txt

Diskuze k článku: Bleskovky

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.

diskuze (82523 příspěvků)

1 2 3 4 2063 Starší

• vazqez tiscali.cz

Total War: Warhammer 2

Přehled nových jednotek do DLC Queen & Crone (Eng)
    www.youtube.com/watch...JAKfLw

před 7 hod.
  • Veskoslav tiscali.cz
    3 se líbí, 3 se nelíbí

Tvůrci Horizon mě vyloženě naštvali.... :-D Konečně jsem odemkl futuristickou zbroj, těšil jsem se, jak nebudu vypadat a milá Aloy mi ji rozebereme na součástky. Jinak perfektní hra, řadím mírně nad Zaklínače.

před 8 hod.
  • LV426 tiscali.cz
    11 se nelíbí

Co ma tahle tupa koridorova strilecka pro nactilete spolecneho se Zaklinacem? Ty jsi nam hodne zjednodusil covece, zole te dostala. Uz se tesis na nove CoD? :D

před 4 hod. upraveno
  • Veskoslav tiscali.cz
    7 se líbí, 1 se nelíbí

Tupá konzolové koridorová střílečka? Víš ty pako, co to vůbec za hru Horizon Zero Dawn je? Raději si jdi popovídat s Jackem, IQ evidentně máte stejné.

před 3 hod.
  • Haj (skrytý)
    1 se nelíbí

On 3. Zaklínač je tupý koridorový RPG pro nactilete.

před 2 hod.
  • eloc (skrytý)

příběhem pro nactileté možna je, ale koridor to rozhodně není! Možná je až moc velké.

před 2 hod.
  • Haj (skrytý)

Obě hry jsou velké, ale u obou je kampaň o tom, že ti hra dá značku na mapu a ty jdeš za ní, nebo pronásleduješ za červenou/fialovou stopou.

před hodinou
  • eloc (skrytý)

tak to najdeme u většiny velkých open worldů, proto ten žánr nemám moc rád, ta iluze realného světa vždycky vyprchá, když máme hledat něco podle červených stop na obrazovce.

před hodinou
  • eloc (skrytý)

ach jo chlape *1*

před 2 hod.
  • SalemCZ tiscali.cz

PES 2019 nabídne licencovanou nejvyšší fotbalovou ligu Argentiny, Dánska, Portugalska, Belgie, Švýcarska, Skotska a exkluzivně i Ruska.

Ale Ligu mistrů už nemá takže tohle to je furt málo. Liga mistrů > B ligy

včera v 21:11
  • Anon-ym tiscali.cz
    3 se líbí, 1 se nelíbí

Zemřel TotalBiscuit

twitter.com/Totalbisc...4?s=20

včera v 02:06
  • Lukyz tiscali.cz
    12 se líbí

33 let to je sviňsky brzo *13*
    Tenhle chlapík a jeho super rozbory, jak her tak herního průmyslu a nakažlivej smích mi budou chybět.
    Snad mu nějací vývojáři vyseknout malou poctu v nějaké hře. Škoda ho. *9*

včera v 07:37
  • ringmancz tiscali.cz

Škoda každýho, kdo umře mladej. Já ho nijak aktivně nesledoval, jednou za čas jsem se na nějakou recenzi podíval. Teď jsem si schválně pustil poslední videa na youtube a tam už zní hodně zničeně.

včera v 09:40
  • Jack1947 tiscali.cz

Rakovina je svině, sice jsem ho nesledoval a po rozhovoru před rokem z Levelu by mne nenapadlop že za rok umře *13* Ono moc takovejch Yuttubrů asi není...

před 2 hod.
  • Raketový Žid (skrytý)
    3 se líbí

Hacknet zadarmo

Na Humble Store je o víkendu zadarmo Hacknet.

včera v 00:55
  • SalemCZ tiscali.cz

uplay,ubi učet

dá se nějak obejít to dvoufázové přihlášení na ubi služby? Přeinstaloval jsem telefon a ten jejich záložní kód nemám.

23.5. (3 dny)
  • Jack1947 tiscali.cz
    1 se líbí, 5 se nelíbí

Napiš jim na facebook ted by ještě mohli poradit *4*

23.5. (3 dny)
  • Veskoslav tiscali.cz
    2 se líbí, 3 se nelíbí

Bohužel nedá. Řešil jsem to s nimi přes email. Ideální je například zároveň se žádostí zaslat i fotografie koupených her a doklad o koupi se občas taky hodí. Během hodiny jsem měl dvoufázové zrušené.

23.5. (2 dny)
  • Jack1947 tiscali.cz
    5 se nelíbí

Facebook takhle jsem to před rokem vyřešil já, tak jaké pak nedá. Nic nechtěli až jsem se divi, jak jednoduché to bylo!

24.5. (2 dny)
  • SalemCZ tiscali.cz
    2 se líbí

deset minut na to jsem to vyřešil a celkem jsem se divil jak rychle to jde, stačí přístup na maila, takže dvoufázové ověření je zbytečný

24.5. (2 dny)
  • SalemCZ tiscali.cz
    1 se líbí

na maila mi poslali ověřovací kód a to jsem si třeba dvě hodiny předtím dával nové heslo jelikož jsem si nepamatoval co jsem tam měl. Takže když se vám někdo dostane na maila tak je to easy.

24.5. (2 dny)
  • Jack1947 tiscali.cz
    2 se nelíbí

No vidíš noo ještě lepší jak Facebook neměl si totiž takovej problém jak já a zbytek asi +-tisíc uřivatelů kteří ten kod neměli. Tak gratulace.

24.5. (2 dny)
  • SalemCZ tiscali.cz

já ten kod taky neměl, jenom obrátil jsem sena facebook, ty mě poslali na ubi support, tam jsem v chatoval s nějakým indem a ten potřeboval jenom potvrdit mail.

24.5. (2 dny)
  • Jack1947 tiscali.cz

No vidíš... nejrychlejší support široko daleko.

24.5. (2 dny)
  • SalemCZ tiscali.cz
    1 se líbí

to mi povídej už mi ukradli, ubi, origin, SEN. Blbý bylo že u originu to bylo asi měsíc po tom co skončilo česká podpora. SEN byl celkem rychle, jenom jsem si musel smazat účet abych mohl mít svoje jméno a ne jméno hackra.

24.5. (2 dny)
  • Jack1947 tiscali.cz
    2 se líbí, 6 se nelíbí

Epic Games nabízí zdarma ke stažení (GoG / Steam) plnou verzi hry Unreal Gold.

Zjistil jsem to sice z jiného webu ale díky za info, třeba si to i zahraji *4* jsem rád že to lze mmít i na Gogu.

Škoda že to nemají i na svém Launchru, i když wait tam bych si to stejně nezahrál když už několik týdnů mi chodí maily sa uzamklým účtem kvůli neopravněným pokusům ale reset na heslo mi odmítají poslat.

23.5. (3 dny) upraveno
  • marcelzlin tiscali.cz
    5 se líbí

DLC roadmap pro Kingdom come

i.imgur.com/wcZt6HW.jpg
    Ty nahoře budou normální placená DLC (A woman's lot zdarma pro lidi z kickstarteru).
    Hardcore mode, turnaje a modding pro všechny.
    Making of KCD a Combat academy pro podporovatele Kickstarteru.

23.5. (3 dny) upraveno
  • MickeyMutant tiscali.cz
    1 se líbí, 3 se nelíbí

Obrazem: Skalnatý terén pokrytý mechem na novém obrázku z Death Stranding.

Jděte s mechama do lesa. Dokud Kodžima někde u saké nevykecá, co to vlastně zplodil, tak si tyhle "zprávy" nechte. Ale mám pocit, že ani pod vlivem a ve španělskej botách s palečnicí na šourku by nebyl s to vysvětlit, co tím chtěl básník říci. Tak jako to nebude schopný rozklíčovat ani nikdo z hráčů, až to vyjde, ale všichni budou tím víc spekulovat.

23.5. (3 dny)
  • skaven (skrytý)
    3 se nelíbí

prve DLC pre WH total war2

Allarielle vs Hellebron
    asur vs druchii
    store.steampowered.co...Crone/

22.5. (4 dny)

1 2 3 4 2063 Starší