Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak autor evidentne videl puvodni AoE leda na YouTube a nikdy ji nehral. My, co jsme u originálu strávili 100ky hodin, slintáme blahem. Protože je to Remaster přesně, ale úplně přesně takový, jaký má být. Tzn. věrný originálu! Tedy skvělý!

     9/10

  • Ono se to dalo čekat, že to bude špatné. Co si tak vzpomínám, tak AoE 1 mě už tenkrát nebavilo, co čekat z dnešního pohledu od už tehdy špatné hry? Většina starých her se dnes nedá hrát.
    • Nazory vetsiny lidi nema smysl cist. *3*
  • BOŽE je to REMASTER a nikoliv nová hra.. můžete se na to dívat jako na REMASTER ?? dík
    • No, ale remastery potřebují důvod k existenci :D Holt to nevypadá, že krom (velmi silné) nostalgie tato hra nějaký měla. Kvality jsou objektivní, nostalgie bohužel ne.
    • smí se nadhodnocovat pouze remastery japonských her, na které je treba se dívat skrz růžové brýle (Okami, Final Fantasy) pokud jde o remaster západní hry, musí být posuzován přísně podle současných měřítek

      #Games.cz rule no. 354
    • Nemůže psát o remastru, protože původní hru nehrál. Takže to srovnává celou dobu s dvojkou.
      • Ano a proto si myslim, ze meli udelat takovy remaster AoE 2m než tohle:(
    • Jack1947
      Bohužel to není psáno v názvu příjde to takhle jako ta samá hra ale jen s nějakým tím vylepšením a resmaster je samá hra trochu více vylepšená. Třeba někdy bude Age of empires 2 HD effinitive edition a povíme si něco jiného zase *3*
  • Taronyu
    Kvôli tým kixom v AI neviem prejsť ani prvú misiu za grékov na moderate obtiažnosti. Tam to chce rýchly vývoj, lenže keď sa mi ti panáci vkuse niekde zaseknú, tak to je len frustrácia.
    • Přesně, konečně to někdo napsal, po 5. pokuse jsem hru vymazal!! ztráta času
  • MidnighT91
    Jo koupil jsem to. Po nainstalování jsem zjistil že to potřebujete veškeré xbox aplikace a windows store aby jste to vůbec zapli. Jelikož jsem je smazal a nechci je tak jsem to vrátil...



    *12*
    • Tento problém řeší CODEX: https://cdr.cz/clanek/skupina-codex-umi-prolamovat-uwp-ochranu-microsoftu-pribyva-cracknutych-her *3*
      • MidnighT91
        To je na tom to smutné. Neřeší, zoušel jsem to. Po koupeném AoE jsem stáhnul Zoo tycoon co jsem chtěl taky koupit ale i crack vyžaduje abys měl nainstalované xbox aplikace a store bez nich jen černá obrazovka!!! Nemá to ani exe ve složce a nevytvoří to ani zástupce na ploše. Musíš to spouštět z nabídky start. Samozřejmě pokud ty appky máš tak crack funguje... Pokud nevěříš tak si pročti komentáře...
        • lol si kup konzoli kdyz nezvladnes ani tak trivialni vec jako vzit z nabidky start ikonku a prenest si ji mysi na plochu a voala najednou tam mas zastupce *3*
          • MidnighT91
            Zaprvé jde o princip a za druhe vytvořit zástupce ti nepomůže protože se ta MUSÍ spouštět ze startu jinak se nezapne je to napsané v popisu cracku ty génie.
          • Jack1947
            Sice bych neměl ... ale stejnak spíše jde o princip má už Steam/ORigin a Uplay další klient s nefunkčním DRM /UWP (nebo jak se ta sranec ochrana jmenuje) se mít fakt nevyplatí.
        • Jack1947
          Cože to je pěknej blábol to mi příjde jako by každá hra vyžadovala steam/uplay a nevyžaduje... *7* jestli to tak je ttak ta ochrana je demetnější než jsme si mysleli.
      • Jack1947
        Jo sou to pašáci *5*
  • za MS store melo byt odebrano -9 bodu
    • A kde by se tech 9 vzalo prosim tebe, kdyz to ma 6 *2*
      • Hlavne "odebrat minus 9" bodu je stejne logicke, jako "sleva minus 50%"
        • Sleva mínus 50% dává smysl, když se na to podíváš z obchodního hlediska.
          Věc co se má polevnit např. o 20% se nejprve notně zdraží (dejme tomu o 50%) a následně se sleví...
  • Nevyuzity potencional.
  • Ta grafika vypadá fakt brutálně dobře. Btw kdo to hrajete, dá se v parametrech random mapy nastavit maximální doba do které se dá pokročit jako v AoE2?
    • Mě ta grafika přijde jako v původní Age of Mythology. A ano, vypadá pěkně :)
  • danny_the_hound
    Pre tých, čo by hľadali nejakú stratégiu s podobným zasadením, zmienim 0 A.D.. Rovno priznám, že som ju nikdy nehral, takže sa neviem vyjadriť ku kvalitám. Zaujalo ma ale, že ide o dobrovoľníkmi vyvíjaný open-source projekt, ktorý začal ešte ako mód pre Age of Empires 2 a postupne sa z neho stala samostatná, voľne stiahnuteľná hra.
    • Hrál jsem to dost, vadí mi hlavně že je tam toho hrozně málo. Chápu že je to komunitně vyvíjený, ale za celej rok tam přibily asi tři jednotky a jedna budova. Plus některé národy se navzájem klonují.
    • Dík za info, ale hra vypadá jako kopie Empire Earth, ale za zkoušku člověk nic nedá.
  • Ještě to furt chce ten jejich shop? Jestli ano dal bych tomu - 1 bod ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit