Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem si myslel, že si tady přečtu něco věcného ke článku...místo toho jsem přečetl dvě stránky od zamindrákovaných kriplů o naprostých hovnech...
    úroveň diskusí alá hovňinky a ihnus...počínaje ggg, veskoslavem, trisskou a podobnýma individuama jste ukázali, jak neskuteční jste imbecilové
    • Robotron3
      Tos k tý kultuře diskusí teda moc nepřispěl. Co teda napsat něco k tématu a ukázat, jak se to má dělat?
      • Jen objektivně zhodnotil záchodovou úroveň zdejší diskuse. Lidi si nejdřív musí něco sami uvědomit, jinak jim můžeš klidně vykecat díru do hlavy a stejně budou dál psát sr*čky.
        • Těch objektivních zhodnocení je u každé diskuze snad tolik, co příspěvků od divných lidí. Takže je Váš argument špatný mistře. *7*
        • Robotron3
          Lidi si nic neuvědoměj, když jim budeš nadávat. Příklady jsou, za čím lidi jdou. Je k ničemu říkat, jak se to má dělat, když to sám neděláš.
          • Myslím, že zrovna tady se to mine účinkem:-) Lidem nejde o osvětu, chtějí hádku, konflikt a pocit převahy a tohle je perfektní plac:-)
    • Tihle duševní mrzáci a verbální masturbátoři bohužel dřív nebo později zase*ou každou diskuzi. Rozumnému člověku nic vysvětlovat nemusíš a d*bil tě stejně nepochopí.
  • Vy obludy hejterské, kdo má rád hry, tak je mu jedno, jestli si tahá za přirození u Xbox, PS, nebo PC. Já osobně vyrostl na PC a PSone, ale pokud mě posadíte k čemukoliv jinému, s kvalitní a zábavnou gejmsou, tak budu vrnět a sahat si na něj se stejnou vervou, jak u mojich nejoblíbenějších fláků na PC. Jednání - já mám plejsetjšn, proto jsem nejvíc kůůl a vy ostatní jste jen obyčejná lůza, nedejbože pokud máte "jen" PC, to už jste úplné trosky a Harakiri je jediné východisko (viz. majstr ojeljsemplejstejšn GGG), je ubohé. Velice rád bych si zarubal God of War sérii, Red Dead Redemption, Last of Us nebo luxusně vypadající The Order:1886 a při pomyšlení na PC verzi State of Decay vlhnu jak šestnáctka na koncertu Gaystina Bíbra. Ale pokud nic z toho neklapne, což tak zatím vypadá, tepny si otevírat nebudu. Hraní byla, je a bude hlavně zábava vy UFONI.
    • TheGGG
      Úžasné, hlavně že pácháme Seppuko. *15*
  • Rhulad
    Všechna čest GGG. Veskoslavovi z tebe hráblo a to se každému nepodaří. Respekt.
    • TheGGG
      Děkuji.
      Smutné na tom ale je že pleskoslav mě uráží i když třeba v diskuzi nic nenapíšu. Jakmile je někdo proti němu hned si myslí že jsem to napsal já pod jiným nickem.
      TAKŽE ještě jednou, nepíšu zde pod jiným nickem než TheGGG už pěkně dlouhou dobu. Nemám na rozdíl od jistého arogantního PC fanboys potřebu si klikat pluska a vytvářet si desítky účtů k chabé podpoře svých názorů.
      PS: Díky bohu sem stále chodí slušní lidé jako třeba 11th_Doctor, Rhulad, sipecka, Trisska atd.
      Budujme spolu lepší games.tiscali již dnes. *5*
      • Hmm, skoda jen, ze ty ses uplne stejnej pomatenec jako ten veskoslav *1*
      • x_ander
        bavíš...:-D
  • Svého času jsem napsal:
    Když na gamescz napíšeš komentář, bude ti pohotově a inteligentně odpovězeno.
    Už si to nemyslím. Po zamoření náruživých a neukojených pannen, to zde nevypadá nejlépe. Tak prosím jejich rodiče, odveďte je alespoň před panelák, ať zavadí o nějakého krasavce, třeba půjde nějaký "trol" vyhodit bordel do popelnice a bude to.
    • Teď si zahraju na arbitra: Naopak, zajímavější je, kolik nervózních nesmočenců jim bravurně sekunduje. Na Games bylo kdysi fajn, ale dost pochybuju, že vývoj k dnešnímu kanelu mají na svědomí jen trolové. I mezi něma je možný najít skupinu - a rozhodně ne vždy plnou degenů jak se místní široké obecenstvo domnívá - která poukazuje a paroduje problémy, možná provokativně, ale s myšlenkou. Pokud obviňovat, potom si všímej nárůstu toho marastu a možností přispívání kdejakýho egoistickýho pomatence, malých fracků i nevyzrálých adolescentů i přechytralých seniorů, kteří jsou alergičtí na odlišný verdikt, názor a postoj. Každý se tady diví kdysi normálním věcem (viz. vlastnictví gamepadu u PC), každý ze sebe dělá mistra světa a odborníka přes hry a platformy, a přitom jim chybí mozek; normální poznámka je napadána kdejakým gumákem, který se obhajuje nutností vyjádřit údajně "svůj názor" a nerozlišuje, zda je zrovna akutní to do diskuse sr*t. Výměna znalostí se širokým rozhledem je nahrazována sentimentálním subjektivním blitím mnohdy podpořených čímsi jakože češtinou s dekadentním úbytkem promyšlených a střízlivých pohledů na věc, které jen spoléhají na vlnu demagogicky a tupě laděných ovcí, neschopných si vytáhnout hlavu z řitě a pohlédnout na problematiku z jiného úhlu. Kdejaký ucho tu nepochopí srandu ani nevinnou narážku a stejně ani vážnou věc; obyčejná zmínka, že se někomu něco líbí než mase je automaticky bombardována rozumama bandou kašparů. Pořádná diskuse a inteligentní odpovědi se tu vyskytnou vzácně, načatý slušný diskurs o hře - klidně i ten s jinými názory - tu končí pod nánosem bahna a hnoje dost nemyslích a nezkušených panáčků s pohrdavou mánií; pořádný články zejí prázdnotou, zatímco článek o profláklé hře, tématu s novou konzoli, PC a feministkách se okamžitě proplevelí stovkou generačně přemudrcovaných lopat, kterým náhle funguje držka a prsty. Ne, tohle místo je v řiti kvůli všem a zejména těm, kteří tak rádi vytýkají druhým jejich věc, kastují hry a platformy a na základě toho inteligenci i chování druhých lidí, píší dětinské příspěvky a podobně... Holt, je to tady masakr, ale můžeme si za něj sami. Vlastně, většina z vás si za to může. Já jsem z obliga, možná...
      • TheGGG
        Ještě o trochu delší a byla by to dobrá Bakalářská práce na téma Degenerace, dekadence a debil*zce internetových diskuzí. *3*
        PS: ta poslední věta mě vede k dojmu že můžeš být kdokoliv z nás. Že by se ukázal všemocný troll.diskuzní san?
        • Však nakonec, proč ne. A toho materiálu ke zpracování, lahoda... :)
          • TheGGG
            Máš mé plné svolení použít jakýkoliv můj příspěvek ve své práci a věřím že i ostatní budou souhlasit.
    • Zajimavy, krome diskuzi o Mass Effectu jsem nic inteligentniho nikdy nepostrehnul. Vzdycky jenom hadajici se imbecily. Asi jsou dve ruzny Games.cz
      • No jeste zes to priznal. *15*
    • TheGGG
      Ano, lezou sem hrozní lidé. Slušný mladý člověk už se skoro bojí něco napsat. Ještě že se zde nachází i takové hradby slušnosti jako jsem např. já. Jinak by tu už dávno řádil jen pleskoslav.
  • miker17
    kde jsou ty časy Master trolla jindry.velikeho. Těd tu máme tlupu kret*nú jako TheGGG a spol kteří si diskutují sami se sebou.
    • Pilgrim66
      jj, Jindra mel aspon štyl. To se nedá upřít.
  • Kdy na pc vysla exklusivni AAA hra? To uz par let bude. Pc je z hlediska velkych studii mrtva platforma. Kdyz srovnam situaci okolo roku 2000, tak je to nebe a dudy.
    • TheMachineXYZ
      furt vychází jen jich není tolik .... třeba série ANNO , Total War , CoH , Starcraft , Dawn of War ..... proste strategie sou jasné a je jich zatím pořád dost!!!!
    • Veskoslav
      Máš zcela pravdu!
      • Misto tech tvych blabolu vybal seznam tech pc AAA her. Staci tak poslednich 30 at tu nejsme do rana. *5*
        • Veskoslav
          Když jsi hlupák, tak prosím od roku 2000 na pc: Warcraft III, Starcraft II, Half Life 2, Doom 3, AoM, série Total War, CoH, Zaklínač I a II, série Anno, Diablo III, Metro 2033, série Stalker, Crysis, série Arma atd.
          • TheGGG
            Tak todle bylo slabé i na tebe. Vážně už ti tady ty tvoje lži nikdo nežere. Prosím, pokud chceš chodit sem mezi nás vzdělané a kultivované elegány nauč se lepším způsobům.
            http://25.media.tumblr.com/tumblr_m85spnXu2e1rn25ifo1_500.gif
          • To je za 10 let fakt hodne, navic jak pise dole Freeze, polovinu muzes vyskrtnout, to jsou exklusivity jenom diky tvoji neznalokovisti, coz jen potvrzuje mineni dalsich lidi, ze jsi v podstate kreten, co se nahodou naucil psat.
          • Doom 3 vyšel souběžně i na první xbox a nedávno i na současnou generaci. Half-life 2, zaklínač2 (jen 360), Metro 2033, Crysis (jestli je i na ps3 si teď nejsem jistej) vyšly i na konzole. A diablo 3 se chystá. Moc ti toho nezbylo.
        • Vzdyt psal ze mas pravdu, PC uz je davno mrtvy. Konzole ho zabily ohromnym rozlisenim a fps. Dokonce ani pracovat na nem nikdo nechce. Pry je to lepsi na gamepadu, lip se s nim posilaj majly. *3*
          • Ty jsi dobra kedlubna, kdyz povazujes posilani majlu za hry *15* To jen podporuje zoufalstvi pc "hracu".
            • Challenge accepted! *3*
            • sipecka
              Veskoslav se svými multi-nicky se tu snaží úplně zbytečně. MY TĚ UŽ ZNÁME!!!!!!!!!
            • Takže už trpí i paranoiou, super! víc spamu, víc! *1*
            • sipecka
              GaMA Veskoslav??
            • GaMa
              Troll level : beneath TheGGG
            • Ne, to ty jsi ten traged co pres to svoje "konzole je nejlepsi" nevidi dal jak za svuj nos. Navic jsem nikde nepsal ze maily jsou hry, ono to tak nejak souvisi s tim co pisu na zacatku. *7*
    • GaMa
      troll level: TheGGG *1*
  • Uz sa tesim ked valve hodi na trh svoj steambox, ktory bude vlastne len male pc s menitelnymi komponentami ktore sa pripoji na TV a vsetky konzole pojdu pekne do hajan, hold pc je pc a najlepsi a najrozumnejsi ludia su tam takze sa neni coho bat :)
    • Steam je pro pc spis mor, rozklada ji zevnitr a cim dal vic ji konzolovati. Az prijde s linuxovym steamboxem, tak Valve bud hrube utre a nebo rozetne pc platformu ve dvi a tim ji jeste vic oslabi.
      • Valve si musí udělat vlastní platformu, protože M$ chce po vzoru Jabka monopolizovat digitalní distribuci na Windows. To přímo ohrožuje existenci Valve, protože už dávno nežijí z vlastních her, ale z distribuce cizích. Paradoxně Valve M$ pěkně prošlapal na Windows cestu. Každopádně ty výhledy pro PC nejsou moc dobrý, ať ho herně ovládne M$ nebo rozdělí Valve.
    • Ti nehodi nejaky steambox na trh minimalne tak 10let jejich tempem
  • GaMa
    ach jo......každý má zase plnou hubu keců, ale stejně se tu za 7-8 let sejdeme u nové generace konzolí. A psát " že tahle nová generace zase na sto pro to PC rozdrtí "
    • To mi pripomina vsechny ty wowkiller mmo. *15*
  • No PS4 bude mít nejdražší hry na trhu, což s přehledem smaže výhodu "nízké" ceny konzole.
    Neplatí pro ty, kterým koupí konzoli rodiče :)
    A ano rád to budu uvádět v každé diskuzi, kde se cena PS4 bude vyzdvihovat do nebeských výýýýšin. :)
    • frag.ment
      A na to jsi přišel jak? Já myslím, že cena zůstane stejná jako teď, tedy u nás 1200-1500 za novinku. Ale nemám to nijak podložené, je to jen můj názor.
      • A to snad nejsou resp. nebudou nejvyšší ceny her na trhu jak jsem psal ? :)
        • frag.ment
          Nejsou, protože na Xbox budou stát minimálně stejně..
          • njn konzole jedna za 18 druha bez dvou za 20, ale na PC v lepsim provedeni stejna hra minimalne o 500,- levnejsi!!! *1*
            • Jj, gta na pc stoji za ho*no a na konzoli v 800x600 je to 10x lepsi. *15* Se prober, normalni clovek ti na tyhle fanboj blaboly hazi bobek. Jsou PC hry ktery zas nejsou na konzole, vime? Ale to budeme tajit, to se nehodi do kramu ze? *12*
            • Taky na pc ty hry stojej za ho*no, viz GTA 4, RAGE atd. Nehlede na to kdy na pc vyjdou. Uz hrajete 9/10 Red Dead Redemption? Ze ne? Pc vitezi *15*
          • Minimalne stejne tezko :)
    • On nekdo resi cenu konzole? Je tu takovej id*ot?
      • Ty *7*, a objednej si rovnou dve.
      • Zatim to resi jen zZz a ty :-).
        • Ta diskuze dole je asi o cenach peciva :)
        • Ty jsi mimon, ja to neresim vubec. Jestli ti prijde, ze jo, prihlas se ve vyzkumaku, bude o tobe zajem.
  • Ježiš, co je to za blbej článek?
    Já čekal něco zajimavýho, ale tohle je, jako kdyby sem někdo opsal info z krabice od PS4, ne článek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit