Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tvurci vymysleli stroj casu a vratli se do roku 1999?? Bravo, ale proc si proboha sebou nevzali soucasny hardware a hru delaji na tom z roku 1999, to nepochopim??:-((
    • Ty k?ndo! Na hře dělaj pře 11 let, tak si vyhul tyhle kydy co hazis na tvrdou praci jinejch.
      • Prosimte bez radeji kourit cu.raky na hlavni nadrazi, to ti jde lip! *9*
        • Jj, i tvuj fotr si tam liboval, ze sem ho vysal lip jak jeho vlastni syn.
          • Tvl, nejen, ze si spina, ale jeste neumis gramatiku *1* Doufam, ze uz se ty mrdko nebudes rozmnozovat a zasirat tuhle zemi svym genem *12* *12*
            • Z toho jak m!dam kaďák tvýho fotra asi žádný pancharti nebudou, ale z ty starý ku!vy tvý matky, kterou občas taky napíchnem, by ještě něják malej demnt mohl vypadnout.
      • To je panečku konečně slovo chlapa! Jen do něj!
  • Pred par lety jsem zkousel a na nekolikaty pokus dohral demo, ikdyz tento zanr moc nemusim. Jednim slovem HARDCORE. Vytvorili jste si postavu, kterou to vyhodilo do sveta a delej si co chces. Zadne ukazatele a jine druhy pomoci jak je tomu bohuzel v kazde hre. Cloveka to nabadalo, aby prozkoumaval , povidal si s NPCckama, zkousel ruzne postupy pri plneni questu a predevsim u toho PREMYSLEL. Ze by byla grafika nejak moc spatna mi pri hrani ani neprislo. Pokud bude cela hra stejne kvalitni jako demo, tak to bude opravdu unikatni zazitek. *3*
  • Kdo tuhle hru ukradne, tomu pták upadne!!!
    • Proc bys to kradl, kdyz to staci stahnout z netu???
      • A kde je adrenalin? Když já kradu nějakou hru, tak jdu do krámu a šlohnu jí přímo z regálu!
    • Zrzzek
      MCA Básník
  • Jedna z mála her, na kterou se těším.
  • Popisek ze Steamu: he Age of Decadence is an isometric, turn-based, single-player role-playing game.
    • jinymi slovy, tri zaruky kvalitni zabavy *5*
      • A to mě to třeba úplně odradilo. Podle textu jsem si představoval něco jako Mount and Blade, což je jedna z nejlepších her co jsem kdy hrál..no a pak jsem viděl, jak hra vypadá doopravdy..:/ Ale svoje publikum si to rozhodně najde. Já si holt musím počkat na pokračování M&B :)
  • Nechapu jak muze v 2015 vypadat hra hur nez baldurs gate ......
    • A hra nevypadá zas tak hrozně. Hrál jsem alfu a grafika není to co mně odradilo.
    • Možná jsou za tím peníze,lolllllllllllll
    • Ze něco nechapes je prirozene. Ale ze se tim jeste verejne chlubis, to je na pováženou... *12*
      • del0
        *headshot*
    • nechápu, jak může hra v roce 2015 vypadat hůř než Monkey Island z roku 1990, což platí tak pro dvě třetiny všech indie her, ovšem z nějakého zvláštního mě nepochopitelného důvodu to ještě prezentují jako výhodu *3*
  • fallanga
    Grafika vypadá opravdu příšerně, ale tento fakt mi nikdy nezabránil si nějakou hru užít. Nemohu se dočkat vydání plné verze.
    • Mě byla grafika vždy ukradená (teď zrovna hraji Stronghold 1) víc mě zajímá atmosféra a estetičnost hry
      • fallanga
        Také s oblibou říkám, že je mi grafika ukradená. A je to víceméně pravda. Samozřejmě, grafické stránky si všímám, ale ještě nikdy jsem nepřestal hrát hru, protože by byla graficky slabá.
  • zajimaci a dokonce to ma na steamu demo (3roky starou betu)
    • Vojta_Ilavsky
      To demíčko..dá se stáhnout jinde než na Steamu? Na jejich fóru download linky nefachají. :(
      • Viděl jsem asi pět stránek, na kterých bylo demo uvolněno. Tvůrci ho dali i na torrentový odkaz.
        Zkus tyto např. weby: http://www.indiedb.com/games/the-age-of-decadence/downloads/the-age-of-decadence-demo-r43

        http://www.gamefront.com/files/21653782/AoD_Public_Beta_R2.zip

        Jen doplním, že demo má spousty technických chyb. Já si už počkám na plnou verzi :)
  • Díky za článek. Moc se těším. Izometrické hry mám rád. Snad se podaří vychytat všechny chyby. Obtížnost hry, tahové souboje, bohaté množství předmětů, zajímavé questy. Je toho opravdu dost. Jsem zvědavý ještě na Sui Generis.
    • Chim
      Tato hra není z isometrického pohledu.

      EDIT: A ani sto kliknutí na "Nesouhlasím" tento fakt nezmění.
      • Taky sem ti dal mínus. Za to, že seš tak hroznej nerd *1* *1*
        • Chim
          Dík *1*
      • Ale to minus bylo za rypani.
        • Chim
          Poukázání na očividný nesmysl není rýpání.
          • Neni to nesmysl. Je to termin, ktery se v hernim zanru pouziva uz odnepameti k oznaceni pro vsechny hry s podobnym pohledem zeshora. Sirsi spektrum tak vi hned co si ma predstavit. Na skolnim foru to mozna rypani neni, ale tady jo.
            • Zrzzek
              Dobrá. V tom případě má slovní spojení "izometrické zobrazení/pohled" dvojí význam. To, že se to ve hrách používá jako pojmenování pohledu ze shora nezmanená, že je to nesmysl.
            • Zrzzek
              Co tedy je isometrický pohled?
              • Chim

                Reakce na příspěvek:

                https://cs.wikipedia.org/wiki/Izometrické_zobrazení
            • Chim
              Je to termin, ktery se v hernim zanru pouziva uz odnepameti k oznaceni pro vsechny hry s podobnym pohledem zeshora.

              Souhlasím. Přesto je to nesmysl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit