Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho

    Magicka 70% sleva

    http://www.greenmangaming.com/promp/magicka-new/

    mělo by to jít přidat do Steamu... za 3 eura slušné, snad jediný problém, že to neprodávají nějak komplet, těch DLC už mají dost...
  • Jen pár dní po oznámení konzolové verze Zaklínač 2 opouští producent Tomasz Gop nejenom CD...

    Asi ví co je dobrý a už ho totálně nas*alo a odradilo zkonzolovování her.... nedivim se mu, konzole zabíjí herní prumysl
    • Paul_cz

      Jen pár dní po oznámení konzolové verze Zaklínač 2 opouští producent Tomasz Gop nejenom CD...

      Ano, a proto je jeho nejoblíbenější hra minulého roku konzolová exkluzivita Demon Souls, že jo.

      Přestaň chlastat ten pc gaming kool-aid.
      • Konzolové exkluzivity jsou fajn, např. Red Dead Redemption. Ale jak vyjde hra na PC a vyjde i na konzoly tak to vždy dopadne špatně. A to se nedá popřít
        • Paul_cz
          Ale dá, většina multiplatformovek má na PC nejlepší verzi.
          • Ano, ale pouze graficky. Herně (tzn hlavně ovládání, systemy menu, inventáře atd) jsou zkonzolovatělý až hamba ;)
            • mě je u kloaky na čem komu záleží :D Jelikož se vývoj PC docela rapidně zpomalil, a grafika je za posledních par let pořád stejná.
            • SA-reg

              Jen pár dní po oznámení konzolové verze Zaklínač 2 opouští producent Tomasz Gop nejenom CD...

              Copak největší cílové skupině hráčů většiny her (11-18?) nezáleží hlavně na grafice?
  • Paul_cz

    Jen pár dní po oznámení konzolové verze Zaklínač 2 opouští producent Tomasz Gop nejenom CD...

    No co asi. Po 5 letech ve světě Zaklínače potřebuje změnu. Dost mě to mrzí, je to schopnej sympaťák, ale snad se zase někdy vrátí.
  • Amylee.Anderson

    Spousta nových screenů z projektu Black Mesa: Source.

    Už aby to bylo :P
    • Jen pár dní po oznámení konzolové verze Zaklínač 2 opouští producent Tomasz Gop nejenom CD...

      I say shut up woman!
  • Marquis

    Pokud nebude The Legend of Zelda: Skyward Sword nejlepší Zelda hrou, herní série zanikne.

    Řekl bych že kecy, LoZ je pořád jedna z největších dojných krav Nintenda, přece by ji nezahodili...
    • Oni tím jen říkají, že to je "nejlepší" díl a jen to chtějí popdpořit "pádným" argumentem. *3* *1*
  • Grand Theft Auto V je prý na dobré cestě k vydání v roce 2012.

    To bych prosil! : D
    A tu Black Mesu at navalej jeste letos! Nebo bude zle!
  • ucho

    Spousta nových screenů z projektu Black Mesa: Source.

    a já měl za to, že se ten projekt nesmí jmenovat Black Mesa: Source a to Source museli dát pryč...
  • Mopped

    Stará láska nerezaví! Kupte si klasiku od Interplay s 50% slevou na gog.com.

    To si dělají prdel, takové akce ať nedělají, kdo to má pořád kupovat. Minimálně půlka co je na seznamu stojí za koupi. No a některé jsou naprostá nutnost.
    • Jo, někdo inteligentní by si mohl koupit Freespace 2 a jít hrát s námi FSO. Což de.
  • Odulin

    Jamestown

    Je libo pořádnou porci velmi kvalitního shmupu? Já si moc pochutnal. Byla by škoda tohle minout;)
    http://store.steampowered.com/app/94200/
    • MrSanta
      Šmarjá, jak tohle někdo může hrát? Takový chaos na obrazovce *1*. Shmupy nejsou žánr pro mě.
      • Odulin
        To je právě ono...je to takovej balet mezi kulkami, ale máš místo piškotů raketku *2* shmupy můžu
        • hm.... zase tolik projektilu na obrazovce nebylo ale tak asi je to tim ze jsem zvyklej na touhou na lunatic obtiznost :)
          • Odulin
            Jj. Touhou jsem do předevčerejška neznal. Když jsem ale pátral po jinejch shmupech, tak sem na něj narazil a vypadalo to dost zajímavě, takže určitě zkusím;)
            • MrSanta
              Blázní to jsou! Blázni!!! *1*
  • Vypadá to, že se s Max Payne 3 setkáme začátkem prosince letošního roku.

    A collector's nebude?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit