Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Clint Hocking (Far Cry 2, SC: Chaos Theory) z LucasArts: L.A. Noire je špatná, neoriginální, nenápaditá,...

    Proč ta nenávist?
    • Drasťa

      Je vtipny ze to pise nekdo kdo se podilel na Far Cry 2 :o)
      • Black_Hand
        ale podilel se i na SC chaos theory. dokonce jako scenarista a hlavni level designer. SCCT melo ty vlastnosti o kterych mluvi vrchovate. ale opravdu nevim jestli to co rika o LA Noire plati.
        • Chaos Theory byla skvělá hra, ale Far Cry 2 bylo přesný opak. Debilní AI, neustálé a nelogické respawnování nepřátel, neexistující příběh a náplň hry, která zabaví na desetinu herní doby.
        • Ja nikdy nebyl fanousek toma clancyho ani her na jeho motivy takze to asi nikdy nezjistim... Vim jen ze FC2 ale nemelo ani jednu.
          • Black_Hand
            jestli chces shrnout co bylo na SCCT tak skvely, tak v bodech: 1) AI - straze dostaly mocny upgrade, dokazaly te nahanet skrz celou mapu kvuli zhasnutymu svetlu, a pritom necheatovaly a daly se obchazet v mnoha pripadech bez toho aby ses jich byt jen dotknul a to byl strasny pokrok od prvnich dvou dilu 2) design levelu - prirozeny, mnoho cest 3) rozsirena paleta pohybu, ted slo pohodlne delat spoustu uzitecnych pohybu, ktery predtim nesly 4) coop - i kdyz zabugovany, tak s nekym koho dobre znas se hral vytecne, ponevadz postupem casu krystalizuji speciality obou z vas 5) grafika - az na poslednim miste, ale i tak vytecna.

            to tak ve zkratce.
  • Clint Hocking (Far Cry 2, SC: Chaos Theory) z LucasArts: L.A. Noire je špatná, neoriginální, nenápaditá,...

    To teda asi rad trolli na twitteru, ne? : D
    Nebo jak by proboha mohl profesionalni vyvojar rict neco takovyho? Si rano nechtene otevrel lebku o futra?
  • Nové info: Hlavní příběhová linie Batman: Arkham City nabídne 25 hodin zábavy, vedlejší mise...

    24 hodin?! Jo, tak to beru, jsem zvedav, jestli nam trosku nelzou *2*
  • Comgad všem hráčům Zaklínače 2 vzkazuje: "Právě jsme dostali z CDP Red zprávu, že na příští...

    Jako hráč, který invert používá je to dobrá zpráva, ale na druhou stranu po těch X hodinách kdy jsem si zvykal to hrát bez něj ho tam už asi nevyužiju :<
    Spiš by mě potěšilo kdyby přidali zobrazování severu na minimapě.
  • Hanzales

    Comgad všem hráčům Zaklínače 2 vzkazuje: "Právě jsme dostali z CDP Red zprávu, že na příští...

    Luxus :) Btw takhle si predstavuji prodej hry. Dnes jsem se nestacil divit, co vse jsem si domu za 990 kc prinesl. Oproti jinym, mene trvanlivym hram v plastove krabicce s kartickou uvnitr, za 1200, je tahle edice jako rana z cisteho nebe. I kdybych mel mit jen jednu originalku, tak by to byla tato (a jednicka). No a lidi co se chlubi stazenim i teto hry..... nepobiram :) ..pral bych si, aby se taky jednou nad necim morili treba jen tyden a pak jim vysledek zmizel pod rukama :)
  • Nové info: Hlavní příběhová linie Batman: Arkham City nabídne 25 hodin zábavy, vedlejší mise...

    kéž by...délka byla jediná věc, co mě na AA mrzela
  • Arma III

    byla ohlášena Arma III :) + screeny
  • V The Witcher 2 se Geralt osobně setká s Altairem z Assassin's Creed :)

    Kdyby misto blbovinek radsi udelali patch abych ho mohl hrat ve fullscreenu...
  • Modern Warfare 3 - 8.11.2011

    http://www.amazon.com/gp/product/B00503E8S2/ref=s9_pop_gw_ir05/187-2287000-0246745?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=1D28S3D1NP0Y45F7K4V8&pf_rd_t=101&pf_rd_p=1263340922&pf_rd_i=507846
  • Amylee.Anderson

    Assassin’s Creed Revelations vyjde zřejmě tento rok v listopadu.

    Ach, kéž by. Byl by to prima dárek k Vánocům :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit