Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Jsem rád že tentokrát to bude ucelené a ne epizody velké plus to si Hitman 47 zasloužil *4*
  • to je divný, mél sem pocit, že Hitman 2 už dávno vyšel *7*
  • můžou to zas prodávat po epizodách minule jsem takhle ušetřil páč narozdíl od Absolution mně to sakra nebavilo takže 7€ jsem lehce oželel *11*
    • Styl obou dílů byl jiný, zatímco absolution šel tvrdě po jedné linii příběhu, tak epizodický je spíš o jednotlivých vraždách. Každý měl něco do sebe. Pro rejpaly mám rád oba díly.
  • Khanemis
    Hmm, takže v listopadu očekávám pořádný longplay, kluci můžou zatím trénovat:)
    Zase další hra na obzoru, na kterou se můžu skutečně těšit, paráda. Držím IO palce, ať jim jejich první titul po osamostatnění vyjde a zajistí dobrou budoucnost.
  • Začíná to být ohrané. Chtělo by to nějaké změny. Dynamickou AI, nového hrdinu, nové mechaniky, MP, co já vím.
    • Ristoro
      Kriste pane, ještě, že o tom nerozhoduješ ty :). Je vidět, že o sérii nemáš ani páru.
      • Kdybys umel číst, tak víš že jsem napsal že jsem se serii od začátku. Nebyl to sarkazmus. Jestli chceš hrát po stopadesáté to samé, prosím. Já jen napsal že by mohli pridat alespon dynamickou AI, která nechodí roboticky po predem daných trasách, ale chová se víc lidsky a nevypočitatelne.
        Taky jsem napsal že postavu hitmana mám rád a presto bych si dovedl predstavit restart v podobe nové hlavní postavy.
      • Lukass
        A ty zas nemas paru co je to sarkasmus
        • Ristoro
          Takhle nevypadá sarkasmus. Taky to každý dneska používá jako argument, aby mohl ze všeho vybruslit. Inquisitor použil sarkasmus :).
    • Inquisitor
      Battle Royale by to chtělo.
      • Ale jedině se zombíky v období WW2 a výbavu pořizovat přes loot boxy, aby to bylo pořádně originální.
      • to nebylo vtipný
    • No tak novej hrdina by spis hodne lidi dost nasral, hlavne velke fanoušky. Ja budu rad za hitamana, kterej když bude stat za to, koupim, a dohraju si to kdy chcu, a jak chcu, a nebudu muset cekat na další epizodu... to je proste debilita maximalni. Ale naky novinky by to teda chtelo.
      • kamarade ja jsem s hitmanem od začátku. mám ho rád ale už by proste mohl odejít do duchodu.
  • Hitman 2 je jen jeden, a to Silent Assassin.
    • Jo, Silent Assassin taky byl můj nejoblíbenější díl.

      Pamatuji si, jak jsme v té době s kamarády porovnávali postup a kdo přišel s nejlepší nebo nejoriginálnějším řešením. Good times =)
    • A brzo budou dva. Nic s tím nenaděláš
  • Už se těším na Longplay :) A třeba i Adama s Vaškem v coopu!
  • Někde jem četl že to bude mít jen 6 map... to bude jako fakt jen 6 levelů a ty budou zase donekonečna recyklovat...? To je snad vtip ne? To dělá indie studio?
    • Ano, IO Interactive je indie studio, už nejsou pod Square Enix.
    • Kolik levelů má poslední díly?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit