Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nicméně zabalené do příběhu o agentovi KGB, který se snaží zabránit, aby se ze Studené války nestala nukleárně horká. A má s tím co do činění spiknutí CIA i zavraždění Johna Fitzgeralda Kennedyho.

    Hlavní postava rus a Amicí jako Záporáci ? už je kvuli tomu svěžimu vzduchu tomu dám šanci.
  • Normalne si to v hrach nevsimam, pretoze mi ide predovsetkym o hratelnost a obsah, ale tu pritomna grafika je fakt skareda...HITMAN 2 SILENT ASSASSIN, mi pride na rozum a to mi prislo ze textury su velmi podobne a to je skoro 15 rokov.
  • No, keby som povedal, že ma to nezaujalo tak by som klamal, určite budem sledovať túto záležitosť, hra pôsobí síce budgetovým dojmom, hlavne z toho traileru ale mám z toho taký zvláštny pocit ako keby to bol hitman v počas studenej vojny v kabáte druhej mafie(čo sa týka grafického spracovania).
  • "A má s tím co do činění spiknutí CIA i zavraždění Johna Francise Kennedyho". To je fiktivní postava ve hře, nebo autor článku neví, že je to John Fitzgerald Kennedy (v traileru jsem slyšel jen president Kennedy)? Dík za info.
    • tvrdy.mar
      JFK neboli John Francis Kovář je přece nejznámější český tajný agent. ;)
    • sleepless
      Chybka se vloudila, děkujeme za upozornění.
      • Nemělo to být žádné rýpání nebo tak *3* Jen, že je to dost známé jméno, tak mě to zarazilo *4*
        • ja pak googlil a on existoval i john francis, sic nepatril do toho jejich klanu *5*

          https://en.wikipedia.org/wiki/John_Francis_Kennedy
    • Sám jsem se jednou přesně takhle spletl. *15*
    • dobrej postreh, to by klidne mohla bejt fiktivni postava, robert krizenej s johnym...
  • MickeyMutant
    Nevím, co je morálně pochybnější - hrát za nájemného vraha v Hitmanovi, nebo zachraňovat "světový mír" v kůži agenta KGB. A na martini si stejně můžeme nechat zajít chuť, protože v teplákách a kožené bundě nás do žádného slušného baru stejně nikdo nepustí.
  • Ono nejen že to staví na Death to Spies 3, ale fakticky to DtS 3 je, jenom s jiným názvem. Každopádně je dobře, že tahle série i po tom neúspěšném kickstarteru neskončila.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit