Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všichni se těšíme :) Taky jsem hrál BF od druhého dílu. Ale až tenhle me fakt baví nejvíc. Momentálně top online fps. A užívám si to. Nebrecim, že dřív byly hry lepší, tráva zelenější atd
    ..
  • me vadi ta jejich politika napr. hra za 1300 + premium pass 1500 potom date 2800 za kompletni hru. i kdyz ted stoji hra 900 + pass za 1100 tak dat 2000 za hru to fakt ne. ty balicky maji na rok naplanovane.
    • Ti nevim, kde vidíš hru za 2000? Battlefield 1 Revolution (hra+premium pass) za 675 Kč mi přijde jako pohodová cena.
    • doplnek. ted koukam tak je Battlefield 1 Revolution to uz je normalni cena
  • CRYPT
    BF1 jsem koupil hned po vydani hry a po asi mesici, jsem sel i do premka. Penez dodnes nelituji. Super zabava, super grafika, super zvuky, super soundtrack. utopeno pres 400 hodin cisteho casu a reknu jen, zezadne BF mne nebavilo vic nez toto (BF3,4, a ta omalovanka nvm jakej nazev to bylo). Diky BF1 jsem se naucil i trochu litat (samorejme nejsem zadnej pro) naucil jsem se hrat i s tanky (pomohlo tech par hodin ve WoT, co jsem zkousel).

    Takze za mne super. Uz se tesim na toto DLC, jsem zvedav, na to posledni a do dalsiho BFka pujdu urcite
    • Stačilo mi prečítať s čím porovnávaš BF a hned je jasne prečo si tak Ehm nadšene nabušený na tento ODPAD bezduchý.

      Vidno že si Nehral BF2 a hlavne BF 2142.

      Všetky BF odpad moderné. Mozno 4ka sa približovala najviac tym starým. Ale COD a moderná doba nepustí.
  • A když si koupím BF1 Revolution dostanu i tohle DLC? Nebo budou chtít zase dojit?
    • Revolution edice obsahuje jak hru tak season pass ;)
      • Aha. Dík za info. Zrovna ted je na Originu Revoluce za 30 eur.
  • Těším se. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit