txt

Diskuze k článku: Bleskovky

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.

diskuze (81131 příspěvků)

1 2 3 4 2033 Starší

 • zaty mojeid.cz

  Hledám hru

  Snad mi někdo poradí.
  Kdysi dávno (cca 15 let) jsem hrál hru, kterou si moc nepamatuju, ale bylo to v grafice stylu jako Final Fantasy a pracovalo se tam s časem. Bylo to na PC. Nemáte někdo tip, co to bylo za hru? Včera jsem se o tom bavili s mým tehdejším spolubydlícím u piva a nemůžeme si vzpomenout :)

  před 56 min.
 • deathfish mojeid.cz
  2 se líbí, 1 se nelíbí

  BloodRayne remaster/remake a nový díl?

  Jen mě to tak napadlo, ale chtěli byste, aby vyšel remaster nebo rovnou remake obou dílů BloodRayne? Za mě bych bral remaster obou dílů a pak by mohlo vyjít pokračování, když by byly remastery úspěch *1*

  dnes v 00:01
 • ucho tiscali.cz
  3 se nelíbí

  Fargo

  nějak jsem tu nezaregistroval tuto tři dny starou zprávu

  www.gamesindustry.biz...efront

  včera v 20:12
 • 0011 tiscali.cz
  2 se líbí

  řešilo se to ve fightclubu

  včera v 21:30
 • Mart9 tiscali.cz
  2 se nelíbí

  Za tři měsíce je tady článek.

  před 9 hod.
 • SalemCZ tiscali.cz
  3 se líbí, 2 se nelíbí

  na Gogu Carmageddon TDR 2000 zdarma www.gog.com/game/carm...r_2000

  oprava už to tu psal někdo včera

  včera v 10:53 upraveno
 • MickeyMutant tiscali.cz
  5 se líbí, 1 se nelíbí

  Kingdom Come: Deliverance - rasismus, šovinismus a módní policie

  Dlouhý článek (v němčině) největšího německého herního portálu GameStar o nově otevřené kontroverzi okolo Kingdom Come, historické věrnosti a Dana Vávry a jeho nekorektních politických názorů.

  Před několika dny vyšel na blogu Let’s Play History Jana Heinemanna článek tak nějak shrnující všechny výtky z pokrokových levicových pozic, které se v posledních letech objevily na adresu Kingdom Come a Dana Vávry. Sahají od chabého zastoupení populace tmavé pleti ve hře, nemožnosti vybrat ženskou hrdinku, až po Vávrův výběr motivů potisku na tričku. Reakce čtenářů se přelily do diskuzí na německém Gamestaru, kde nelenili a vydali dlouhý článek shrnující celou kauzu doplněnou reakcemi Dana Vávry a Martina Klímy.

  Ve Warhorse teď, měsíc před vydáním, nejspíš řeší, jestli je to prokletí, nebo požehnání.

  18.1. (1 den)
 • ucho tiscali.cz
  1 se líbí, 1 se nelíbí

  je to bouře ve sklenici vody, ale dost záleží na jejich reakcích. nevhodná reakce by jim mohla hodně ublížit.

  18.1. (1 den)
 • Mart9 tiscali.cz
  3 se líbí

  Tak Dan naštěstí není člověk, který by se jimi nechal nějak ovlivnit podle mě. Takže lze možná očekávat tu horší reakci *2*

  18.1. (1 den) upraveno
 • jamar28 tiscali.cz
  11 se líbí

  No konečně, už jsem se bál, že KC nebude mít žádnou reklamní kampaň! Kdyby se nějaká hra stala terčem hromadných útoků spojené fronty politicky korektních levicových pokrokových liberálů, koupím si ji už z principu. *1*

  Tak ještě aby Vávra vycítil příležitost, vzal nějaké triko s runami a natočil pár vlogů, kde bude fuckovat západní SJW a budou to kupovat i lidi bez PC. *15*

  18.1. (1 den)
 • marcelzlin tiscali.cz
  15 se líbí, 2 se nelíbí

  Můžou si stěžovat jak chtějí. Problém velkých studií je, že se bojí toho, aby je někdo neoznačil za rasisty a kdo ví co. Jenže snažit se těmto moralistům vyhovět nemá absolutně žádný smysl. Tihle lidé nebudou nikdy spokojeni a tu hru si stejně nikdy nekoupí a většině zákazníků je úplně jedno ,že jsou nebo nejsou splněny kvóty na to jestli je ta hra dostatečně multikulturní. Navíc hlavní trh KCD bude Německo, Polsko, Česko, Maďarsko, možná Francie a Anglie. Prostě země kde je rytířská tradice a ne hyperkorektní Amerika. A ten článek? Pročetl jsem si pár top komentářů a většina souhlasí s tím, že je to prostě blbost.

  18.1. (1 den) upraveno
 • Dworkin (skrytý)
  5 se líbí, 8 se nelíbí

  Já myslím, že až se média domáknou, co Vávra píše na svůj Facebook, tak ho ugrilují xmrti a jsem pak zvědav na prodeje hry. Vávra je totální PR amatér, chce (a musí) prodat hru co možná nejvíce lidem, ale na FB zcela otevřeně uráží a vysmívá se kde komu. Být na místě Bakaly, tak Vávru proplesknu a okamžitě mu přikážu, ať to aspoň nepublikuje veřejně, kde si to každej může přečíst. A nejde vůbec o nějakej ideologickej spor, ale o kupecké počty. Už takhle má hra problémy (minimálně totálně dodrbané animace) a přidávat další rizika pro prodejnost, protože si jeden vývojář prostě musí vylejvat veřejně srdíčko... Idiocie. Z komerčního hlediska prostě idiocie.

  18.1. (1 den)
 • jamar28 tiscali.cz
  11 se líbí, 2 se nelíbí

  Já myslím, že výsměchem těmhle kašparům Vávra body spíš získá. Ač se s ním dost často neshodnu, jsem rád, že dokáže tyhle západní SJW uzemnit a poslat do háje. Tahle preventivní PR předpo*ranost je zlo a ve výsledku by mohla vést k tomu, že mantinely herní tvorby bude určovat pár hysterických magorů, co nemají nic lepšího na práci než hledat důkazy o tom, jak byli ve středověku v Čechách černoši. Tyhle snahy by se měli tlumit už v zárodku. Na západě se jim to pomalu už začíná vymykat z rukou, ale sem k nám to zatím ještě díky bohu nedošlo.

  18.1. (1 den)
 • Dworkin (skrytý)
  2 se líbí, 1 se nelíbí

  Já si skutečně nemyslím, že Bakala chce bejt nějakým praporečníkem zdravýho rozumu v boji proti zlejm levičáckejm SJW. Bakala chce, aby mu jeho investice vydělala prachy, a to co nejvíc. Tečka. Jestliže je PR dělaný tak, že tvář projektu plive na miliony potenciálních zákazníků, a to navíc v situaci, kdy herní média podle samotnýho Vávry podporujou politickou korektnost, tak je to úplně de*ilní PR a daleko víc lidí odradí než získá. Vávra není Jan Hus, aby bojoval za pravdu, i kdyby to mělo snížit prodejnost hry. Prodejnost hry musí bejt úplně na prvním místě. Bohužel u Vávry není na prvním místě komerční úspěch hry (a návratnost Bakalovy investice), ale honění vlastního ega. A jestli hra komerčně propadne, tak Bakalu jistě bude zajímat, kde bral Vávra měsíc před vydáním čas na poflakování na sociálních sítích a házení špíny na lidi, o jejichž peníze Bakala taky stojí.

  včera v 19:34
 • jamar28 tiscali.cz
  2 se líbí, 1 se nelíbí

  Tak já ti nevím, ale opravdu ty levicové západní kampaně někdy nějaké hře uškodili? Jaký je vůbec reálný dopad na prodeje? Já vím, že si tihle intelektuálové strašně přejí, aby fakt měli obrovský vliv a mohli tvůrcům v podstatě určovat pravidla, ale jaká je reálná situace? Mimo to hlavně v posledních letech se mi zdá, že je tou korektností dost otrávená i značná část západní populace. Nemluvě o tom, že když se něco média snaží za každou cenu něco lidem natlačit do hlav, má to kolikrát i přesně opačný účinek.

  včera v 19:58
 • Dworkin (skrytý)
  2 se líbí, 1 se nelíbí

  Já zase vím, že SJW je blbá nálepka, kterou si vymysleli pravičáci, co mají rádi jednoduché vidění světa a jasně vymezeného nepřítele. Ne že by levičáci neměli stejně blbé nálepky i pro pravičáky, je třeba dodat. Čili na týhle vlně já nejedu.

  Co se týče politické korektnosti, tak pokud Vávra není blbej a sám vidí, že západní herní média politickou korektnost dost prosazujou, tak hrát si na hrdinu i za riziko toho, že ta média budou hře dělat negativní image, je z pohledu podnikatele prostě blbost. To by si mohl Vávra dovolit, kdyby celou hru financoval ze svých úspor. To by si mohl hrát na furianta. Jenže nefinancuje. Nedávno se vychloubal, jak si pronajal Rudolfinum, a nejspíš tomu i sám věřil, že to bylo v jeho režii a ne v Bakalově.

  včera v 20:14
 • ucho tiscali.cz

  ano, uškodit to může. samozřejmě k extrémní situaci jako bojkot tu dojít nemůže, ale je tu riziko rozhoření negativní kampaně. Vávra má štěstí, že dost věcí píše česky.

  včera v 20:15
 • jamar28 tiscali.cz
  1 se líbí, 1 se nelíbí

  No a existuje teda nějaký důkaz, že taková kampaň fakt může výrazně negativně ovlivnit prodeje? Já to nepopírám, ale zabýval se tím seriozně někdo vůbec? Nebo jsou firmy předpo*rané už preventivně? Jedna věc jsou média, druhá věc jsou hráči samotní.

  včera v 20:28
 • Inquisitor tiscali.cz
  2 se líbí

  Nemyslim si, že to výrazně ovlivňuje prodeje. Jedna část hráčů, tyhle věci vůbec nezaregistruje, x dalším je to prostě jedno. Nevěřim, že by to zbůsobilo větší ztráty.

  včera v 21:52
 • Lolwut (skrytý)

  SJW je jenom nalepka, ti pomatenci ve skutecnosti neexistuji. *15* *15*

  před 5 hod.
 • Inquisitor tiscali.cz
  10 se líbí

  No jde vidět, že se dneska hodně lidí opravdu nudí a nemají nic lepšího na práci. Navíc se považují za ochránce práv a hlídací psy demokracie, přitom paradoxně zní trošku psychopaticky. Určitě by nejraději vyhlásili inkviziční soudy s každým, kdo nesdílí jejich jediný správný světonázor.

  18.1. (1 den)
 • Pan_Klobouk tiscali.cz
  4 se líbí, 1 se nelíbí

  A co teprve, az si nekdo vsimne a prelozi, do anglictiny a nemciny, Vavruv clanek "100+1 veci co bych dokazal na Skyrimu udelat lepe, nez vy vsichni pitomci okolo". To bude teprve legrace. ;)

  včera v 18:10
 • Mart9 tiscali.cz

  Zkus pohledat, podle mě už se před lety stalo.

  před 4 hod.
 • Jack1947 tiscali.cz
  4 se líbí

  Metal Gear Survive se nevyhnou mikrotransakce ani nutnost být během hraní připojen k internetu. Hru dohrajete za 15 až 20 hodin.

  Fuj je to čím dál tím hnusnější... *11* *11*

  18.1. (2 dny)
 • Lukyz tiscali.cz
  4 se líbí

  Carmageddon TDR 2000

  Momentálně na GOGu zdarma . *3*

  18.1. (2 dny)
 • ewerwert (skrytý)
  3 se líbí, 3 se nelíbí

  dotaz

  nazdar lidi...sice parim, ale ze bych se nejak vyznal v hw a sw, to uplne ne...a jelikoz si chci ted sestavit a koupit komp snu, nechci udelat zadnou blbost...takze budu za idiota a zeptam se na tuto grafickou kartu: www.alza.cz/hp-nvidia...46.htm ... je to vhodne k hrani nebo to je fakt spis pracovni karta...ja vim, ze tyhle drahe karty obcas nejsou vhodne pro hry, tak abych neudelal blbou investici...dekuji za odpoved a omlouvam se *3*

  18.1. (2 dny)
 • solomon.short tiscali.cz

  na hry to opravdu nema smysl...

  18.1. (2 dny)
 • Drasta (skrytý)

  Kup si radsi tri titany a dej si je do SLI.

  18.1. (2 dny)
 • LV426 tiscali.cz
  3 se líbí, 3 se nelíbí

  Troling podobného typu jsem viděl naposled někdy před 10ti lety, dát odkaz na profi kartu za 140tis a ptát se, jestli je na hry, ha ha ha, ježiš to je tak vtipny ...

  18.1. (1 den)
 • ewerwert (skrytý)
  1 se nelíbí

  co je na tom za trolling? Je spousta karet okolo 100k a vice, u kterych se pise, ze nejsou doporuceny na hry...

  18.1. (1 den)
 • Jack1947 tiscali.cz
  1 se nelíbí

  Já bych si to určitě koupil a jako cpu přihodil tohle www.czc.cz/intel-xeon...rodukt

  www.czc.cz/kingston-s...rodukt

  www.czc.cz/coolermast...rodukt
  www.czc.cz/in-win-h-t...rodukt
  www.czc.cz/intel-ssd-...rodukt at slouží *3*

  18.1. (1 den)
 • Andrej (skrytý)

  DDR2 *15*

  18.1. (1 den)
 • Jack1947 tiscali.cz

  Ty vle nějaký předražený lol :O

  18.1. (1 den)
 • madPav3L tiscali.cz

  Herně je to jako 1080 Ti, jestli Vám to za ty peníze stojí, klidně do toho jděte... cenu 1080 Ti si můžete najít.

  18.1. (1 den)
 • ewerwert (skrytý)
  1 se nelíbí

  diky hosi...tak koupim vicekrat titany *3*

  18.1. (1 den)
 • Jack1947 tiscali.cz
  3 se nelíbí

  1070ti x3 a si cv suchu k tomu nějakej ten I7 a 32gb ram 3000mhz + a si v suchu *4*

  18.1. (1 den)
 • Draken69CZ tiscali.cz
  1 se nelíbí

  Doporučil bych SW edici *3*

  18.1. (1 den)
 • ucho tiscali.cz
  2 se líbí, 2 se nelíbí

  vyhozené peníze

  18.1. (1 den)
 • Jack1947 tiscali.cz
  3 se líbí, 2 se nelíbí

  Místního ušouna radši neposlouchej... ten je fakt ucho a boltec v jednom častokrát *4*

  18.1. (1 den)
 • Inquisitor tiscali.cz

  Vhodná pro vývojový sektor, architekturu, designery, filmový průmysl, zdravotnictví.

  18.1. (1 den)
 • PreidaQ tiscali.cz
  1 se nelíbí

  To sice jo, ale co když je to náhodou chirurg a během práce si rád sem tam zapaří? Pak nemá žádnou lepší možnost.

  18.1. (1 den)
 • Drasta (skrytý)

  Zajimavy video o EA

  www.youtube.com/watch...gdUIQY

  18.1. (2 dny)
 • LV426 tiscali.cz
  21 se nelíbí

  :D

  lmao ..

  www.youtube.com/watch...FPOb1I

  16.1. (3 dny)
 • cmd (skrytý)
  3 se líbí, 1 se nelíbí

  ze aky bugfest...ale obcas aj daco vtipne tam bolo

  17.1. (3 dny)
 • LV426 tiscali.cz
  2 se líbí, 11 se nelíbí

  Já to předtím poskákal a asi jsem měl štěstí, že jsem trefil vtipné situace, když jsem se na to pak díval na celé, tak jo, některé jsou tam kraviny a je jasné, že většina je z casual her s noobama. Ale bugfest? Nevím z jaké fáze hry ty videa jsou, ale já v té hře mám 2+k hodin a na bugy narážím naprosto sporadicky. Na na jak je ta hra komplexní co se zničitelnosti a různorodosti abilit u postav týče, tak je to pecka, takové PUBG by se mohlo učit a to tam jen běháš...

  17.1. (3 dny)
 • Jack1947 tiscali.cz

  Ty srovnáváš Battle royale s SIege ? ne počkej ani jedna z her není realistický vojenský simulátor lol.

  17.1. (3 dny)
 • Draken69CZ tiscali.cz
  4 se líbí, 2 se nelíbí

  2k hodin to už je masakr, co je hlavní důvod že tě to i po tolika hodinách stále baví?

  17.1. (2 dny)
 • Jack1947 tiscali.cz
  1 se líbí

  Tak se to dá chápat není co hrát :( takže to drtí každej den minimálně 4hodiny *3*

  17.1. (2 dny)
 • LV426 tiscali.cz
  3 se líbí, 7 se nelíbí

  Hratelnost. Každá hra je uplně jiná, spousta skvěle navržených map a agentů, kteří mají specifické schopnosti, všechno je nádherně vybalancované. Taktické možnosti nejen díky zničitelnému prostředí jsou unikátní tady v té hře. I po těch 2200 hodinách kdykoli zapnu novou hru, tak mě ta hra neskutečně baví. Teda hlavně když hraješ s vlastním týmem, hrát to s náhodnýma noobama je utrpení, protože ten ranksystem je opravdu naprosto retardovaný tady v té hře. Stěžuje si na to víc a víc lidí a Ubisoft s tím nic nedělá. Každá lama co vůbec nemá šajnu jak hrát má gold nebo platinový rank snad už :( ....

  17.1. (2 dny)
 • Jack1947 tiscali.cz

  Mám pocit že to s tím rankem má tak nějak každá hra která má ( tedy v dnešní době každá) MMR debilní systém.

  bohužel se to asi nedá zlepšit, protože to není v lidských silách.

  17.1. (2 dny) upraveno
 • LV426 tiscali.cz
  5 se nelíbí

  Všechno jde když se chce. Proč myslíš, že se to nedá zlepšit, naopak dalo by se to udělat velmi jednoduše. Stačilo by, aby hra zohledňovala víc proměnných, než jen výhra/prohra... aspoň ten pitomý level, protože fakt mě může dojebat, když třeba já mám lv320 a jsem v té hře už velmi zkušený a hodí mi to do týmu nováčka, který tam má sotva sto hodin, teprv se rozkoukává co a jak funguje, nezná pořádně mapy, nemá koupené agenty a nic.. jak se pak s takovým člověkem chceš domlouvat na taktice a dalších věcech? To prostě nejde. Neříkám, že vyšší level automaticky znamená lepší hráč, ale aspoň už je šance, že třeba bude znát mapy. + zohlednit ještě jednu 2 další důležité věci co se obecné "kvality" hráče týče a hned by ten matchmaking vypadal jinak ...

  Ubi je prostě banda de....tů, tolik věcí by tam šlo ještě zlepšit a šlo by to tak jednoduše....

  17.1. (2 dny) upraveno
 • Jack1947 tiscali.cz
  2 se nelíbí

  Nejde to z toho důvodu protože většina her se snaží dělat takzvanej 50% 50w/l tudíž musíš někdy prohrát víc než vyhrát dostat tým s nooby když máš smůlu tak ti to hodí několik her po sobě, kdyř třeba hodně vyhráváš tak hned musíš prohrát aby tě to neomrzilo. Když se ten systém snaží být /fair/square a prostě neumí odhadnout skill ani zkušenosti.

  Já myslím že ani Ubi neví jak to funguje a proklýnám toho kretééna co to vymyslel. Prostě typ her v Mp které tě nepřímo strkají do hraní v grupě. Tedy za předpokladu že chceš mít lepší hru. Třeba nevím, War mode v COD WW2 pár her vyhraji a pak mám v týmu samé nízké levely - a to to nehraji každý den a jak mě to začne sráát ale co nadělám. Nic, to samé OW a v COD WW2 se po každé podobné hře ptají jestli sem měl zábavu pokaždé dám ne a prd *16* *10*

  Prostě MMR a hidden elo něco si o tom přečti tyhle hry jsou prostě stvořené na to mít kamrády než se trápit sám a nebio potom se nerozčilovat že máš v týmu samé nooby.

  Když by to bylo tak jednosduché tak by to uměli - jednoduše ale je tam hrozně faktorů ne nesnažím se to omlouvat jenom uvádím věci na pravou míru. Kdyby se to zaobíralo jak Levelem a skillem ale to se možná točí více až v vyšších tierech/rancích v těch nižších se to musí protrpět.

  Prostě ten systém nefunguje tak jak by měl ale kdyby fungoval určitě by ubylo o hodně více toxicity.

  17.1. (2 dny) upraveno
 • LV426 tiscali.cz
  3 se nelíbí

  Jde o to, že většina hráčů jsou vždycky noobové a když hraje 10 noobů, tak 5 jich vždycky vyhraje. Takže 5 nůbáků máš vždycky naboostěných nahoru až k těm lepším hráčům a ti pak trpí, protože jim to do týmu dává tyhle naboostěné neužitečné případy, kteří jsou v týmu jen do počtu a zaviní potom prohru celého týmu. Kolikrát stačí jeden noob ve vyrovnané hře a kvůli němu 4 dobří hráči prohrají, protože tam ten pátý prostě chybí.

  To je na delší debatu, toto je prostě typ hry, kde jsi závislý na kooperaci celého týmu tj. 5ti lidí a musíš používat mozek + musíš znát mapu nazpaměť atd. a jakmile máš v týmu byť jen jednoho slabšího, nějakého naboostěného nováčka, který se má učit někde v bronzu nebo copperu a místo toho hraje s goldama/platinama, tak je to prostě špatně. Nízký level už z principu nemůže být dobrý hráč, protože nezná mapy, natož další věci.

  RB6 je uplně jiná hra, než nějaký CoD, OW apod., to vůbec nemůžeš srovnávat.

  17.1. (2 dny) upraveno
 • Jack1947 tiscali.cz
  1 se nelíbí

  To je přesně jako v OW 1 debílek a je zkažená celá hra a já už docela dost odmítám, carrynout hru kvůli jednomu trotlovy.

  Já vím no ale prostě efektivní řešení krom stálé party nebo aspon duu není a asi nikdy nebude. Solisté budou vždycky trpět na úkor dementtů a noobů... co at už schválně nebo neumyslně kazí hjru aškodí to oboum táborům.

  Jiná hra ale podobnej princip, věz že v COD WW2 je to kolikrát polovina týmu co ví kulové... a to se bavíme o hře nikoliv o ranked které ani zkoušet nebudu. Prostě typ her kde je nutná spolupráce a někdo odmíttá neumí je to dementt bude vždycky taková jaká je když budeš hrát solo. Takže máš 2 možnosti bud mít tým a nebo hrát nezištně a bez cíle.

  Já taky nečekám že to nějak vyřešíme jako zten reprezentativní vzorek my stačilo zahrát si tu Free weekend - Ještě jedna věc je a možná se týká i RB6S protože to je u většiny her - že když začináš hrát a si nízký level tak ti máš většinou lepší týmy a postupem času když už hraješ déle tak máš poměr her více s nooby/ podstatně horšími hráči i když dle WIldlands to nebude případ Ubisoftu. Jetě je možné ale to je spíš taková jen sperkulace/doměnka nevím že vyšší ranky zpravidla jsou brány více v potaz nad těmi nízkými už vyvojáři většinou zlomí hůl a dál se jimi nezabívají.

  17.1. (2 dny) upraveno
 • jakubc tiscali.cz
  5 se líbí, 4 se nelíbí

  Promiň, mít u hry v průměru 3 hodiny denně od data vydání (přes 2 roky) není normální, měl bys to nějak řešit. Nemyslím to zle, ale tohle už je podle mě objektivně šílená ztráta času.

  18.1. (2 dny)
 • SalemCZ tiscali.cz
  2 se nelíbí

  to sis ještě za 2200 hodin nenašel stabilní tým?

  18.1. (2 dny)
 • jamar28 tiscali.cz
  4 se líbí

  Objektivní ztráta času, to je dobrý, to si zapamatuju. *15*

  18.1. (2 dny)
 • LV426m tiscali.cz
  3 se líbí

  Objektivni ztrata casu :D Cas je velmi relativni pojem a nemyslim si, ze ztrata casu jak rikas je cas straveny tak, ze delas neco, co Te bavi, zvlast pokud toho casu mas dost a muzes si klidne par hodin denne zahrat a jeste ti zbyde cas na xy dalsich veci. Pro me je treba ztrata casu hakovat nekde dvanactky a pak druhy den prospat unavou, tady s tema debatama opatrne :)

  18.1. (2 dny)
 • Jack1947 tiscali.cz
  1 se nelíbí

  Já se spíše divím že má jen 320level nejenže ubi kejdí na matchmaking ale ten progress se potom táhne jak zmražena nudle z nosu lol.

  18.1. (2 dny)
 • Hanzales tiscali.cz

  LV426m: Tohle je taky relativní :) Někdo nemusí makat skoro vůbec, aby si dovolil slušný komp, někdo musí hákovat 12ky, aby se uživil a na ten komp si musí šetřit...
  To mi připomnělo, jak vedle mně na semaforech zastavil kabriolet meďourek, v něm týpek 19 s buchtou a za nimi zastavil tak 48 letý týpek ve stodvacítce :) Dodnes nezapomenu ten jeho výraz ve tváři :)
  A těch plus mínus 2k hodin v nějaké hře je normálka. Já mám tolik naježděno v AC a vychází to tak na ty 2 hodky denně v průměru. Zajímalo by mně, kolik mají maníci v nějakých onlajnovkách :D Myslím mmorpg a tak...

  18.1. (1 den) upraveno
 • LV426 tiscali.cz

  No však jasně, tohle nemá smysl řešit, co je pro jednoho ztráta času je pro jiného třeba smysl života, lidi jsou různí, žijí různě. Rýt do někoho ve smyslu "ty děláš tohle a ztrácíš s tím čas" je nesmysl už z podstaty, ať se ten člověk podívá sám na sebe radši ...

  18.1. (1 den)

1 2 3 4 2033 Starší