txt

Diskuze k článku: Bleskovky

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.

diskuze (81069 příspěvků)

1 2 3 4 2032 Starší

• LV426 tiscali.cz
    14 se nelíbí

:D

lmao ..

www.youtube.com/watch...FPOb1I

včera v 22:36
  • cmd (skrytý)

ze aky bugfest...ale obcas aj daco vtipne tam bolo

před 2 min.
  • MickeyMutant tiscali.cz
    3 se líbí

Prodeje Kingdom Come: Deliverance

Kontroverzní způsob propagace zvolili ve Warhorse na svém a Danově twitteru. Chybně píšou, že Kingdom Come je na Steamu 12. nejprodávanější/nejpředobjednávanější hrou (Kingdom Come: Deliverance is 12 best seller in the world on Steam ! :) Keep it up !).

I přes upozornění Jána Ilavského (tvůrce hry Chameleon Run) a jiných diskutujících, že se jim zobrazuje nejspíš lokální žebříček, určitě ne světový, a že na světě se KC pohybuje někde v druhé půlce první stovky (v současné chvíli na 75. místě), se už víc než den nikdo k opravě tohohle omylu nemá.

včera v 21:16 upraveno
  • PreidaQ tiscali.cz
    2 se líbí, 2 se nelíbí

Když jsem náhodou procházel Danův FB kvůli jeho názoru na prezidentské volby, tak jsem narazil na tenhle příspěvek.
    Takže DV zřejmě tuší, ale jistý si není.

včera v 22:34
  • ucho tiscali.cz
    2 se líbí, 2 se nelíbí

no a koho teda volil?

včera v 22:45
  • PreidaQ tiscali.cz
    1 se líbí, 3 se nelíbí

Neříká přímo. Ptá se lidí, aby si tipnuli, ale odpověď už neposkytuje. Vzhledem k jeho protievropským a protiimigračním postojům a slabosti ke zbraním bych řekl, že Hynka.

včera v 22:53
  • ucho tiscali.cz
    2 se nelíbí

Hynek by byl u něj logická volba, ale proč to házet někomu, u koho bylo dopředu jasné, že nedostane ani 5 procent? Člověk tím sice vyjádří svůj názor, ale ve svém důsledku je to prostě vyhozený hlas. Pokud by takto Dan uvažoval, komu by to dal potom? :)

včera v 22:55
  • PreidaQ tiscali.cz
    2 se nelíbí

No dalším studiem jeho FB docházím k názoru, že mu příliš nevoní ani Zeman ani Topol. V takovém případě bych za sebe odhadoval, že to nakonec se skřípěním zubů hodil Zemanovi.

včera v 23:23
  • ucho tiscali.cz
    1 se líbí, 2 se nelíbí

v nějakém příspěvku tam měl ale i narážku na jeho zdraví, takže si zřejmě uvědomuje, že už toho Zeman moc neutáhne. takže podle mě neposkytl dostatek indicií :D

včera v 23:30
  • lilek (skrytý)
    3 se líbí, 2 se nelíbí

Dvě třetiny uprchlíku, kteří přijdou do Čech jsou Ukrajinci, takže je úplně irelevantní řešit nějakých pár Syřanů. Jestli ani tohle Vávra neví, tak ámen s ním. Nejsme Německo...

před 6 hod.
  • LV426m tiscali.cz
    2 se líbí, 4 se nelíbí

To je ale hloupy nazor hloupeho slunicka, takove jako ty zavrit za vlastizradu predem.

před 2 hod.
  • Mart9 tiscali.cz
    10 se nelíbí

Není důležité, koho volil, ale koho bude volit. Já jsem volil Fischera kvůli tomu, aby se Drahoš nedostal do druhého kola proti Zemanovi. No a teď jsem započítaný ve všech statistikách jako ten, co ve 2. kole bude volit Drahoše. H o v n o .... A Dan Vávra má dobré názory, proto jsem přesvědčen, že i on bude volit pana Zemana. Svým způsobem jsou si podobní tím, jak se nebojí říkat své názory.

před 4 hod.
  • skaven tiscali.cz
    4 se líbí, 1 se nelíbí

nj, cesi sa nevedia dockat statneho pohrebu. aj to je dovod volit Zemana *1*

před 2 hod.
  • MickeyMutant tiscali.cz
    2 se líbí, 2 se nelíbí

The tweet is loosely based on a true story.

včera v 22:54
  • ucho tiscali.cz
    2 se nelíbí

no čekat teď nějaké velké prodeje je čiré šílenství.

včera v 22:38
  • Lukyz tiscali.cz
    5 se líbí

Two Point Hospital

Ex-vývojáři ze studií Bullfrog a Lionhead právě oznámili vydání duchovního nástupce Theme Hospital! *14*
    Dle Steamu hra vyjde na podzim 2018. *8*

včera v 16:34 upraveno
  • skaven tiscali.cz
    1 se líbí, 4 se nelíbí

Playerunknown battlebug uz nieje early access

klik

včera v 11:17 upraveno
  • jentak (skrytý)

The Red Solstice

na humble docasne zdarma...

včera v 02:22
  • Jack1947 tiscali.cz

Jsem si všiml no a to asi nebude pro každého... i já jsem nejdříve neveděl co to je na druhou stranu jsem dlouho nehrál podobnou izometrickou blbinu ( teda hrál ale kvalita byla spíš podprůměrná až průměrná)

včera v 06:58
  • Veskoslav tiscali.cz
    1 se líbí, 5 se nelíbí

Nintendo se zatím o 4k rozlišení a virtuální realitu nezajímá. Pokud by dělalo to, co ostatní, bylo by prý (kvůli menší velikosti firmy) odsouzeno k zániku.

A není to tím, že na to fakt nemá absolutně žádný přístroj a naprosto rezignovalo na to mít výkonné stroje jako mělo kdysi v porovnání s konkurencí? Což bohužel bylo Nintendo GameCube a to je už nějaký ten pátek v herním nebíčku.

15.1. (1 den)
  • Kravicka facebook.com
    1 se líbí

Neoficiálně: Microsoft pracuje na systému "Kariéry" pro Xbox One. Odměnou za splněné úkoly budou zkušenostní body, prestižní ranky a bedny s doplňky pro vašeho avatara.

Lootboxy pro xbox system ?

14.1. (2 dny)
  • Jejdasek (skrytý)
    2 se líbí, 1 se nelíbí

Presne tohle jsem na konzoli potreboval, da to hrani uplne jiny rozmer.

14.1. (2 dny)
  • SalemCZ tiscali.cz
    3 se líbí, 2 se nelíbí

můžu se jenom tady lidí zeptat taky máte na youtube v trendech ruská videa?

13.1. (4 dny)
  • Dworkin (skrytý)
    2 se líbí, 1 se nelíbí

Mám.

13.1. (4 dny)
  • Mart9 tiscali.cz
    5 se nelíbí

Ruská, americká, česká....

13.1. (4 dny)
  • SalemCZ tiscali.cz
    6 se líbí, 10 se nelíbí

z amerických tam jsou jenom videoklipy což se dá pochopit, ale ty rusky videa jsou samý blbosti. Asi ruští hackeři úřadují u voleb.

13.1. (4 dny)
  • Mart9 tiscali.cz
    9 se líbí, 5 se nelíbí

Samozřejmě, pane Drahoši

13.1. (4 dny)
  • SalemCZ tiscali.cz
    2 se líbí, 6 se nelíbí

tak mi řekni proč logicky máme v trendech ruská videa, slyšel jsem že Rusáci používají VPN. Pokud Opera nepoužívá IP naši jako Central Europe. tak nevím proč by měli Rusáci používat českou.

p.s. Drahoše(pana Nevím) jsem nevolil, ale teď už budu muset.

13.1. (3 dny) upraveno
  • Mart9 tiscali.cz
    5 se líbí, 2 se nelíbí

Vážně nevim proč, ale ještě víc mi není jasné, jak by to mohlo ovlivňovat volby *2*

13.1. (3 dny)
  • SalemCZ tiscali.cz
    2 se líbí, 6 se nelíbí

tak youtube může být jenom projev příznak, nemoc to ještě nemusí být. Prostě že to že je něco na youtube neznamená že se nemůže dít něco jinde na internetu

13.1. (3 dny)
  • Mart9 tiscali.cz
    6 se líbí, 4 se nelíbí

Tak ještě že jsme byli volit s papírem a ne po internetu, když už nás ti ruští hackeři tak ošklivě napadají.

13.1. (3 dny)
  • SalemCZ tiscali.cz
    2 se líbí, 8 se nelíbí

už ses byl podívat na aeronet?

13.1. (3 dny)
  • Mart9 tiscali.cz
    5 se líbí, 2 se nelíbí

co je to aeronet?

13.1. (3 dny)
  • Xspy (skrytý)
    2 se líbí, 1 se nelíbí

Na mne to Google zkouší i s ruskou lokalizací a prý se připojuju z charkovské oblasti ;;;))

13.1. (3 dny)
  • SalemCZ tiscali.cz
    2 se líbí, 3 se nelíbí

na mě zkouší i EA že se každou chvíli pojím prý z Ruska, a posílají mi kontrolní kód na telefon.

13.1. (3 dny)
  • Xspy (skrytý)
    1 se líbí, 1 se nelíbí

:) Vidíš , to mě na EA účtu jednou přibyly nákupy různých herních měn za dobrých 100K ( seznamem se ani nedalo listovat kolik jich tam bylo , a na každou položku přišel potvrzovací email :D ) To ještě česká pobočka fungovala a účet mi vrátili .

13.1. (3 dny) upraveno
  • SalemCZ tiscali.cz
    1 se líbí

Mě když učet ukradli tak už nefungovala a musel jsem to řešit přes nějakého Inda.:(

13.1. (3 dny)
  • jamar28 tiscali.cz

Vůbec.

13.1. (3 dny)
  • Osviceny tiscali.cz
    2 se líbí

jenom ruský rape murder videa, nic víc

14.1. (3 dny)
  • Kravicka facebook.com
    3 se líbí

on nekdo pouziva ''Trendy'' na ytb ? :D :D

14.1. (2 dny)
  • LV426m tiscali.cz
    3 se líbí, 10 se nelíbí

pctuning.tyden.cz/har...tart=1

Dobry clanek...

13.1. (4 dny)
  • homeles8 tiscali.cz
    1 se líbí, 1 se nelíbí

Best of Indián

Jaká je podle vás nejlepší hra, kde můžu hrát za indiána, popřípadě strategii za indiány?

11.1. (5 dnů)
  • jamar28 tiscali.cz
    2 se líbí

Medieval II Total War Kingdoms, Europa Universalis IV některé díly Civilization.

11.1. (5 dnů)
  • 0011 tiscali.cz
    3 se líbí

Původní Prey (2006), Street Fighter (postava T. Hawk), strategie ti neporadím

12.1. (5 dnů)
  • SalemCZ tiscali.cz
    1 se líbí

Julie z Tekkena byla lepší než T.Hawk

12.1. (5 dnů)
  • 0011 tiscali.cz
    1 se nelíbí

No rozhodně vypadá líp *1* stejně tak jsem mohl napsat Nightwolfa z Mortal Combat, ale SF je nejlepší bojovková série tak jsem vypsal jenom jednoho zástupce z bojovek

12.1. (5 dnů)
  • SalemCZ tiscali.cz

Neni :D

12.1. (5 dnů)
  • 0011 tiscali.cz

Názor ti neberu, ale každá bojovka která vyšla po revolučním SF 2 z něj vychází, Tekken měl vždycky lepší grafiku a hezčí waifus *3*, o tom žádná s tím souhlasím i jako přiznaný SF fanboy, ale když už opráším arcade stick je to hlavně na SF ale v poslední době mě chytnul Pokkén Tournament, který má blíž k Tekkenovi

12.1. (5 dnů)
  • SalemCZ tiscali.cz

Tak Pokkén, myslím dělali lidi co Tekken už podle názvu.Tak jdem hrát SFxT :D

12.1. (4 dny)
  • 0011 tiscali.cz
    1 se líbí

Sorry teď budu znít jako srab ale steam dávám jenom lidem co znám osobně, mimo jiné i proto, že ho v rodině používáme místo skypu (takže můj friendlist není zrovna nejdelší) a navíc tuhle hru ani nemám, ale dej určitě šanci pokud ti nevadí retro a jestli si nehrál SF Alpha. Žádná část série před tím a bohužel ani potom ti nedala tak absolutní kontrolu nad ovládáním. Hrával jsem to s kámošem který v ní byl opravdový mistr a bohužel musel nechat hraní obecně kvůli šlachám *9* ale to už je fakt dlouho, to snad steam ještě ani nebyl a on to měl origo na CD, to už dneska snad ani na PC neseženeš možná na ebay

12.1. (4 dny)
  • SalemCZ tiscali.cz

to měl být for jako že kompromis.

13.1. (4 dny)
  • Tilwaen tiscali.cz

Za (polo)indiána hraješ třeba v Assassin's Creed 3, ale moc to nekoreluje s označením "nejlepší hra". Strategii ti taky neporadím.

12.1. (5 dnů)
  • Scarecrow (skrytý)
    3 se líbí

Empire: Total War s rozšířením The Warpath, tam máš kampaň za několik indiánských kmenů *3*

12.1. (5 dnů) upraveno
  • homeles8 tiscali.cz
    2 se líbí

Paráda, díky moc, to se mi líbí nejvíc.

12.1. (5 dnů) upraveno
  • vymeklamoc tiscali.cz

Mortal Kombat 3. Lepšího indiána jsem od té doby neviděl v žádné hře.

včera v 15:35

1 2 3 4 2032 Starší