Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vyhlášení výherců souteže o Zaklínač 2 čekejte do konce týdne (22. května), odpovědí přišlo...

    sakra, doufal jsem, že to zapadne a budu mít málo konkurence *1*
    • Amylee.Anderson
      Jenom potvrdím tvůj nezdar, já v to doufala taky :D:D:D
  • smejki

    V The Witcher 2 se Geralt osobně setká s Altairem z Assassin's Creed :)

    ježiš to je krásný fór *1*
    • Ono je tam toho víc, třeba trpaslíci co si zpívaj písničku ze Sněhurky jsou taky super *1*
  • World of Tanks

    Me tak napada ze by nekdo z redakce mohl nechat par radek o hre World of Tanks - http://www.worldoftanks.com/

    Nedavno konecne vysla hotova verze a jeste s vcerejsim patchem bych rekl ze to za par radku nebo peknou recenzi docela stoji. Rozhodne se jedna o zajimavou onlinovku a milovnici tanku by si ji nemeli nechat ujit :o)
  • ucho

    Dnešní slevy na STEAMu: Majesty 2 za 3,4€. Singularity za 10,2€.

    mají i Test Drive Unlimited 2 za 20 euro (v názvu stránky sleva 33 %), ale mezi slevami to vypsané nemají, asi bug nebo reakce na direct2drive :)
  • Ataker

    Podle jednoho zahraničného obchodu zamíří Modern Warfare 3 i na konzoli Wii.

    A co mobilní telefony? Tak daleko ještě sahat nechcou? :D
    • RakeW
      Dyť na mobily CoD vychází...
    • Prý by potřebovali 150 lidí a půl roku času, aby udělali port na mobili. Momentálně veškerou jejich energii věnují zlepšování hry a vydávání pravidelných updatů *1*
  • Americký Xbox Marketplace nabízí oblečení pro avatary ve stylu L.A. Noire.

    UK marketplace od rána již taky
  • Jazz

    Ubisoft Motion Pictures se zajímá o zfilmování Assassin’s Creed, Splinter Cell a Ghost Recon.

    Lol, Splinter Cell film měl být už někdy pred 4-5 rokama
  • Black_Hand

    Nespokojenému STEAM zákazníkovi hry Brink byly na přání vráceny zpět peníze.

    todle je zname uz hodne dlouho. jednou uz jsem to malem taky vyuzil. jednou a dost, vic vam nepovoli.
    • Plánuje se brzké vydání Darkspore na konzole PS3 a X360?

      Tak to si musím zkusi budu chít spátky homefront a přeobědnám si duke nukema *1*
      • Black_Hand
        no ale pochybuju, ze to pujde potom co na tom stravis 10 hodin hrani...ehm, vlastne si rekl homefront, takze 2 hodiny hrani :).
        • Nespokojenému STEAM zákazníkovi hry Brink byly na přání vráceny zpět peníze.

          Sakra já tam mám 28...no co vidělíme 14
  • V Mass Effect 3 budete moci balit osoby stejného pohlaví.

    prosím?
    • Amylee.Anderson
      Ono to bylo snad i v jedničce, ale jako proč? Mi přijde, že všichni kvůli debilní toleranci dělaj pomalu z homo víc, než hetero.
      • Kvôli tolerancii ? Skvôr kvôli nardžaným nerdom , rád by som videl niekoho kto hral v ME za ženskú postavu a nemal romancu s osobou rovnakého pohlavia *1* ( okrem žien samozrejme ). A je dosť bláhové predstavovať si že to Bioware robí aby niekoho neurazila alebo aby mohli pokryť vačšiu hráčsku skupinu , to skvor ich láka reklama vďaka kontroverzii *2*
        • Amylee.Anderson
          No, mě přijde že je pomalu kontroverzní tam nedát buzeranty.
          • Ako to ? Ešte som nepočul že by sa nejaký homosexuál sťažoval že v hre/filme/knihe niesu homosexuálne romance ( veď ich asi ani nikto iný než Bioware nerobí ) . A pozri sa na kauzu Fox news a lezbická scéna v ME1 , mne sa nezdá že by to hre nejak dopomohlo k politickej korektnosti. Tvrdiť že je "kontroverzní tam nedát buzeranty" pretože ich tam Bioware dáva je to isté ako tvrdiť že v ME sú černoši pretože by bolo kontroverzné ich tam nemať... ...hoci na tom je odosť viac pravdy *1*
    • Cemu se divis? : )
      Neslo ono to navic nahodou uz v jednicce/dvojce?
      Kazdopadne podobne hloupejma zpravama Bioware (nebo kdo?) leda zivi nahlizeni na ME jakozto nejakej balici simulator (jo - i takhle retardovane se da na Mass Effect divat - a to i v radach hernich novinaru, jak mi ukazal jeden konkurencni server *7* )
  • První patch pro The Witcher 2 je na světě.

    a já si pro to ještě ani nestihnul zajít *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit