amandou. Samozřejmě nechybí splnění všech 3 úkolů. Vytvořil jsem pár úvodních titulků s efekty a přidal zvuk a náhled. https://youtu.be/blviIzuChs0
  • Ahoj chtel jsem se zeptat, ta dlc z toho SP (tusim je jich 5), jsou to normalni mise jako treba u crew expendable nebo je v nich potreba resit veci na cas tak jako je tomu u te jedne vyzvy v nostromo edici?
  • Tak nějak jsem tušil,i bez předchozího čtení recenzí,že to bude skvělé,a nezklamalo. Kdo viděl původního Vetřelce 1979 (rok mého narození mmj) *5* ,nemůže si stěžovat. Dobré zpracování prostředí,zvuky na vysoké úrovni dodávají pocit opravdovosti,a už během pár minut je jasné že tam nemůžu bezmyšlenkovitě pobíhat sem a tam jako pako *3* . Sem tam kopnete do plechovky,a už se ozývají nechtěné "Slídilovy" zvuky. I přes nějaké drobnosti hra určitě (zatím) splňuje moje představy,a nelituju. 1000 krát raději tohle,než nesmyslné střílečky.

    LOVU ZDAR!!! *1*
  • Já si tu hru osobně vybral pro to že je to Stealth hra a to já moc rád....pěkně potichu,držet se ve tmě,snažit se nikoho nezabít..atd a taky mě překvapilo že tu hru udělaly stejný lidi co dělají Empire total war...kdo zná trochu déle a lépe tak mě musí pochopit že sem toho Aliena prostě musel mít..A sem s toho naprosto hotovej jako tenkrát když vyšel Dishonored...Ale ne všechny stealth hry jsou dobrý..Thief mě přestal v půlce bavit jinak to šlo...Deus Ex byla kravina už před 10-15 lety tak proč to mít ted? a Splinter cell docela dobrý :-) a to že v Alienu je váš nepřitel jeden a ten samý vetřelec zní trochu blbě...Ale ještě sem se s podobnou hrou nesetkal je to originální a tu hru to dělá ještě lepší..Tam si myslim že vývojáři čekali nejvíc keců ale nakonec se to vyplatilo..Lepší než chodit a zabít 10 vetřelců v misi což by tam musel bejt Segal s Žánem :-D místo Ellen :-)
  • Zvažuji, zdali do této hry půjdu. Koukám na Twitch a přijde mi to prostředí hrozně stereotypní, vše v odstínech šedi, nezáživné. Když to srovnám s Von Braun, beru prostředí A:I jako mínus. Dále jsem na Twitchi kromě vetřelců a androidů neviděl jiné nepřátele. Pls o info, kdo to hrál, jak tomu skutečně je, díky
    • Rozhodně kup
    • Dost zalezi ako sa ti lubil prvy film Alien. A ako mas rad stealth hry. Hraci Deus Ex, si pridu na svoje, hraci CoD sa sklamu. Ono je to survival stealth adventura. Nie akcna strielacka.. iked su tam aj take pasaze. Styl hry sa stale meni, takze to neni o tom ze 18 dlhych misi sa clovek skryva votrelcovi. A v pasazach kde je votrelec pritomny, kto vie hrat dobre stealth a pochopi jeho chovanie, sa ho da uspesne zbavit aj na dlhsiu dobu. Vacsinou ide o striedanie kludnych pasazi s napinavymi. Ja som momentalne v pasazi kde sa strielam s ludmi a hadzem po nich vybusniny, licim na androidov EMP pasce a nasledne ich umlatim hasakom, alebo upalim. Mne sa Alien film lubil a je len vec vkusu ako sa komu paci design hry, pre mna je uplne dokonaly. Prostredia niesu ani z daleka len sede chodby, prirovnal by som to k Dead Space 1 a 2, len ladene do 70 rokov. Od vesmirnej stanice nikto necaka ze bude farebna. Bioshock boli tiez interiery, ale to bolo mesto, nie tazobna rafineria.
      • :-D Nevim no já sem film neviděl a ani sem nehrál Deus Ex.....Prostředí porovnávat s BioShockem nejde za prví je to uplně něco jiného a za druhé nemužeš porovnávat prostředí,osvětlení,stíny atd... neboli nám to rozdíly mezi Grafikou neumožní...Jaký by si chtěl prostředí na tý vesmírný lodi? Když je to někde v hluboko vesmíru,nikdo nic neví,a chodí tam PŘÍŠERA která zabijí lidi,buch ví jak dlouho zdi jsou popsaný stejně jako v BioShocku...Pro mě je ta grafika luxusní hlavně ta kvalita stínu když vám to tmy projdou paprsky světla je to nádherná podívaná.....:-) Nemám rád lidi co se ptají na to: jaký to je,jestli ho to bude bavit,jestli si to má koupit,a že se mu to moct nelíbí a při tom to ani neviděl či nehrál.....
        To se ptáš takhle ptáš lidí po každý když nevíš co chceš?
        Nekupuj to jelikož na tý hře vidíš je zápory a to už je špatně..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit