txt

Diskuze k článku: Bleskovky

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.

diskuze (82513 příspěvků)

1 2 3 4 2063 Starší

• SalemCZ tiscali.cz

PES 2019 nabídne licencovanou nejvyšší fotbalovou ligu Argentiny, Dánska, Portugalska, Belgie, Švýcarska, Skotska a exkluzivně i Ruska.

Ale Ligu mistrů už nemá takže tohle to je furt málo. Liga mistrů > B ligy

před hodinou
  • Anon-ym tiscali.cz
    2 se líbí, 1 se nelíbí

Zemřel TotalBiscuit

twitter.com/Totalbisc...4?s=20

dnes v 02:06
  • Lukyz tiscali.cz
    10 se líbí

33 let to je sviňsky brzo *13*
    Tenhle chlapík a jeho super rozbory, jak her tak herního průmyslu a nakažlivej smích mi budou chybět.
    Snad mu nějací vývojáři vyseknout malou poctu v nějaké hře. Škoda ho. *9*

dnes v 07:37
  • ringmancz tiscali.cz

Škoda každýho, kdo umře mladej. Já ho nijak aktivně nesledoval, jednou za čas jsem se na nějakou recenzi podíval. Teď jsem si schválně pustil poslední videa na youtube a tam už zní hodně zničeně.

dnes v 09:40
  • Raketový Žid (skrytý)
    3 se líbí

Hacknet zadarmo

Na Humble Store je o víkendu zadarmo Hacknet.

dnes v 00:55
  • SalemCZ tiscali.cz

uplay,ubi učet

dá se nějak obejít to dvoufázové přihlášení na ubi služby? Přeinstaloval jsem telefon a ten jejich záložní kód nemám.

23.5. (2 dny)
  • Jack1947 tiscali.cz
    1 se líbí, 5 se nelíbí

Napiš jim na facebook ted by ještě mohli poradit *4*

23.5. (2 dny)
  • Veskoslav tiscali.cz
    2 se líbí, 3 se nelíbí

Bohužel nedá. Řešil jsem to s nimi přes email. Ideální je například zároveň se žádostí zaslat i fotografie koupených her a doklad o koupi se občas taky hodí. Během hodiny jsem měl dvoufázové zrušené.

23.5. (1 den)
  • Jack1947 tiscali.cz
    5 se nelíbí

Facebook takhle jsem to před rokem vyřešil já, tak jaké pak nedá. Nic nechtěli až jsem se divi, jak jednoduché to bylo!

včera v 00:28
  • SalemCZ tiscali.cz
    2 se líbí

deset minut na to jsem to vyřešil a celkem jsem se divil jak rychle to jde, stačí přístup na maila, takže dvoufázové ověření je zbytečný

včera v 00:43
  • SalemCZ tiscali.cz
    1 se líbí

na maila mi poslali ověřovací kód a to jsem si třeba dvě hodiny předtím dával nové heslo jelikož jsem si nepamatoval co jsem tam měl. Takže když se vám někdo dostane na maila tak je to easy.

včera v 00:45
  • Jack1947 tiscali.cz
    2 se nelíbí

No vidíš noo ještě lepší jak Facebook neměl si totiž takovej problém jak já a zbytek asi +-tisíc uřivatelů kteří ten kod neměli. Tak gratulace.

včera v 01:45
  • SalemCZ tiscali.cz

já ten kod taky neměl, jenom obrátil jsem sena facebook, ty mě poslali na ubi support, tam jsem v chatoval s nějakým indem a ten potřeboval jenom potvrdit mail.

včera v 07:59
  • Jack1947 tiscali.cz

No vidíš... nejrychlejší support široko daleko.

včera v 12:36
  • SalemCZ tiscali.cz
    1 se líbí

to mi povídej už mi ukradli, ubi, origin, SEN. Blbý bylo že u originu to bylo asi měsíc po tom co skončilo česká podpora. SEN byl celkem rychle, jenom jsem si musel smazat účet abych mohl mít svoje jméno a ne jméno hackra.

včera v 16:22
  • Jack1947 tiscali.cz
    1 se líbí, 6 se nelíbí

Epic Games nabízí zdarma ke stažení (GoG / Steam) plnou verzi hry Unreal Gold.

Zjistil jsem to sice z jiného webu ale díky za info, třeba si to i zahraji *4* jsem rád že to lze mmít i na Gogu.

Škoda že to nemají i na svém Launchru, i když wait tam bych si to stejně nezahrál když už několik týdnů mi chodí maily sa uzamklým účtem kvůli neopravněným pokusům ale reset na heslo mi odmítají poslat.

23.5. (2 dny) upraveno
  • marcelzlin tiscali.cz
    5 se líbí

DLC roadmap pro Kingdom come

i.imgur.com/wcZt6HW.jpg
    Ty nahoře budou normální placená DLC (A woman's lot zdarma pro lidi z kickstarteru).
    Hardcore mode, turnaje a modding pro všechny.
    Making of KCD a Combat academy pro podporovatele Kickstarteru.

23.5. (2 dny) upraveno
  • MickeyMutant tiscali.cz
    1 se líbí, 2 se nelíbí

Obrazem: Skalnatý terén pokrytý mechem na novém obrázku z Death Stranding.

Jděte s mechama do lesa. Dokud Kodžima někde u saké nevykecá, co to vlastně zplodil, tak si tyhle "zprávy" nechte. Ale mám pocit, že ani pod vlivem a ve španělskej botách s palečnicí na šourku by nebyl s to vysvětlit, co tím chtěl básník říci. Tak jako to nebude schopný rozklíčovat ani nikdo z hráčů, až to vyjde, ale všichni budou tím víc spekulovat.

23.5. (2 dny)
  • skaven (skrytý)
    2 se nelíbí

prve DLC pre WH total war2

Allarielle vs Hellebron
    asur vs druchii
    store.steampowered.co...Crone/

22.5. (3 dny)
  • Drasťa (skrytý)
    4 se líbí, 3 se nelíbí

Je to ten WhySoSad z mistni diskuze?

www.reddit.com/r/Karm...9cc098

22.5. (3 dny)
  • Inquisitor tiscali.cz
    2 se líbí, 2 se nelíbí

Určitě to bude on.

22.5. (3 dny)
  • ringmancz tiscali.cz
    2 se líbí, 2 se nelíbí

3x gold za fake?

22.5. (3 dny)
  • Jack1947 tiscali.cz
    2 se líbí, 3 se nelíbí

Dobrej troll

22.5. (3 dny)
  • Tilwaen tiscali.cz
    5 se líbí, 2 se nelíbí

To bude on. Profilovka "našeho" uživatele odpovídá profilovce i názvu účtu, který komentuje pod FightCluby na YouTube. Jeho YouTube kanál má pár tisíc odběratelů, což zmiňuje ve svých Reddit komentářích, stejně jako to, že před nějakou dobou na něj přestal přispívat. Poslední příspěvek na YouTube po dlouhé době je o ferratách v Rakousku; před nedávnem se na Redditu ptal, jaký je stav na rakouských silnicích, že plánuje cestu do Rakouska. To bude on.

22.5. (3 dny) upraveno
  • Drasťa (skrytý)
    3 se líbí, 2 se nelíbí

Tomu rikam dukladna lustrace :D

22.5. (3 dny)
  • Tilwaen tiscali.cz
    1 se líbí, 1 se nelíbí

Zas tak důkladná ne, popravdě: stačí si jenom projet jeho Reddit historii, ani nemusíš googlit. Z historie jeho příspěvků i komentářů vyčteš skoro všechno: kolik mu je, jak si asi žije, co ho baví, jakým autem jezdí, kde byl kdy na dovolených, jaká je jeho rodinná situace, kolik toho natrénuje, ...

Upřímně, takto snadná dosažitelnost agregovaných informací (mimo FB, kde jsme si na to jakž takž zvykli) je dost strašidelná.

22.5. (3 dny)
  • owny tiscali.cz
    2 se líbí

To je pravda, je to dost děsivé. Během chvíle vím tvé jméno, kam chodíš na školu, kam jsi chodila na střední nebo co jsi kdy napsala na reddit. A to si zrovna ty svoje soukromí snažíš chránit.

22.5. (2 dny)
  • Tilwaen tiscali.cz
    1 se líbí, 1 se nelíbí

To je pravděpodobné.

22.5. (2 dny)
  • Jack1947 tiscali.cz
    6 se nelíbí

Na druhou stranu tomu se nedá moc vyhnout a kor když někdo chce tyhle informace nebo potřebuje sdílet.Konekonců třeba zjistit bydliště skrze takovéhle stránky může bejt i nepřijemné.

23.5. (2 dny)
  • SalemCZ tiscali.cz
    2 se líbí, 1 se nelíbí

Nárožní 13, 158 00 Praha 13 ptaj se po práci.

22.5. (3 dny)
  • Tilwaen tiscali.cz
    1 se nelíbí

Já vím.

22.5. (3 dny)
  • Lukyz tiscali.cz
    1 se líbí

Teď mě, prosím *1*
    Jsem zvědavej co na mě jakýkoli anonym dokáže vytáhnout.

EDIT: Hustě *1* Tak takovou rychlovku jsem nečekal, ani nevím, kde může být moje číslo. Jobs.cz?

23.5. (2 dny) upraveno
  • ucho tiscali.cz
    1 se líbí

Lukáš Ketner, telefon 720757290.
    zatím v rychlosti jen toto.

23.5. (2 dny)
  • Jack1947 tiscali.cz
    2 se nelíbí

Možná ve zlatejch stránkách ? :O

23.5. (2 dny)
  • 0011 tiscali.cz
    3 se líbí

A z toho plyne poučení - neuvádět svůj email a nepoužívat všude stejný nick, nebo když už tak naprosto obecný, kdybys měl přezdívku např. John Cena, tak tě nikdo nedohledá. Já to řeším tím prvním způsobem - zkuste si zadat do googlu 0011 cokoliv co vám vyleze a není z games nejsem já, zároveň je to natolik obecný že i kdybych ho používal jinde tak jsem nedohledatelný

23.5. (2 dny)
  • Jack1947 tiscali.cz
    3 se nelíbí

To by ses nemohl ani nikde registrovat ty poučení, co se dá dělat na internetu svým způsobem at chcem nebo nechcem jsme všichni ( i já) jen se to dá nějak rozumně zredukovat např nechápu proč bych měl vlastnit fakeblock abych tam měl vše o sobě to je demence.

23.5. (2 dny)
  • 0011 tiscali.cz

Tak znovu pro Jacka který to nepochopil - na svým profilu má uvedený svůj hlavní mail, který je odjinud. Tady na games je mail je nick-zavináč-tiscali.cz, na ostatních normálních stránkách můžeš zakázat zobrazení mailu, žádná jiná stránka kde jsem registrovaný mě nenutí zveřejňovat mail, k tomu mají přístup jenom admini, to jenom tiscali musí mít něco extra...

včera v 00:20 upraveno
  • Jack1947 tiscali.cz
    2 se nelíbí

To se máš no, stejně pokud máš citlivé osobní ´údaje na intenetun kdo chce si je najde to je fakt a s tím nic neuděláš.

včera v 01:46
  • WhySoSad tiscali.cz
    2 se líbí

Ty vole klobouk dolů :D

23.5. (2 dny)
  • WhySoSad tiscali.cz
    2 se líbí

Jéé, to jsem já.

23.5. (2 dny)
  • SalemCZ tiscali.cz
    1 se nelíbí

to na tebe bouchlo

23.5. (2 dny)
  • WhySoSad tiscali.cz
    3 se líbí

Nic nebouchlo, bouchl jsem to sám v původním tématu. Co mě ale nejvíc překvapilo, jak jsou média schopný převzít informaci, která se objeví na nějakým obskurním podredditu, kterej je z poloviny plnej fake příspěvků a vypálit ji do oběhu jako zaručenou informaci.

23.5. (2 dny) upraveno
  • Drasťa (skrytý)
    1 se nelíbí

No asi si nejdriv na internetech precetli ze to je pravda. Alespon do ty chvile nez tam nekdo jiny napsal ze to pravda neni.

23.5. (2 dny)
  • WhySoSad tiscali.cz
    2 se líbí

A to je přesně to o čem mluvím. Na internetu není nic pravda, dokud to není potvrzený. To že nějakej si nějakej jouda vymyslí naprosto smyšlenou historku aby pár lidem udělal den zajímavější přece nemůže nikdo brát jako fakt. Přijde mi to od novinářu jako diletanství, nikdo se neobtěžoval ani napsat, aby si ověřil jak se to s tou story doopravdy má, senzacechtivost je prostě větší.

Psal mi dokonce někdo v zastoupení Wargaming a chtěl to využít pro svoji potřebu jako virtuální kampaň.

23.5. (2 dny)
  • Jack1947 tiscali.cz
    4 se nelíbí

Vážně, tohle spíše vypadá přesně jako opak a díky těm médiím taky. Hlavně ukázalo jak snadné je nakonec dohledat informace jedince přes nějakej Reddit.

23.5. (2 dny)
  • Johnny facebook.com
    3 se líbí

Pokud jste zasponzorovali vývoj Star Citizen, můžete stáhnout a vyzkoušet alfa verzi 3.1.4.

a k čemu to je když se to nedá hrát...přes 15 fps se nedostanu... možná a velmi vyjímečně na 20fps... měli by s těma serverama něco udělat. využití GPU asi 30% a procesoru asi 10%...

22.5. (3 dny)

1 2 3 4 2063 Starší