Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 20ti letý mladík ze St. Petersburgu si místo zbraně strčil do kapsy Playstation ovladač a odhodlal...

    Debílek, moohaha.
    • Tím ovladačem je myšleno tohle... http://www.emart.com.au/data/files/store_4/goods_26/small_200912102203463919.jpg
  • Portal Kombat

    Nová verze Mortal Kombatu s portály? *3*
    • Jsem si taky říkal co to ten bleskař zas fetoval za svinstvo *4* . Ale jak jsem uviděl to video tak mi to došlo.
    • as

      To je ta verze z 50. let bez portálů.
  • RakeW

    Call of Juarez: The Cartel naživo

    Boston.com - The Big Picture - Mexico's drug war (na konci pár fotek i přímo z Juarezu)

    Myslím, že virtuální návštěva v podobě CoJ mi bude bohatě stačit...
  • Anonymous prý chystají po nahození PSN nové útoky.

    toviž....ještě vy to dotáhněte, aby se už vůbec dál hrát nemohlo. Stačí že už takhle s tim jsou neustálé problémy. Tuhle ,,dvoudenní údržbu,, bych ještě v klidu přetrpěl, ale když je každou chvilku s přihlášením problém, tak už mi to docela leze na nervy!!! *10*
    • v tomhle máš pravdu. Pěkně mě to sere! vždy když se du hlásit na PSN, tak se modlit ať s tim nejsou problémy.
  • Sony musí jednomu majiteli konzole PS3 zaplatit 100€ za to, že odstranilo funkci OtherOS, čímž...

    Tak co jsem si četl ten odkazovanej článek, tak SONY nic takovýho nemusí..
    Poslední věta článku, "The board cannot enforce its ruling, but stated that they believe the man is entitled to a total refund of €100, from Sony and the retailer he bought the console from", hovoří myslim jasně.. To, že se nějaký finský sdružení na ochranu spotřebitele rozhodlo, že by SONY mělo zaplatit 100€ jako náhradu škody, ještě neznamená, že to SONY musí skutečně zaplatit.. A řekl bych, že tohle bude stoprcentně upravený někde v EULE, takže ani u soudu by s tim neuspěl..
    • Sony musí jednomu majiteli konzole PS3 zaplatit 100€ za to, že odstranilo funkci OtherOS, čímž...

      Přesně tak... Celý článek je o tom, že si oni myslí, že by to SONY mělo zaplatit... Taky jsem sem šel abych na to upozornil :)
  • Valve nabízí ve svém shopu trička, skleničky, plakáty a podepsané koncept arty s motivem Portal...

    skoda len ze sa to do SK ani CZ neda objednat
  • Bethesda je potěšena tím, jak poslední dobou herci s radostí přijímají nabídky na namluvení...

    To som aj ja :) Ludia ako Omida Djalili a Karel Roden v GTA4, Martin Sheen, Seth Green, Tricia Helfer, Carrie-Ann Moss v ME2 a dalsi herci v dalsich hrach davaju celemu zazitku lepsi a profesionalnejsi pocit.
    Pevne verim, ze v buducnosti budu kvalitne dabingy uz samozrejmostou.

    PS: Wheatley a GLADOS su kapitoly sami o sebe (napriek tomu, ze to nie su svetoznami herci).
    • Zrovna teda ten Roden me v GTA jedinej iritoval. Americani asi na evropsky prizvuky usi nemaj, ale ten jeho by ruskej asi jako ta "ruska" zmrzlina, co jsem vcera zhltnul...
      I kdyz Rodena ja celkove dvakrat nemusim, tak je treba problem v tom : )

      Jinak verim, ze u velkejch her to bude s hercema jen lepsi. Jsem zvedavej hlavne na dalsi GTA a ME.
      A Max von Sydow jako vypravec Skyrim? To uz by setrel snad leda McKellen nebo Morgan Freeman : )
    • posila
      :) Stephen Merchant (Wheatley) je urcite ve svete znamejsi nez Karel Roden :). Je to partak Rickyho Gervaise (ktery shodou nahod hral sam sebe v GTA IV) a delali spolu na spouste projektu (The Office, Extras, Cemetery Junction, ...).
      • Vidis, na Rickyho som v GTA4 uplne zabudol :-) Pritom tam mal perfektne vystupenie. No napriek tomu mi meno Stephen Merchant nic nehovori (a pritom mam UK Office odpozerany cely hned niekolkorat) :-) Ale to bude chyba vo mne...
        V kazdom pripade sa Stephen nadobro vzil do mojej pamate..
  • Uživatelský obsah TES V: Skyrim vytvořený na PC bude kompatibilní s konzolovými verzemi hry. Vývojáři hledají způsob, jak ho hráčům nabídnout.

    Já věděl že nás nezklamou!!! A podpora modifikací i na konzolích je opravdu skvělý nápad.
  • Crytek: „Na PS4 a X720 čekáme již od dob prvního Crysis“

    to jako se maj sony a microsoft vrhnout do vyvoje novejch konzoli jen kvuli jedny a jeste k tomu dementni hre? kdyz neumej vytvorit poradne hru na to co zrovna je tak at to nedelaj nemci namysleny
    • Tak v tomhle pripade fakt nevim, jestli umyslne trolis, nebo jsi fakt takhle vymastenej.
      Ptat se nebudu : D
  • Multiplayer Battlefield 3 nebude potřebovat týmovou koordinaci.

    WTF? Dice sa zbláznilo?
    • Oni asi opravdu chcou porazit cod tim,ze z BF to cod udelaji,pridaji hezky audiovizual a destrukci prostredi a maji cod killera.
      Sp je cod pres kopirak ,at rikaji co rikaji.uvidime co ten mp.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit