Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konami na letošním Gamescom ukáže nový Pro Evolution Soccer, Silent Hill: Downpour a MGS 3D: Snake...

    Super. Hlavně na MGS se těším :))
  • Star Wars: The Old Republic prý nabídne 200 hodin zábavy za každou třídu (celkem jich je 6).

    Az na to, ze je tech trid osm (ctyri za kazdou stranu konfliktu) a ne sest...
  • Dnes vychází nový update (v6.5) do World of Tanks.

    Pro ty co sili z novych hlasu ve WoT doporucuju mrknout sem - http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/45800-old-voice-mod/
  • MickeyMutant

    Hideo Kojima předpokládá, že v budoucnu zmizí termín videohra - hry, hudba a filmy se sloučí...

    Proboha, dokáže někdo vymyslet ještě něco horšího?
  • MickeyMutant

    Peter Molyneux (Lionhead Studios) přiznal, že se začíná nudit u moderních her, protože všechny...

    Peter Molyneux (Lionhead Studios) přiznal, že se začíná nudit u moderních her, protože všechny nabízí to samé.

    A to hrál Fable 1, 2, nebo 3?
  • Hideo Kojima předpokládá, že v budoucnu zmizí termín videohra - hry, hudba a filmy se sloučí...

    Zajímavá myšlenka
    • No z toho clanku uplne nechapu jak presne to myslel, ale urcite bych to nebral doslova.
      Minimalne hudba proste musi (a BUDE) existovat oddelene, to je snad jasny.
      A i filmy, ktery staci jen pustit a sledovat, budou urcite porad pro vetsinu lidi lepsi volba, nez interaktivni hra.
      Dr.Crook predpovida, ze ke skutecnemu propojeni her a filmu dojde nejdrive za nekolik generaci. A i tak bude porad existovat film jako takovej.

      Docela by me zajimalo, co presne tim chtel rict. Takhle mi to zni jako kardinalni hovadina.
  • Heroes VI Beta

    Nevíte někdo, jak postavit v Heroes VI Beta nový jednotky? *4* Se mi udělají jenom, když na ně postavím budovu (6 kusů) a pak mi další udělat nejdou. Teda, vlastně nevím jak. *7*
  • Hanzales

    SHIFT 2 DLC Pack (for free) :)

    Tak už je to venku :) Možno stahovat :)
  • Amylee.Anderson

    V létě poručíte větru, dešti v XBLA a PSN hře Storm.

    A k čemu to je dobré? :-O
  • zx_spektrum

    Peter Molyneux (Lionhead Studios) přiznal, že se začíná nudit u moderních her, protože všechny...

    Docela by mně zajímalo copak takového Petřík hrál, že ho to nudí... Jsou i moderní hry které s využitím klasických běžných prvků (někdo by už začal křičet stereotyp) dokážou udělat kvalitní zábavu, a naopak jsou hry, které se za každou cenu snaží přinést něco nového (i za cenu toho, že to lidi nebere, nebo jen dočasně - Kinect btw), ale vzejde z toho po mnoha stránkách absolutně nedotažený paskvil... Hmm, to zní jako poslední tvorba Sira Molenyuxe, že?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit