Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ty obrovský ruce, těma se to musí hrabat miliony *1*
  • BoB.2
    To nemá na pořádnej příčesek?
  • Co tam dělá Kottick? To jej po těch zmetcích co vypustili ven v posledních několika letech ještě nenahradili někým schopnějším? Bob už by měl tak maximálně čistit záchodové mísy zaměstnanců.
  • Llour
    Vyhozené peníze. Za těch 6 miliard USD mohli rozjet desítky ambiciózních a originálních projektů. Zvlášť když podobné "mobilní firmy" jsou často firmou jedné nebo dvou her a v momentě úpadku popularity (která přijde vždy) jdou do háje zeleného
    • Paul_cz
      Tohle je Actard, Actard nezná slova "ambiciózní", ani "originální". Oni znají "peníze" a "prachy".
    • axell1990
      No oni asi hlavně potřebují velkého distributora aby mohli začít chrli heartstone a podobné budoucí záležitosti na mobilní zařízení ve velkém. Je to naprosto logický krok jak ze svých značek získat další velkou spoustu profitu.

      P.S.: Blizzard přestal dělat originální projekty už hodně dávno.
    • Blizzard - Activision a slovo "Originalni"?
      Ambiciozni mozna, s jejich rozpocty, ale originalni ani nahodou.
    • "ambiciózní" a "originální" je marketingová noční můra. Věř mi.
    • drasta
      Ty mrhas casem tady v diskuzich misto toho aby ses nechal najmout jako analytik do Activision? Neni to trochu skoda?
      • Llour
        Taky si někdy říkám, že je mě tady škoda. Ale vážně, prostě jsem jen napsal jak to vidím. A můžu být úplně vedle, což je dost pravděpodobné *1* . Ale tohle je diskuze, já na to mám nějaký názor a ten jsem napsal.
  • tak to je teda blizzard
    • bližidzard
  • eStar
    Tak to není moc dobrá zpráva. Vlastně je to zpráva příšerná. *9*
  • diablo 3 na mobily :)
  • Segment mobilních her, je super, ale jakmile se tam začne točit velký byznys, tak je to pohroma. Peněz spoustu, nápady žádné. Připomíná mi to čínský producenty sr**ek na mobilních telefonech. Taky mají mega peněz, ale nic zajímavého nedělají, jen zjednodušují nebo vykradají klasické hry a do toho přidají placený obsah pro závisláky.
  • Kdykoli padaj takovyhle sumy tak to znamena prumysl nejhrubsiho zrna a pro me naprosta jistota nezajimavy produkce. Prumyslovej pristup je dinosauri a jako takovej si zaslouzi tlit v hrobe. Rust, rust, prachy, prachy a kratkozraky jak voci, tak mozky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit