Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mnoho hráčů The Witcher 2 (Zaklínač 2) volá po zlehčení obtížnosti prvního bosse.

    Ne, dnešní hráči nejsou lemra, lemra jsou lidé, co píšou novinky na těchhle stránkách. Probůh, co to je? Blesk? Ten odkaz vede na dlouhé fórum, kde si jeden mamlas stěžuje, ostatní mu odepíšou, že hraje fakt blbě, načež on tam napíše, že už ho teda dal. Na těch dvanácti stránkách fóra píše asi pět lidí, že jim to fakt přišlo těžký, ostatní, že vůbec. To to hraje tak málo lidí, že pět je "Mnoho"? Ach bože.
    • 1, 7, 15, 56, 77, 109, 125, 126, 132, 133, "140", "150"
      ne, to nejsou tajemná čísla ze Ztracených...
  • RakeW
    V Dead Island půjdou vypnout všechny ty skákající čísilka.

    Hi Survivors!
    After the release of the gameplay video quite a few of you have asked us: "Will it be possible to deactivate some HUD-options?"
    We are happy to confirm that this will be possible, as you will be able to deactivate parts of the HUD (i.e. like enemy health or damage done) to create the best possible sense of immersion.
  • Mnoho hráčů The Witcher 2 (Zaklínač 2) volá po zlehčení obtížnosti prvního bosse.

    Ti dnešní hráči jsou opravdu neschopní. To co je dnes vydáváno za vysokou (hard) obtížnost, byla ještě před deseti lety obtížnost easy.
  • Alone in the Dark: The New Nightmare podle záznamů na ESRB míří na Playstation 3.

    Jsem zvědav na tenhle kousek. U předchozího dílu bylo docela krkolomné ovládání, tak snad to trochu domakaj:)
  • Mnoho hráčů The Witcher 2 (Zaklínač 2) volá po zlehčení obtížnosti prvního bosse.

    Mne teda na Normal prisel tezkej tak akorat. Ani moc ani malo. Docela me trvalo nez jsem se dokazal dostat za ty jeho chapadla po tom co to na nej spadne ale dalo se to... Na bosse uplne akorat.
  • Mnoho hráčů The Witcher 2 (Zaklínač 2) volá po zlehčení obtížnosti prvního bosse.

    Jako kajrana?? Vždyt to bylo vcelku lehké. Je to jen o uskocich v pravou chvilku. To daleko více mi dal zabrat ten ritual. Hraji na vysokou.
    • A pravda letcher to je ořišek. To je jako by měl kajran 100 chapadel.

      Ale ja se setkal už i s narozem že bitky jsou moc těžké:)
      • Me prisel lehci nez Kayran. Teda delal jsem to na min pokusu :o)
  • Mnoho hráčů The Witcher 2 (Zaklínač 2) volá po zlehčení obtížnosti prvního bosse.

    To jde vidět neschopnost nebo spíš lenost a pohodlnost dnešních hráčů. Ale za to můžou výrobci her že nás tak rozmazlily.
  • Mnoho hráčů The Witcher 2 (Zaklínač 2) volá po zlehčení obtížnosti prvního bosse.

    mnoho lidi breci ze maj problemy s prvnim bossem jo :D jsem zvedavej co budou rikat az budou bojovat s tim "plesatym" W. To je tepr neprijemnej boss :DDD
  • Porovnání tří screenů upozorňuje na recyklaci animací v CoD: Modern Warfare 3 (od svých starších...

    toho si všiml snad každej...většinu animací mají stejný už od dob cod4 *7*
    • Proč předělávat něco, co funguje skvěle.
  • ucho

    Poslední šance pořídit si s 20% slevou hru ze série Syberia, která konečně dorazila i na STEAM.

    mno... o víkendu byla v akci Syberia na GoGu. sleva 50 %. tedy vyšla levněji, na nějakých 5 dolarů...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit